Sigatxxgas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sigatxxgas

Harry Potteri RPG foorum
 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Järgmine klass.

Go down 
+13
Mathew Brandstone
Joseph G. Zabini
Timothy Major
Alexandra Moon
Nicolette Carter
Hanna Mia Sunrose
Jane Charleen Dopry
Brita - Ly Soule
Beatrice Gwendolyn Alcott
Maria Rofix
Danielle Dreamer
Birgith Styll
Albus Dumbledore
17 posters
Mine lehele : 1, 2  Next

Kuidas saab järgmisesse klassi ?
Iga aasta tagant liigutakse
Järgmine klass. Vote_lcap8%Järgmine klass. Vote_rcap
 8% [ 2 ]
Vähem kui aasta tagant (postita, mis aja tagant)
Järgmine klass. Vote_lcap54%Järgmine klass. Vote_rcap
 54% [ 13 ]
Postituste järgi
Järgmine klass. Vote_lcap33%Järgmine klass. Vote_rcap
 33% [ 8 ]
Midagi muud (postita arvamus)
Järgmine klass. Vote_lcap4%Järgmine klass. Vote_rcap
 4% [ 1 ]
Kokku Hääli : 24
 

AutorTeade
Albus Dumbledore
Admin
Admin
Albus Dumbledore


Male Postituste arv : 32
Asukoht : Sigatüügas
Töökoht / Maja : Sigatüüka Direktor
Registration date : 09/08/2007

Järgmine klass. Empty
PostitaminePealkiri: Järgmine klass.   Järgmine klass. Icon_minitimeLaup Aug 18, 2007 11:09 pm

Nagu ma nüüd mõtlema hakkasin, siis algselt plaanitud üks aasta võib liiga pikaks osutuda. Kuigi selle aja sees jõuaks täpselt kõik vaheajad, peod ja võistlused ära pidada. Aga ma arvan, et me kõik oleme päri, et seitsme aasta pärast seda foorumit ei eksisteeri.
Nii et, postitage oma arvamus, kuidas seda teha.

Mina isiklikult olen siiski ühe aasta poolt.
Tagasi üles Go down
https://sigatxxgas.forum.co.ee
Birgith Styll
Koolivanem
Koolivanem
Birgith Styll


Female Postituste arv : 115
Age : 30
Töökoht / Maja : Koolivanem
Klass : 7. klass
Registration date : 18/08/2007

Järgmine klass. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järgmine klass.   Järgmine klass. Icon_minitimeLaup Aug 18, 2007 11:25 pm

Nii, mina valisin teise variandi, ehk siis vähem kui aasta tagant. Nii. Ma kommenteerin igat seda varianti.

Esiteks esimene. See osutub liiga pikaks jah, minu arust. Kas mõni foorum on üldse üle ühe aasta aktiivsena püsinud? Ja pealegi, kui alles kolmandast klassist alates võib Siganurme minna, siis mis saab nendega, kes ei ole prefektid või koolivanemad ? Kas nad ei saagi enne Siganurme minna, kui kolme aasta pärast? (:

Nii, teine variant. Ma arvan, et nt üks veerand võiks olla üks klass. Ja siis prefektid ja koolivanemad võiksidki enda klassi pidama jääda. Sest siis on normaalsem. Et noh parajamad vahed on vms.

Kolmas varant. Ma mõtlesin selle peale ka, kuid siis läheks äkki jälle mingiteks mõttetutesks postituste kogumiseks ära. Et kõik on kohe nii aktsioonis, et õuõu, ma saan kohe teise klassi ja ma postitan nüüd paar mõttetut postitust. See on mõttetu. Ja ma olen kohutavalt rõõmus selle üle, et siin ei ole sellist kohta nagu 'foorumimängud'. *ohkab kergendunult*.

Ja siis üks asi veel. See Siganurme värk, et alates kolmandast klassist võib ainult. tegelikult võiks selle ära võtta. Noh jah on küll, et raamatus oli ka, kuid põhiline postitamise koht ongi Siganurme ju ja seda võiks teha ka esimese ja teise klassi õpilased, kuna muidu on neil väga igav ainult kuhugi järve äärde postitada. Aga siis võiksid hoopis olla Siganurme külastusajad, et kuna vms. Et siis saab seda külastuskäiku vähekenegi piirata. (:
Tagasi üles Go down
Albus Dumbledore
Admin
Admin
Albus Dumbledore


Male Postituste arv : 32
Asukoht : Sigatüügas
Töökoht / Maja : Sigatüüka Direktor
Registration date : 09/08/2007

Järgmine klass. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järgmine klass.   Järgmine klass. Icon_minitimeLaup Aug 18, 2007 11:37 pm

Ja nagu alati suudad sa mu arvamust muuta xD. Ainuke jama selle 'ühe veerandiga' oleks lendluudpalli võistlused. Siis ma peaksin nüüd vaatama, et millal ja kuidas.. Aga eks selle probleemi saab lahendada. (: .
Ja ka Siganurmega võib seda korraldada (: .
Tagasi üles Go down
https://sigatxxgas.forum.co.ee
Danielle Dreamer
Prefekt
Prefekt
Danielle Dreamer


Postituste arv : 38
Asukoht : Godric Hollow/Sigatüügas
Töökoht / Maja : Prefekt
Klass : 5. klass
Registration date : 18/08/2007

Järgmine klass. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järgmine klass.   Järgmine klass. Icon_minitimeLaup Aug 18, 2007 11:54 pm

Hääletasin postituste poolt. Igaüks teab ise, et kui ta tahab järgmisesse klassi saada, siis peaks aktiivsemalt postitama ?
Tagasi üles Go down
Albus Dumbledore
Admin
Admin
Albus Dumbledore


Male Postituste arv : 32
Asukoht : Sigatüügas
Töökoht / Maja : Sigatüüka Direktor
Registration date : 09/08/2007

Järgmine klass. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järgmine klass.   Järgmine klass. Icon_minitimeLaup Aug 18, 2007 11:59 pm

Nojah. Aga selle postitamisega oleks nii, et juba paari esimese päevaga oleksid pooled kusagil kolmandas klassis ja esimeses ei oleks kedagi. Ja üldse, siis oleks suhteliselt raske kõiki neid vanuseid ja asju vaadata, sest iga paari päeva tagant oleks tegelane juba järgmises klassis.
Tagasi üles Go down
https://sigatxxgas.forum.co.ee
Danielle Dreamer
Prefekt
Prefekt
Danielle Dreamer


Postituste arv : 38
Asukoht : Godric Hollow/Sigatüügas
Töökoht / Maja : Prefekt
Klass : 5. klass
Registration date : 18/08/2007

Järgmine klass. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järgmine klass.   Järgmine klass. Icon_minitimePüh Aug 19, 2007 12:01 am

Noojah... Ma mõtleksin nii et nii kiiresti ma ka postitada ei jõua, siis tuleks panna nii et umbes paarisaja postituse tagant saab järgmisesse klassi ehk
---
Kui vähem kui aasta tagant liigutada klasse, siis saaks minu meelest kool liiga kiiresti läbi :/. Aga see on ka tegelt eha mõte ...
Tagasi üles Go down
Albus Dumbledore
Admin
Admin
Albus Dumbledore


Male Postituste arv : 32
Asukoht : Sigatüügas
Töökoht / Maja : Sigatüüka Direktor
Registration date : 09/08/2007

Järgmine klass. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järgmine klass.   Järgmine klass. Icon_minitimePüh Aug 19, 2007 12:07 am

Nooh. Sina võib-olla tõesti ei jõua, aga ma tean nii mõndagi turbolehma, kes kirjutavad päevas 400 postitust. Aga .. pole mõtet sellel teemal vaielda. Igal ühel on oma arvamus. Selle pärast ma selle küsitluse tegingi. Et teie arvamust teada.
Tagasi üles Go down
https://sigatxxgas.forum.co.ee
Danielle Dreamer
Prefekt
Prefekt
Danielle Dreamer


Postituste arv : 38
Asukoht : Godric Hollow/Sigatüügas
Töökoht / Maja : Prefekt
Klass : 5. klass
Registration date : 18/08/2007

Järgmine klass. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järgmine klass.   Järgmine klass. Icon_minitimePüh Aug 19, 2007 12:11 am

Jah. Ka mina tean sellised, ja ei jõua nendega sammu pidada. Ehk ma lõpetan nüüd kirjutamise, sest muidu läheb asi chatiks.
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Järgmine klass. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järgmine klass.   Järgmine klass. Icon_minitimePüh Aug 19, 2007 2:10 am

Kommenteerin siis samuti igat valikuvõimalust

1.Iga aasta tagant liigutakse
Ma ei usu et ma pean siin 7 aastat vastu sest 7 aasta pärast olen ma ikagi juba suht vana... ehks siis 1 aasta on liiga pikk aeg.

2.Vähem kui aasta tagant (postita, mis aja tagant)
Algul ei olnud ka sellega nõus kuid üks veerand sobiks suhteliselt hästi... Aga siis on ka inimesed kes ei käi eriti palju sees et mis siis nendega teha? Jätta istuma? Rolling Eyes See oleks ebaaus kui inimene kes on väga aktiivne on samal tasemel inimesega kes ei käi peaaegu üldse sees.

3.Postituste järgi
Algul olin sellega vägagi nõus kuid nüüd saan aru et see toimiks ainult siis kui oleks niimoodi et teise klassi saab 2000 postiga, kolmandasse 3000 postiga, viiendasse 5000 postiga, seitsmendasse 7000 postiga ja sigatüüka lõpetad 10000 postiga. See oleks suhteliselt normaalne kui siin mänge ei ole. Et siis kui mänge pole siis ei sa ka niisama poste juurde ja tuhandet posti sa kirjutad päris kaua.

4.Midagi muud (postita arvamus)
Ei oska midagi sellekohta öelda.

Mina hääletasin teise variandi poolt ja oleksin teisega nõus kui see oleks üks veerand samas oleksin nõus ka sellega et postidega saab edasi aga siis peaks olema väga suur postide vahe.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Beatrice Gwendolyn Alcott
Prefekt
Prefekt
Beatrice Gwendolyn Alcott


Female Postituste arv : 28
Asukoht : Godric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt
Klass : 5. klass
Registration date : 18/08/2007

Järgmine klass. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järgmine klass.   Järgmine klass. Icon_minitimePüh Aug 19, 2007 7:31 am

Hääletasin samuti teise variandi poolt. Ja võiks tõesti olla nii, et iga veerandiga saab järgmisesse klassi.
Tagasi üles Go down
http://sigatyygas02.proboards104.com/
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Järgmine klass. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järgmine klass.   Järgmine klass. Icon_minitimePüh Aug 19, 2007 8:53 am

1. Aasta veniks pikale. Nagu kõik on juba öelnud, seitsme aasta pärast me siin enam pole.

2. Väga hea on siis, kui aastaks on üks veerand. Siis on parajalt aega lendluudpalli korraldamisele ning vb saab ka ühe peo teha. Balli ma mõtlen.
Ja need, kes tundides ei käiks ... need jääksid nagu samasse klassi edasi. Saaks teha näiteks nii, et iga õpilane, kes on kolmes tunnis käinud .. saab järgmisesse klassi (: .

3. Postitustega on halb. Kuigi siin ei ole neid mänge ja nii .. Siis hakkab igaüks jälgima koguaeg oma postitusi, et millal ta järgmisesse klassis saab. Ja tänu sellele hakkaks ta igale poole küllaltki mõtetuid ja lühikesi postitusi tegema.

4. Minul ei ole midagi muud välja pakkuda. Seega jään teise variandi juurde.
Tagasi üles Go down
Jane Charleen Dopry

Jane Charleen Dopry


Female Postituste arv : 39
Age : 31
Töökoht / Maja : Slytherin
Klass : 1. klaas
Registration date : 18/08/2007

Järgmine klass. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järgmine klass.   Järgmine klass. Icon_minitimePüh Aug 19, 2007 9:32 am

Hääletasin teise poolt. See veerandiga tundub täitsa hea mõte (;
Tagasi üles Go down
Hanna Mia Sunrose
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Hanna Mia Sunrose


Female Postituste arv : 123
Age : 30
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Kapten, Ravenclaw
Klass : 6. klass
Registration date : 19/08/2007

Järgmine klass. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järgmine klass.   Järgmine klass. Icon_minitimePüh Aug 19, 2007 4:00 pm

1. Aasta on liiga pikk.
2. See on väga sobilik, veerand on hea. Ainukt küsimus tekib, et need, kes tulevad nagu poole veerand pealt, et kas nemad saavad siis kiiremini edasi, kuigi pole piisavalt olnud?
3. Postitustega on jama, sest osad on aktiivsemad, osad teevad mingi mõttetuid poste, see ajab vanused ja asja keeruliseks.
Tagasi üles Go down
Albus Dumbledore
Admin
Admin
Albus Dumbledore


Male Postituste arv : 32
Asukoht : Sigatüügas
Töökoht / Maja : Sigatüüka Direktor
Registration date : 09/08/2007

Järgmine klass. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järgmine klass.   Järgmine klass. Icon_minitimePüh Aug 19, 2007 4:04 pm

Teeme lihtsalt nii, et poole veerandi pealt ei saa. Ma vaatan, kas ma suudan sellise koha siin üles leida. Et nii teha saaks xD .
Tagasi üles Go down
https://sigatxxgas.forum.co.ee
Hanna Mia Sunrose
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Hanna Mia Sunrose


Female Postituste arv : 123
Age : 30
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Kapten, Ravenclaw
Klass : 6. klass
Registration date : 19/08/2007

Järgmine klass. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järgmine klass.   Järgmine klass. Icon_minitimePüh Aug 19, 2007 4:14 pm

Bavau, Ann näitab tarkust välja Wink
Tagasi üles Go down
Nicolette Carter
Koolivanem
Koolivanem
Nicolette Carter


Female Postituste arv : 39
Age : 31
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Koolivanem / Ravenclaw
Klass : 7. klass
Registration date : 18/08/2007

Järgmine klass. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järgmine klass.   Järgmine klass. Icon_minitimePüh Aug 19, 2007 7:54 pm

Mina hääletasin samuti teise variandi poolt, et liikuda klassi v6rra edasi igal veerandil. Ei hakka oma seisukohti iga variandi kohta kirjutama, sest m6ttetu oleks korrata seda juttu, mis siin juba mitu korda kirjutatud on. N6ustun näiteks täielikult Britaga
Tagasi üles Go down
http://whoompaloompa.blogspot.com
Alexandra Moon

Alexandra Moon


Female Postituste arv : 109
Age : 32
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Slytherin
Klass : 1. klass
Registration date : 20/08/2007

Järgmine klass. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järgmine klass.   Järgmine klass. Icon_minitimeEsm Aug 20, 2007 12:08 pm

Postituste järgi
Tagasi üles Go down
Timothy Major

Timothy Major


Postituste arv : 38
Age : 31
Töökoht / Maja : Slytherin
Klass : 1. klass
Registration date : 19/08/2007

Järgmine klass. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järgmine klass.   Järgmine klass. Icon_minitimeEsm Aug 20, 2007 12:32 pm

Ma pakkusin ka, et postituste järgi.
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Järgmine klass. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järgmine klass.   Järgmine klass. Icon_minitimeTeis Aug 21, 2007 7:14 pm

Valisin ka postituste järgi.
Tagasi üles Go down
Mathew Brandstone
Koolivanem
Koolivanem
Mathew Brandstone


Male Postituste arv : 89
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Koolivanem, Gryffindor
Klass : 7. klass
Registration date : 22/08/2007

Järgmine klass. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järgmine klass.   Järgmine klass. Icon_minitimeReede Aug 24, 2007 8:29 pm

Hääletasin ka teise variandi poolt. Võiks olla nii, et iga veerandi tagant saab järgmisesse klassi.
Tagasi üles Go down
Nelly Porter

Nelly Porter


Female Postituste arv : 13
Age : 30
Töökoht / Maja : Slytherin
Klass : 1. klass
Registration date : 24/08/2007

Järgmine klass. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järgmine klass.   Järgmine klass. Icon_minitimeReede Aug 24, 2007 9:02 pm

Khäh...
Mai teagi kohe...
Üks aasta on kohutavalt pikk ja kõik tüdineks ära kesiste oskustega esimeses klassis passimisest..
Veerandiga on tõesti nii, et poole veerandi pealt tuled ja saad kohe edasi...
Ja sellle piirangu peale panemine võib ära rikkuda foorumi aktiivsuse.
Minu meelest võiks seada sisse mingi süsteemi, kus on tundide järgi.
võiks olla, et kohustuslikult pead sa osalema vähemalt neljas-viies aines ja et järgmisesse klassi saada pead käima kokku kümnes tunnis.
minu meelest on see parim varijant.
Hääletasin viimase poolt.
Tagasi üles Go down
Grace Marqeus

Grace Marqeus


Female Postituste arv : 6
Töökoht / Maja : Slytherin
Klass : 1. klass
Registration date : 19/08/2007

Järgmine klass. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järgmine klass.   Järgmine klass. Icon_minitimeLaup Aug 25, 2007 10:37 am

Minu arvates ei ole aasta variant nii halb, ainult ma hakkasin praegu mõtlema et kas siis terve suve seisab foorum tegevusetult või kõik postitavad ainult oma kodus.? (XD)
Mul on väga hea meel et siin vähemalt kaalutakse muid variante kui postituste kogumisega kõrgmatesse klassidesse jõudmine ja loodan et see vana meetod siiski läbi ei lähe.
Ma ei oskagi öelda kas veerand oleks sobivaim, kui iga veerand saab üks klass, siis järgmise aasta kevadeks oleksid kõik alguses liitunud seitsmendas olenemata nende osavõtu suurusest õppetöös?
Kas uusi õpilasi võetaks siis vastu iga veerandi järel või saab kuidagi ka kooliaasta jooksul ühineda? Mina pooldaks nö. uue õppeaasta algul alles uued sõõlata.
Veerand pole siiski väga pikk aeg ootamiseks kui selle aja saaks postitada diagonil, londonis jne.
Seega otsustasin veerandi pikkuste õppeaastate kasuks siiski. (:
Samas pole ka Nelly mõte paha, kuid siiani pole ma näinud veel Sigatüügast kus tunnid nii korrapäraselt toimuksid, vahest on ühes aines toimunud 5-6 tundi ja samal ajal teises aines 1-2.
Mulle tunduks lihtsalt veidi imelik kui n.n. õpilased oleks põhiliselt õppinud ainult näiteks nõiajooke ja saaksid aina järgmisse klassi.

Vabandust et siin sedasi oma arvamust avaldama kukkusin, olen siin nii häbiväärselt ebaaktiivne olnud.
Tagasi üles Go down
Albus Dumbledore
Admin
Admin
Albus Dumbledore


Male Postituste arv : 32
Asukoht : Sigatüügas
Töökoht / Maja : Sigatüüka Direktor
Registration date : 09/08/2007

Järgmine klass. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järgmine klass.   Järgmine klass. Icon_minitimeLaup Aug 25, 2007 10:53 am

Õpilastega ongi arvatavasti nii. Et saab liituda veerandi ajal, aga kooli ei saa. Nagu siis on neil samamoodi, nagu praegu. Nad võivad postitada londonis, külades, diagonis jne .. Ainult kooli ja Siganurme mitte.
Jah, tundide järgi on nagu vähe nõme võtta .. selles mõttes, et kõik õpetajad ei tee võrdselt tunde jne .. Nii ei saagi teha.
Ja oma arvamuse avaldamisest pole midagi (; See on just hea (hh)
Tagasi üles Go down
https://sigatxxgas.forum.co.ee
Jane Charleen Dopry

Jane Charleen Dopry


Female Postituste arv : 39
Age : 31
Töökoht / Maja : Slytherin
Klass : 1. klaas
Registration date : 18/08/2007

Järgmine klass. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järgmine klass.   Järgmine klass. Icon_minitimeLaup Aug 25, 2007 5:49 pm

See suvevaheaja värk on tõesti natukene... nõme.
Ma mõtlen, et mina (ja paar inimest veel) ntx oleks just vaheaegadel aktiivne.
Tagasi üles Go down
Timothy Major

Timothy Major


Postituste arv : 38
Age : 31
Töökoht / Maja : Slytherin
Klass : 1. klass
Registration date : 19/08/2007

Järgmine klass. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järgmine klass.   Järgmine klass. Icon_minitimeLaup Aug 25, 2007 6:20 pm

Justjust. Mul on kooli ajal väga-väga kiire. Nii et siis ma käin harva siin.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Järgmine klass. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järgmine klass.   Järgmine klass. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Järgmine klass.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sigatxxgas :: Küsimused-
Hüppa: