Sigatxxgas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sigatxxgas

Harry Potteri RPG foorum
 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Rõõmus päev.

Go down 
2 posters
AutorTeade
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Rõõmus päev. Empty
PostitaminePealkiri: Rõõmus päev.   Rõõmus päev. Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 11:20 am

Brita tuli rõõmsalt enda aiast välja ning keksles maja ees tänaval. Tüdruk laulis kõva häälega ühte laulu ning naeris rõõmsalt. "Hannah ja Simon," pomises ta rõõmsalt ning keksles edasi, lootes, et keegi sõpradest välja tuleb.
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Rõõmus päev. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rõõmus päev.   Rõõmus päev. Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 7:57 pm

Oli parajasti üpris soe ilm, kui Joseph enda kodunt välja astus ning küla poodi minna otsustas. Noormees seisatas ning jäi irvitades vaatama Britat, kes enda maja ees keksles.

Josh kõndis tüdruku poole, näol endiselt irve. "Terekest, preili keksleja." Lausus ta, ning manas irvituse asemele hoopis magusa naeratuse.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Rõõmus päev. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rõõmus päev.   Rõõmus päev. Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 8:18 pm

Brita ei teinud Josephi märkusest väljagi, vaid kekseles poisi juurde. "Tead ? TEAD ? Ma sain endale õe ja venna. Just natuke aega tagasi. Simon ja Hannah pandi nimeks. On ju tore ?!" hõikas ta kiirelt ning kallistas poissi kõvasti. "Õnnitle mind siis ometi. Oeh, ma olen nii õnnelik," sõnas ta uuesti ringi keksima hakates.
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Rõõmus päev. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rõõmus päev.   Rõõmus päev. Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 8:39 pm

Joseph kuulas jahmunud pilguga Britat. "Nüüd tean." Lausus ta, ning seejärel valgus poisi näole lõbus naeratus. "Jah, muidugi on tore." Lisas ta kiiresti ning muigas kui Brita teda kõvasti kallistas.

"Õnnitlused!" Sõnas ta pärast kallistust ning vaatas muigega tütarlapse poole. Seejärel jäi Josh vaatama kuidas Brita keksib.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Rõõmus päev. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rõõmus päev.   Rõõmus päev. Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 9:22 pm

Brita lõpetas keksimise ning vaatas kulmukergitusega Josephit. "Mis sa seisad seal nagu kivikuju ? Oh, ma ei saa ju õnnelik olla, kui sina selline oled. Ah, vahet pole. Mis me siis teeme ?" küsis ta, lõi lõbusalt käega õhku ning vaatas küsivalt Josephit.
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Rõõmus päev. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rõõmus päev.   Rõõmus päev. Icon_minitimeKolm Aug 29, 2007 8:11 am

Joseph vaatas muigega Britat ning võttis ühel pingil istet. "Otsusta sina." Lausus noormees tähtsalt ning jäi Britat muiates vaatama.
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Rõõmus päev. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rõõmus päev.   Rõõmus päev. Icon_minitimeKolm Aug 29, 2007 8:12 am

Joseph vaatas muigega Britat ning võttis ühel pingil istet. "Otsusta sina." Lausus noormees tähtsalt ning jäi Britat muiates vaatama.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Rõõmus päev. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rõõmus päev.   Rõõmus päev. Icon_minitimeKolm Aug 29, 2007 9:16 am

Brita vaatas pettunult poisi poole. "Jälle peen mina otsustama. See on nõme," sõnas ta naerdes. "Agaa .. Ma ei tea. Mul ei tule midagi pähe." Ta ohkas ning vaatas Josephi poole. "Täna otsustad sina," sõnas ta kindlalt ning noogutas muiates.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Rõõmus päev. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rõõmus päev.   Rõõmus päev. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Rõõmus päev.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sigatxxgas :: Väljaspool Sigatüügast :: Godric Hollow-
Hüppa: