Sigatxxgas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sigatxxgas

Harry Potteri RPG foorum
 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Järve ääres

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 2 Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 2:21 pm

"Ega... Ma ei oodanudki kedagi" Ütles Maria veidike segadusse sattudes ning lisas siis "Aga ma lihtsalt imestasin et sina siin oled." Maria vaatas ringi ning märkas eemal ilmselt riietega ujuvat Britata ja Josephit. Ta muigas ning vaatas siis Alexandra poole "Kuidas siis läinud on?" Küsis ta ning otsustas et ei lähe hetkel Britat ja Joshi segama.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Alexandra Moon

Alexandra Moon


Female Postituste arv : 109
Age : 32
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Slytherin
Klass : 1. klass
Registration date : 20/08/2007

Järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 2 Icon_minitimePüh Sept 16, 2007 8:34 pm

Alexandra vaatas muiates Mariale otsa ning kehitas seejärel õlgu. "Suhteliselt hästi .. isegi. Aga sul endal ?" küsis Lexi ning vaatas korraks paarikese poole. Siiski ei leidnud tüdru nendes midagi huvitavat ning ta jäi Gryffindorlast silmitsema.
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 2 Icon_minitimeReede Sept 21, 2007 9:34 pm

"Jah, ka päris hästi" Ütles Maria peale mõningast vaikimist, ning ta muigas. "Kas istuks kuhugi või läheks kuhugi?" Küsis ta ning vaatas Alexi poole "Või olid sa kuhugi minemas?" Lisas ta juurde kuna Alexil võis kuhugi kiire olla.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Alexandra Moon

Alexandra Moon


Female Postituste arv : 109
Age : 32
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Slytherin
Klass : 1. klass
Registration date : 20/08/2007

Järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 22, 2007 3:51 pm

Alexandra raputas pead. "Tegelikult tahtsin ma lossi minna," sõnas Slytherinlane vabandavalt. "Siin hakkas mul suhteliselt igav," täpsustas ta ning viskas pilgu mõtlikult taevasse.
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 2 Icon_minitimeEsm Sept 24, 2007 5:46 pm

Joseph vaid muigas Brita peale salapäraselt ja läks veest välja. Eemal nägi noormees Mariat ja Alexandrat. Tegemata neist rohkem välja, potsatas ta maha istuma ja Britat vaatama, kuivatades enne seda end ühe lihtsa loitsuga ära.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 2 Icon_minitimeEsm Sept 24, 2007 7:06 pm

Brita jälgis, kuidas Joseph veest välja läks ning istet võttis. "Miks sa mind niimoodi vaatad ?" küsis ta kulme kergitades ning astus paar sammu veepiirile lähemale. "Olen ma siis tõesti niii huvitav ?!" Rõõmsalt muiates jäi ta slytherinlase vastust ootama.
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 2 Icon_minitimeNelj Okt 04, 2007 5:48 pm

Maria muigas ning ütles "Olgu, kui lossi siis lossi" Ta mõtles kas pöördub ka lossi poole ja talle jäid silma Brita ja Joseph. Ta mõtles et ilmselt sõbrad ei pahandaks kui ta nende juurde läheks kuid miski hoidis teda tagasi. Ta vaatas veel pingsamalt nende poole jaotsustas et nad ei käitu nagu tavaliselt. Ta kortsutas veidi kulmu ja pöördus siis uuesti Lexi poole "Ma lähen ka lossi poole, seni võime koos minna kuni ma enne lossi ära pööran?" Ta eoi teadnud hästi ise ka miks ta nüüd järsku ei tahtnud Joshi ja Brita juurde minna kuid jäi endale kindlaks ja pöördus tagasi lossi poole.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 2 Icon_minitimeReede Okt 05, 2007 2:34 pm

Josephi kitsad huuled moodustasid kõvera irvituse, mille saatel ta sõnas: "Oled küll huvitav ja isegi väga." Seejärel jäi slytherinlane endiselt ravenclawlast vaatama, näol püsimas endiselt irvitus.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Järve ääres
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sigatxxgas :: Sigatüüka territoorium :: Järv-
Hüppa: