Sigatxxgas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sigatxxgas

Harry Potteri RPG foorum
 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Jäätist söömas.

Go down 
+2
Beatrice Gwendolyn Alcott
Birgith Styll
6 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Birgith Styll
Koolivanem
Koolivanem
Birgith Styll


Female Postituste arv : 115
Age : 30
Töökoht / Maja : Koolivanem
Klass : 7. klass
Registration date : 18/08/2007

Jäätist söömas. Empty
PostitaminePealkiri: Jäätist söömas.   Jäätist söömas. Icon_minitimeLaup Aug 18, 2007 10:52 pm

Birgith jalutas Florean Fortescue jäätisekohviku poole. Ta oli enamus kooliasju ära ostnud, kuid mitte kõik. Ja pealegi olid tema vanemad samuti talle asju ostmas. Tüdruk ei olnud eriti ostleja tüüpi ning seepärast laskis ta vanematel enamus asjad ära osta. Kuid samas oli ta selline, kes sai üksinda suurepäraselt kõigega hakkama ning üksi Gringottsi pangas käimine oli talle käkitegu.

Nüüd tasakaalukalt edasi liikudes, peatus ta alles leti juures. "Üks vanillijäätis shokolaaditükkidega, palun." lausus ta, teenides seepeale müüjalt särava naeratuse ning midagi kerge noogutuse taolist. Samal ajal, kui Birgith raha kotist välja koukis, valmistas müüja suurepäraselt maitseva jäätise ning ulatas selle tüdrukule. Ta naeratas ning Sihatüükalane ulatas mitte midagi ütlemata soovitud rahasumma. Seejärel viisakalt tänades, võttis ta jäätisekausi kätte ning otsis silmadega vaba lauda. Leidnud lõpuks ühe meelepärase koha akna all, mis oli ühtlasi ka üks ainukesi vabu kohti, suundus ta sinna ning potsatas koos enda kotiga polsteeritud toolile. Magusat jäätist sööma hakates, vaatas tüdruk ruumis ringi, justkui lootes leida kedagi, kellega seltsis olla, kuigi tegelikult ei olnud tüdruk üldse seltsiv inimene.
Tagasi üles Go down
Beatrice Gwendolyn Alcott
Prefekt
Prefekt
Beatrice Gwendolyn Alcott


Female Postituste arv : 28
Asukoht : Godric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt
Klass : 5. klass
Registration date : 18/08/2007

Jäätist söömas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäätist söömas.   Jäätist söömas. Icon_minitimePüh Aug 19, 2007 7:51 am

Gwendolyn astus jäätisekohvikusse ja kõndis kiiresti leti juurde. "Palun üks arbuusi jäätis." Sõnas ta ja otsis rahakotist välja raha mida müüja jäätise eest tahtis. Seejärel asetas Bearice mündid letile ja jäi jäätist ootama.

Selle saanud, suundus ta ühe tühja laua juurde ja võttis istet, hakates aeglaselt jäätist sööma.


Viimati muutis seda (Püh Aug 19, 2007 12:38 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://sigatyygas02.proboards104.com/
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Jäätist söömas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäätist söömas.   Jäätist söömas. Icon_minitimePüh Aug 19, 2007 9:09 am

Brita sisenes jäätisekohvikusse ning vaatas hetkeks kõhklevalt ringi. Nähes, et peaaegu kõik lauad olid hõivatud, ohkas ta vaikselt. Siiski seadis ta oma sammud leti juurde ning sõnas: "Üks karamellijäätis, kahe suure ¹okolaadi tükiga." Ta naeratas kergelt ning võttis mehelt jäätise vastu. Leides ennast jälle silmitsi ruumipuudusega, hakkas ta lihtsalt edasi kõndima. Enda imestuseks jõudis ta ühe tüdrukuni, kes samuti Sigatüükasse pidi minema, ning vanilli jäätist sõi. Arglikult sõnas ta: "Kas ma võin siia istuda ? Teised kohad on juba kinni."


Viimati muutis seda (Püh Aug 19, 2007 9:16 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Birgith Styll
Koolivanem
Koolivanem
Birgith Styll


Female Postituste arv : 115
Age : 30
Töökoht / Maja : Koolivanem
Klass : 7. klass
Registration date : 18/08/2007

Jäätist söömas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäätist söömas.   Jäätist söömas. Icon_minitimePüh Aug 19, 2007 9:12 am

Birgith vaatas vaikides, kuidas inimesed jäätisekohvikusse sisse-välja voorisid. Tundub popp koht olevat, lausus ta endale ning muigas. Kui järjekordne tüdruk, umbes paar aastat Birgithist noorem, sisenes, jälgis tütarlaps teda kuni letini ning siis sinnani, kuhu tüdruk istet võttis. Hajameelselt tuletas ta siis endale meelde, et ta oli jäätist söömas, mitte teisi inimesi vahtimas ning pani siis pistis siis järgmise magusa ampsu suhu.

Olles nii süvenenud enda jäätisesse, jäi Koolivanemal märkamata tüdruk, kes tema juurde tuli. Alles siis, kui too midagi küsinud oli, tüdruk võpatas. "Ee, oih, tere jah. Mida sa küsisid?" kogeles Birgith, kuid märgates, et kõik loauad on kinni, ta noogutas ning lausus:"Jah, istu, istu. Ja muideks, ma olen Birgith, Birhith Styll." Ta muigas kergelt ning võttis järjekordse ampsu enda jäätisest.

OT: kljshfglajs, ma ei näinud. : D
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Jäätist söömas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäätist söömas.   Jäätist söömas. Icon_minitimePüh Aug 19, 2007 10:02 am

Brita naeratas häbelikult ning võttis istet. "Brita - Ly Soule, Sigatüüka esimene klass," sõnas ta tutvustavalt ning hakkas oma jäätist sööma. "Ee .. Kas sul on kõik asjad ostetud ?" julges ta mõne aja pärast küsida. Tüdruk tundus olevat juba päris vana, ning seega tundis Ly tema ees mõningast aukartust.
Tagasi üles Go down
Birgith Styll
Koolivanem
Koolivanem
Birgith Styll


Female Postituste arv : 115
Age : 30
Töökoht / Maja : Koolivanem
Klass : 7. klass
Registration date : 18/08/2007

Jäätist söömas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäätist söömas.   Jäätist söömas. Icon_minitimePüh Aug 19, 2007 10:09 am

Birgith noogutas julgustavalt, kui Brita tema vastu istus. "Seitsmes läheb nüüd. Ja ühtlasi olen ka koolivanem." Ta muigas korraks, võttis ühe ampsu enda jäätisest ning silmitses siis tüdrukut. Kuulnud teist küsimust, kehitas ta õlgu. "Ma ei teagi, ise olen ma vaid paar asja ostnud. Ema ja isa askeldavad ka seal kuskil teiste asjade ostmisega. Ja me peaksime kunagi kokku saama. Või noh, eks aeg näitab." Ta vangutas pead ning küsis siis teema jäkuks:"Aga endal? Ostetud? Ja sa ütlesid et esimesse klassi? Kas sa, ee.. ootad? Kardad? Tahad juba? Mida veel?"
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Jäätist söömas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäätist söömas.   Jäätist söömas. Icon_minitimePüh Aug 19, 2007 10:37 am

Brita oli kergelt ehmunud, kui kuulis tüdruku juttu. Kiirelt hingates hakkas ta vastama: "Ee .. Minul on õpikud veel ostmata, aga ema läks neid ostma. Ja jah, ma lähen esimesse. Ja .. eks ma natuke kardan, aga ootan ka. Mu vanem vend ja õde on juba Sigatüüka lõpetanud ja ainult head rääkinud. Vanemad räkisid ka head." Ta naeratas ning vaatas tüdrukut. Seitsmes klass ... seitsmes ... Koolivanem ... käisid tema peas sõnad, siiski üritas ta oma häbelikkust varjata ning sõi jäätist.
Tagasi üles Go down
Birgith Styll
Koolivanem
Koolivanem
Birgith Styll


Female Postituste arv : 115
Age : 30
Töökoht / Maja : Koolivanem
Klass : 7. klass
Registration date : 18/08/2007

Jäätist söömas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäätist söömas.   Jäätist söömas. Icon_minitimePüh Aug 19, 2007 10:55 am

Birgith noogutas kegelt ning naeratas. Kuigi tegelikult ei olnud ta üldse selline. ta pidas lihtsalt paremaks tüdrukut mitte täiesti ära hirmutada, pealegi tundus ta juba veidike hirmunud. Oleks ebaviisakas hakata temaga praegu ülbitsema, pealegi tundus too üsna tore ning ka Birgithil oli üprsiki hea tuju. Silmitsedes siis tüdrukut, ta lausus:"Tore, kui mina esimesse läksin ei teadnud ma kellegilöt Sigatüüükast. Ema ja isa ei olnud siin käinud. Nad käisid beauxbatonsis ja Durmstrangis. Aga jah, tegelikult kartsin ma isegi natuke. Kuid see läks kiiresti üle. Sigatüügas on tore. Aga oota, mis majja sa arvad et saad? Et kuhu sa sobiksid kõige rohkem?" Ta muigas ning võttis järgmise ampsu.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Jäätist söömas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäätist söömas.   Jäätist söömas. Icon_minitimePüh Aug 19, 2007 11:35 am

Brita naeratas veidike närviliselt ning vaatas Koolivanemat. "Ma arvan, et saan Ravenclaw'sse või Gryffindorisse. Mu vanem õde ja ema olid Ravenclaws, aga isa ja vend olid Gryffindoris. Millegipärast arvan ma, et saan Gryffindori, sest ma olen rohkem isa moodi kui ema," sõnas ta õlgu kehitades. Tütarlaps hakkas juba Birgithi vanusega harjuma ning tundis ennast hoopis vabamana. Rahulikult sõi ta oma jäätist ning küsis: "Kas sul õdesid-vendi ei ole ? Minul on, nagu sa kuulsid, vanem õde, vanem vend ja noorem vend."
Tagasi üles Go down
Birgith Styll
Koolivanem
Koolivanem
Birgith Styll


Female Postituste arv : 115
Age : 30
Töökoht / Maja : Koolivanem
Klass : 7. klass
Registration date : 18/08/2007

Jäätist söömas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäätist söömas.   Jäätist söömas. Icon_minitimePüh Aug 19, 2007 11:46 am

Birgith noogutas mõistvalt ning kuulas siis endast noorema kooliõe juttu. Vahepeal ta muigas ning sõi enda jäätist, mis hakkas otsakorrale saama. "Kolm õde-venda? Kolm? Oh, mina olen üksiklaps ja mul on selle üle kohutavalt hea meel. Ma ei suudaks olla kellegi väiksega koos. Ma tean, ma olen pidanud väikesi lapsi hoidma. Ning suuremat õde.venda ka mitte. Ma lihtsalt ei taha. " Tüdruk judistas end, mõeldes, et tal oleks väiksem õde või vend. See oleks talle kohutav. "Jah, kohutav," lausus ta siis. "vähemalt mulle."
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Jäätist söömas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäätist söömas.   Jäätist söömas. Icon_minitimePüh Aug 19, 2007 11:51 am

Ly muigas vaikselt ning noogutas Birgithi jutu peale. "Vastupidiselt sinule jumaldan ma väikeseid lapsi. Mulle meeldib endast nooremaid aidata ja nende järgi vaadata. Ja vanemate õdede-vendadega on see hea, et nad saavad mind aidata," sõnas ta rõõmsalt ning sõi samuti oma jäätist. "Aga eks igal inimesel ole oma arvamus. Eks mina tüdinen ka vahest suurest perekonnast ära."
Tagasi üles Go down
Birgith Styll
Koolivanem
Koolivanem
Birgith Styll


Female Postituste arv : 115
Age : 30
Töökoht / Maja : Koolivanem
Klass : 7. klass
Registration date : 18/08/2007

Jäätist söömas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäätist söömas.   Jäätist söömas. Icon_minitimePüh Aug 19, 2007 11:57 am

Birgith kehitas õlgu. "Siis oleme me selles suhtes erineval arvamusel. Väikesed lapsed on toredad küll, kuid enda õeks või vennaks ma neid ei tahaks. Lihtsalt, mulle meeldib üksi olla. Ja mu vanemad on ka pikka aega kodust ära tavaliselt ning seetõttu on suvevaheajad mul toredad. Peaaegu kogu aeg saan üksinda olla. Aga koos õe või vennaga ma seda ei saaks. Ja mulle meeldib kohutavalt üksinda olla, noh, vahepeal." Tüdruk võttis viimase ampsu enda jäätisest ning vaatas tühja kaussi murelikult.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Jäätist söömas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäätist söömas.   Jäätist söömas. Icon_minitimePüh Aug 19, 2007 12:03 pm

Brita noogutas arusaavalt. Ta kõlgutas vaikselt jalgu ning lõpetas samuti oma jäätise. Pärast väikest vaikushetke sõnas ta: "Tegelikult olen ka mina väga iseseisev. Ma olen põhiliselt kodus üksinda, ainult vahepeal koos väikevennaga. Annabel ja Chris on tavaliselt tööl, nii et nendega ma ei saakski olla." Ta kehitas õlgu ning vaatas leti poole. Kuna seal oli hetkel küllaltki pikk saba, ei hakanud Brit sinna minema.
Tagasi üles Go down
Birgith Styll
Koolivanem
Koolivanem
Birgith Styll


Female Postituste arv : 115
Age : 30
Töökoht / Maja : Koolivanem
Klass : 7. klass
Registration date : 18/08/2007

Jäätist söömas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäätist söömas.   Jäätist söömas. Icon_minitimePüh Aug 19, 2007 12:09 pm

Birgith noogutas ning vaatas siis samuti järjekorda, mis väga pikk oli. Ta ohkas ning hakkas lusikaga viimaseid jäätisepiisku koukima. "Mis muidu?" alustas ta küsimusega, mis oli küllaltki laialdane. Tüdruk ei osanud praegu kuidagimoodi leida sobivat jututeemat, mis neile mõlemale sobida võis. Seetõttu jäi teema Brita otsustada. Birgith küsis lihtsalt ühe küsimuse, mida võis võtta väga mitme erinevana.

OT: Ommmg, mis tekst. XD
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Jäätist söömas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäätist söömas.   Jäätist söömas. Icon_minitimePüh Aug 19, 2007 12:22 pm

Brita silmitses järjekorda, mis ei paistnudti kahanevat. "Ma ei tea. Sulle lendluudpall meelib? Mis ained sul üldse lemmikud on ?" küsis ta ning vaatas kerge uudishimuga slytherinlast. Igavusest trummeldas ta vaikselt sõrmedega vastu lauda ning silmitses Birgithit.
Tagasi üles Go down
Birgith Styll
Koolivanem
Koolivanem
Birgith Styll


Female Postituste arv : 115
Age : 30
Töökoht / Maja : Koolivanem
Klass : 7. klass
Registration date : 18/08/2007

Jäätist söömas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäätist söömas.   Jäätist söömas. Icon_minitimePüh Aug 19, 2007 12:43 pm

Birgith kuulas vaikselt Brita jutu ära, mõtles siis hetke ning lausus:" Jah, lendluupall on tore. Ma olen isegi kodus vahel mänginud. Meeldib ajaja koht, kuigi tõrjuja on ka tore. Ja õppeained. Hmm, MJVK on siiani lemmik. Lendamine ja Nõiasõnad on ka hästi välja tulnud. Ja muidugi Nõiajoogid. Aga ülejäänud on sellised keskmised. Ja ennustamine on mul loomulikult kohutav." Ta kehitas õlgu ning küsis siis:"Aga endal? Oled palju tundidega tutvunud?"
Tagasi üles Go down
Jane Charleen Dopry

Jane Charleen Dopry


Female Postituste arv : 39
Age : 31
Töökoht / Maja : Slytherin
Klass : 1. klaas
Registration date : 18/08/2007

Jäätist söömas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäätist söömas.   Jäätist söömas. Icon_minitimePüh Aug 19, 2007 12:45 pm

Jane tuli jäätisekohvikusse. Olles endale ühe tavalise jäätise ostnud, vaatas ta ringi. Märgates, et kaugemal istub üks tüdruk üksi, seadis ta sammud sinna. Natukene ülbelt muiates küsis ta "Kas tohib ühineda?" ning jäi tüdrukut (Beatrice'i) küsivalt silmitsema.
Tagasi üles Go down
Beatrice Gwendolyn Alcott
Prefekt
Prefekt
Beatrice Gwendolyn Alcott


Female Postituste arv : 28
Asukoht : Godric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt
Klass : 5. klass
Registration date : 18/08/2007

Jäätist söömas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäätist söömas.   Jäätist söömas. Icon_minitimePüh Aug 19, 2007 12:49 pm

Gwendolyn tõstis pilgu mis ennem tüdruku kõnetamist aknal püsis. "Tere. Jah, muidugi tohib." Vastas ta naeratades ja jäi neiut silmitsema. "Beatrice Gwendolyn Alcott." Lisas ta rõhutades Gwendolyni, andes sellega märku et oleks hea kui tüdruk teda Gwendolyniks kutsuks.
Tagasi üles Go down
http://sigatyygas02.proboards104.com/
Jane Charleen Dopry

Jane Charleen Dopry


Female Postituste arv : 39
Age : 31
Töökoht / Maja : Slytherin
Klass : 1. klaas
Registration date : 18/08/2007

Jäätist söömas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäätist söömas.   Jäätist söömas. Icon_minitimePüh Aug 19, 2007 12:53 pm

Jane naeratas rahulolevalt ning istus. "Jane Dorpy, meeldiv tutvuda" ta sirutas käe ning surus Gwendolyni kätt. "Te käite Sigatxxkas?" Tundis ta seejärel huvi. Gwendolyn tundus olevat temast vanem.
Tagasi üles Go down
Beatrice Gwendolyn Alcott
Prefekt
Prefekt
Beatrice Gwendolyn Alcott


Female Postituste arv : 28
Asukoht : Godric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt
Klass : 5. klass
Registration date : 18/08/2007

Jäätist söömas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäätist söömas.   Jäätist söömas. Icon_minitimePüh Aug 19, 2007 12:57 pm

Gwendolyn noogutas Janele ja surus samuti ta kätt. "Jah, käin küll. Ja mind on sõõlatud Slytherini." Vastas ta ja jäi huviga Janet uurima. Lõpuks küsis Beatrice lõbustatult: "Kas te käite ka Sigatüükas? Kui jah, siis kuhu majja te kuulute või kuhu te saada tahaksite?"
Tagasi üles Go down
http://sigatyygas02.proboards104.com/
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Jäätist söömas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäätist söömas.   Jäätist söömas. Icon_minitimePüh Aug 19, 2007 12:57 pm

Brita noogutas. "Jah. Mulle meeldib ka väga lendluudpall. Kuna mu vend käib võistlemas, siis on ta mind õpetanud. Mulle sobib samuti ajaja koht kõige rohkem. Aga teised ained .. Ma arvan, et nõiasõnad, lendamine, astronoomia ja muundamine saavad mu lemmikuks. Kindlasti MJVK ka, aga mitte nii palju. Aga Mugu-Uuringutes olen ma saamatu. Ma ei tea mugudest midagi .. Aga võib - olla ma ei võtagi seda ainet," sõnas ta naerdes ning sättis oma juukseid.
Tagasi üles Go down
Jane Charleen Dopry

Jane Charleen Dopry


Female Postituste arv : 39
Age : 31
Töökoht / Maja : Slytherin
Klass : 1. klaas
Registration date : 18/08/2007

Jäätist söömas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäätist söömas.   Jäätist söömas. Icon_minitimePüh Aug 19, 2007 1:02 pm

Jane kergitas lõbustatult kulme. Slytherin... mõtles ta ning vastas siis "Käin küll ja kavatsus on Slytherini saada." Ta naeratas rahulolevalt ning küsis seejärel "Mitmendat aastat te siis seal juba käite?" Jane naeratas endamisi ja mõtles See tutvus tuleb vist kasuks. See järel jäi ta Gwendolyni ootavalt vaatama.
Tagasi üles Go down
Birgith Styll
Koolivanem
Koolivanem
Birgith Styll


Female Postituste arv : 115
Age : 30
Töökoht / Maja : Koolivanem
Klass : 7. klass
Registration date : 18/08/2007

Jäätist söömas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäätist söömas.   Jäätist söömas. Icon_minitimePüh Aug 19, 2007 1:04 pm

Birgith noogutas ning märkas siis, et järjekord on kahanenud peaaegu et olematuseni. Ta näitas Bitale peaga, et ta läheb endale veel üht jäätist ostma ning sammus siis tasakaalulat leti juurde. "Üks vanillijäätis karamellijuppidega, palun," lausus ta seekord ning ulatas müüjale vajaliku summa. Saanud jäätise kätte, läks ta tagasi enda kohale. Vaikselt maiustust mekkima hakates, vaatas ta tegevusetult ruumis ringi.
Tagasi üles Go down
Beatrice Gwendolyn Alcott
Prefekt
Prefekt
Beatrice Gwendolyn Alcott


Female Postituste arv : 28
Asukoht : Godric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt
Klass : 5. klass
Registration date : 18/08/2007

Jäätist söömas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäätist söömas.   Jäätist söömas. Icon_minitimePüh Aug 19, 2007 1:05 pm

Gwendolyn kuulas Jane vastused ära ja vastas seejärel ka ise Jane küsimusele: "Viiendat," Ta võtts ühe ampsu oma jäätisest ja mõtles seejärel millest Janega rääkida. "Kas teil lemmikloomi on?" Küsis ta pärast lühikest pausi.
Tagasi üles Go down
http://sigatyygas02.proboards104.com/
Jane Charleen Dopry

Jane Charleen Dopry


Female Postituste arv : 39
Age : 31
Töökoht / Maja : Slytherin
Klass : 1. klaas
Registration date : 18/08/2007

Jäätist söömas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäätist söömas.   Jäätist söömas. Icon_minitimePüh Aug 19, 2007 1:28 pm

Jane sõi natuke aega oma jäätist ning lausus peale pausi "Palju... Sigatxxkas on kaasas vaid Lumekakk Snake." Ta vaatas korraks ringi ning küsis siis"Endal?" Charleen jäi tüdrukult, jäätist süües, vastust ootama
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Jäätist söömas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäätist söömas.   Jäätist söömas. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Jäätist söömas.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sigatxxgas :: Väljaspool Sigatüügast :: London :: Lekkiv Katel :: Diagooni põiktänav :: Florean Fortescue jäätisekohvik-
Hüppa: