Sigatxxgas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sigatxxgas

Harry Potteri RPG foorum
 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Jalutamas.

Go down 
+2
Maria Rofix
Brita - Ly Soule
6 posters
AutorTeade
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Jalutamas. Empty
PostitaminePealkiri: Jalutamas.   Jalutamas. Icon_minitimePüh Aug 19, 2007 12:30 am

Brita jalutas mööda teed, mis tema kodu juurde viis. Tütarlaps möödus mitmestki majast, kuid ei pööranud neile suuremat tähelepanud. Laisalt haigutades võttis ta tee ääres istet ning silmitses maja, mis tema ette jäi.
Teadmata, mida teha vaatas ta lihtsalt ühte akent ning lootis, et keegi välja tuleb. Toetades oma pea ühele käele, hakkas ta teisega muru kiskuma. Isegi seda tähele panemata. Nii jätkas ta seal istumist.
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Jalutamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas.   Jalutamas. Icon_minitimePüh Aug 19, 2007 1:01 am

Maria jalutas mööda tänavat edasi ning lootis kedagi kohata. Ta tahtis minna endale kooliasju ostma kuid ei teadnud kus see tänav on või kuidas sinna saada. Ta oli üksi ning jäi seisma. Ta vaatas tänaval ringi ning märkas üht tüdrukut eemal istumas. Ta mõtles kas minna juurde ning jalutas tüdruku poole kuni oli tekmast umbes 2 meetri kaugusel. Ta vaatas tüdruku poole ning otsustas et tüdruk ei ole ohtlik ja on Mariast umbes 4-5 aastat noorem, kuid ainult natukene lyhem kui Maria. "Tere, vabandust et segan aga kas te oskate mulle öelda kus on bussipeatus või midagi sellist millega saaks sõita Diagooni tänavale ?" Küsis ta ning jäi tüdrukut vaatama. Ilmselt oli see küsimus väga lollisti kõlanud mõtles M ning jäi vastust ootama, ise sammukese lähemale astudes.

OT: Muutsin, ei teadnud veel et 6 klass olen


Viimati muutis seda (Püh Aug 19, 2007 3:10 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Jalutamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas.   Jalutamas. Icon_minitimePüh Aug 19, 2007 8:47 am

Brita tõstis pilgu ning vaatas tüdrukut. "Tere. Bussipeatus jääb siit väga kaugele. Nii et, lihtsam on Rüütlibuss kutsuda," sõnas ta lahkelt naeratades. "Mina olen Brita. Brita - Ly Soule, lähen Sigatüüka esimesse klassi," sõnas ta siis, lootes, et tütarlaps mõneks ajaks sinna jääb.

OT: Maria, sa oled KUUES klass. Järelikult on võimatu, et me oleme samavanad. Mina olen esimene klass.
Tagasi üles Go down
Danielle Dreamer
Prefekt
Prefekt
Danielle Dreamer


Postituste arv : 38
Asukoht : Godric Hollow/Sigatüügas
Töökoht / Maja : Prefekt
Klass : 5. klass
Registration date : 18/08/2007

Jalutamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas.   Jalutamas. Icon_minitimePüh Aug 19, 2007 12:25 pm

Danielle möödus just enda kodu juurest. Ta nägi seal Britat. "Hei Birta!" Lausus tüdruk ja silmas samal hetkel üht tüdrukut, kellega Brita oli hetk tagasi suhelnud.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Jalutamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas.   Jalutamas. Icon_minitimePüh Aug 19, 2007 12:30 pm

Brita kuulis tuttavat häält ning vaatas Danielle poole. "Tsau," sõnas ta rõõmsalt ning lehvitas tüdrukule, andes märku, et ta võib nendega liituda. Saates Mariale uuriva pilgu ootas ta, et tüdruk midagi vastaks. "Dan, mis sa teed ?" küsis ta, jõudes otsusele, et Maria ei vasta.
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Jalutamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas.   Jalutamas. Icon_minitimePüh Aug 19, 2007 3:18 pm

"Jah, Ryytlibussi ma unustasin" Ytles Maria ning siis tuli uus tydruk ning tundus et teised teavad yksteist. "Ma olen Maria Rofix, Lendluudpalli kapten, ehk siis koolis kohtume, eriti kui me samas majas oleme" Ta muigas ning ootas kas tydrukud tahavad midagi 8elda ning oli valmis minema.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Danielle Dreamer
Prefekt
Prefekt
Danielle Dreamer


Postituste arv : 38
Asukoht : Godric Hollow/Sigatüügas
Töökoht / Maja : Prefekt
Klass : 5. klass
Registration date : 18/08/2007

Jalutamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas.   Jalutamas. Icon_minitimePüh Aug 19, 2007 4:33 pm

"Ehh...Brita, ma juhuslikult elan siin." Lausus Dan ja naeratas siis ja lausus Mariale: "Ma olen Danielle Dreamer..Kutsu mind Daniks. Ehk jah... Ma olen Ravenclaw's." Lausus ta ja pöördus siis tagasi Brita poole: "Aga mis sind siia toob?"
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Jalutamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas.   Jalutamas. Icon_minitimePüh Aug 19, 2007 4:41 pm

Brita pöördus Maria poole ning sõnas: "Kui sa tahad minna, tõsta parema käega võlukepp üles, ja buss on siin." Tütarlaps naeratas ning pöördus naerdes Danielle poole. "Ei tead, ma ei tea, et sa siin elad. Mina tulin jalutama, kodus pole midagi teha. Annabel ja Chris on oma kallimatega kusagil. Ema vaatab Haroldit, kes paljalt mööda maja ringi jookseb, ja isa on võistlustel," sõnas ta ning kehitas õlgu.
Tagasi üles Go down
Danielle Dreamer
Prefekt
Prefekt
Danielle Dreamer


Postituste arv : 38
Asukoht : Godric Hollow/Sigatüügas
Töökoht / Maja : Prefekt
Klass : 5. klass
Registration date : 18/08/2007

Jalutamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas.   Jalutamas. Icon_minitimePüh Aug 19, 2007 4:59 pm

Dan noogutas arusaavalt, kuigi ta ise oli ainuke laps. "Kas Annabel ja Chris on su õed-vennad?" Küsis ta, kuigi sai sellest isegi aru. Ta viipas käega ühele eemalseisvale majale ja sõnas siis: "Ma elan siin. Mitte vanematega, aga onupojaga, Marcusega."
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Jalutamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas.   Jalutamas. Icon_minitimeEsm Aug 20, 2007 5:41 am

"Ma siis l2hen" Ytles Maria ja v6ttis v6lukeppi k2tte ning osutas parema k2ega enda ette. Kohe oli ryytlibuss ta ees ning ta ytles: "Diadooni t2navale palun" Ta maksis pileti eest ning lehvitas teistele ning hyydis "Kohtume!" Ta lehvitas teistele ning buss oligi l2inud.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Danielle Dreamer
Prefekt
Prefekt
Danielle Dreamer


Postituste arv : 38
Asukoht : Godric Hollow/Sigatüügas
Töökoht / Maja : Prefekt
Klass : 5. klass
Registration date : 18/08/2007

Jalutamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas.   Jalutamas. Icon_minitimeEsm Aug 20, 2007 8:03 am

Dan pomises midagi veel ja hüüdis siis "Tsau!" Märgates, et Maria juba bussis on. Endiselt ootas ta Britalt vastust.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Jalutamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas.   Jalutamas. Icon_minitimeEsm Aug 20, 2007 9:23 am

Brita noogutas. Nähes, et Maria juba bussis oli, lehvitas ta kiirelt ning naeratas. Siis pöördus ta Danielle poole. "Jah, Annabel on mu kaheksateist aastane õde ja Chris on mu kahekümne aastane vend. Tegelikult on mu vennal juba laps. Väike Henry, kes seitsmendal augustil sündis. Ja siis nad elavad praegu meie juures. Ja mul on veel väikevend Harold, kes on seismeaastane. Ja ema vist saab varsti kaksikud. Nii et, meil on üpriski suur perekond," sõnas ta naeratades. "Miks onupojaga ? Kus tema ja sinu vanemad siis on ?" küsis ta üllatunult.
Tagasi üles Go down
Danielle Dreamer
Prefekt
Prefekt
Danielle Dreamer


Postituste arv : 38
Asukoht : Godric Hollow/Sigatüügas
Töökoht / Maja : Prefekt
Klass : 5. klass
Registration date : 18/08/2007

Jalutamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas.   Jalutamas. Icon_minitimeEsm Aug 20, 2007 9:46 am

Danielle valmistus pikka juttu ajama. Kuna tal oli keeruline perekonna-värk siis ohkas ta enne alustamist. "Mu onupoja isa suri mõned kud tagasi, Voldemorti käe läbi. Kuid Marcus oli siis juba 18 ja sai maja endale. Mu vanemad ei saanud minuga kaasa tulla oma töö pärast, neil on kiired ajad. Seega otsustasid nad mind Marcusele seltsiks saata." Selle kõik maha rääkinud raputas ta pead ja lisas: "Kas Voldemort on sinu perekonnast kellegi ... tapnud?"
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Jalutamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas.   Jalutamas. Icon_minitimeEsm Aug 20, 2007 10:06 am

Brita vaatas kaastundlikult Dani ning noogutas kergelt. "Minu perekonnast ? Õõh. Ma ei oska sulle öelda. Tavaliselt mulle surmapõhjuseid ei öelda, aga ma olen päris kindel, et mu vanaema suri loomulikku surma. Ja ega keegi teine ei olegi surnud. Kuigi mu tädimees ja õemees on aurorid, ning tädimehe poeg õpib auroriks. Aga nemad on täie elu ja tervise juures. Ja ma tõesti loodan, et see ka jääb niimoodi," vastas ta ning naeratas kergelt. Alles nüüd jõudis tüdrukule kohale, et on täielik õnn, et nende perekonnast kedagi tapetud ei ole.
Tagasi üles Go down
Danielle Dreamer
Prefekt
Prefekt
Danielle Dreamer


Postituste arv : 38
Asukoht : Godric Hollow/Sigatüügas
Töökoht / Maja : Prefekt
Klass : 5. klass
Registration date : 18/08/2007

Jalutamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas.   Jalutamas. Icon_minitimeEsm Aug 20, 2007 11:50 am

Dan noogutas, kuid oli samas ka rõõmus et Brita perekonnast polnud kedagi kaasa võtnud. Dan ei olnud päris kindel, kas Brita teda mõistab, või kas ta isegi lähedase inimese kaotust mõistab. Kuna see polnud ju Danielle'i isa. "Tore, et sinu peres kõik korras. Kas viitsid kuskile minna? Näiteks Siganurme?"
Tagasi üles Go down
Albus Dumbledore
Admin
Admin
Albus Dumbledore


Male Postituste arv : 32
Asukoht : Sigatüügas
Töökoht / Maja : Sigatüüka Direktor
Registration date : 09/08/2007

Jalutamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas.   Jalutamas. Icon_minitimeEsm Aug 20, 2007 12:03 pm

OT: Siganurme ei saa minna !
Tagasi üles Go down
https://sigatxxgas.forum.co.ee
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Jalutamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas.   Jalutamas. Icon_minitimeEsm Aug 20, 2007 12:11 pm

Brita mõistis hetkel Dani näo järgi, mida ta mõtles. "Ära mõtlegi, et ma ei mõista sind. Ma olin näiteks vanaemaga väga lähedane ja tean, mida see kaotus tähendab. Nii et .. kui kunagi abi vajad, siis siit edasi viies maja," sõnas ta naeratades. "Me võime muidugi kusagile Londonisse minna või nii. Aga siis pean ma kodus käima ja emale ütlema. Ma loodan, et ta ikka laseb mind," vastas ta õlgu kehitades.
Tagasi üles Go down
Danielle Dreamer
Prefekt
Prefekt
Danielle Dreamer


Postituste arv : 38
Asukoht : Godric Hollow/Sigatüügas
Töökoht / Maja : Prefekt
Klass : 5. klass
Registration date : 18/08/2007

Jalutamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas.   Jalutamas. Icon_minitimeEsm Aug 20, 2007 12:23 pm

[i]Dan noogutas arusaadavalt. "Kui sa nii ütled, siis ma usun sind." See tõi veidike selgust tüdruku mõttemaailma. "Okei." Hetkeks vaatas Danielle Brita maja poole. "Ma ootan siis senikaua siin." Ütles Dan ja naeratas.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Jalutamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas.   Jalutamas. Icon_minitimeEsm Aug 20, 2007 12:38 pm

Brita naeratas ja jooksis kodu poole. Avades maja ukse, hüüdis ta kõvasti: "Emmee !" Koheselt jõudis sinna Heli Maria ning vaatas küsivalt oma tütart. "Kas ma Daniga Londonisse võin minna ?" küsis Ly aega viitmata. "Kes on Dan ?" uuris ema. "Dan on üks tüdruk, kes elab meist viis maja edasi. Ta on Sigatüükas viies klass ja prefekt. Ta on Ravenclaw'." Heli noogutas kiirelt ning samal hetkel jooksis nende juurde Harold, kes oli endiselt paljas. "Ma tahan kaa," hüüatas ta, kuid ema raputas rangelt pead. "Sellised paljad poisid Londonisse ei saa," sõnas ta karmilt ning ütles veel tütrele: "Raha on kapi peal. Ole paari tunni pärast tagasi." Brita noogutas naeratades, võttis raha ning kiirustas tagasi välja.

Dani juurde jõudes sõnas ta:
"Lähme siis." Tüdruk vaatas küsivalt Dani, kuna tal endal veel ju võlukeppi polnud. Või oli, aga ta ei saanud seda kasutada.
Tagasi üles Go down
Danielle Dreamer
Prefekt
Prefekt
Danielle Dreamer


Postituste arv : 38
Asukoht : Godric Hollow/Sigatüügas
Töökoht / Maja : Prefekt
Klass : 5. klass
Registration date : 18/08/2007

Jalutamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas.   Jalutamas. Icon_minitimeEsm Aug 20, 2007 12:47 pm

Danielle vibutas võlukepiga ja rüütlibuss tuli kohale. Enne sisse astumist küsis ta: "Aga kuhu me õieti lähme?" Küsis Dan ja lükkas otsustamise sõbra kaela.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Jalutamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas.   Jalutamas. Icon_minitimeEsm Aug 20, 2007 1:46 pm

Brita astus bussi ning kehitas õlgu. "Ma ei tea, me võime minna Mugude kohvikusse. Aga kui sa tahad kusagile mujale minna .. siis ütle," sõnas ta naeratades. "Sõidame Londonisse," sõnas ta Stan Shunpikele ning andis raha. Rõõmsalt läks ta taha poole. Kuna oli alles lõuna, olid bussis igal pool toolid. Rõõmsalt võttis Ly ühel toolil istet ning jäi Daniellet ootama.

OT: Kas me peame Rüütlibussi alla ka teema tegema : /
Tagasi üles Go down
Danielle Dreamer
Prefekt
Prefekt
Danielle Dreamer


Postituste arv : 38
Asukoht : Godric Hollow/Sigatüügas
Töökoht / Maja : Prefekt
Klass : 5. klass
Registration date : 18/08/2007

Jalutamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas.   Jalutamas. Icon_minitimeEsm Aug 20, 2007 3:08 pm

OT; Ehk jah ...

Danielle kobis ka tagaistmele, Brita kõrvale. "Kindlasti." Lausus ta ja naeratas omakorda.
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Jalutamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas.   Jalutamas. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 11:41 am

Joseph astus enda kodust välja. Ta oli otsustanud veidi värsket õhku hingata ja natuke ringi jalutada. Poiss kõndis kõnnitee poole, mida mööda ta aeglaselt jalutama hakkas, endal pilk maha suunatud.
Tagasi üles Go down
Beatrice Gwendolyn Alcott
Prefekt
Prefekt
Beatrice Gwendolyn Alcott


Female Postituste arv : 28
Asukoht : Godric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt
Klass : 5. klass
Registration date : 18/08/2007

Jalutamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas.   Jalutamas. Icon_minitimeLaup Aug 25, 2007 7:22 am

Gwendolyn kõndis parajasti mööda tänavat, kui märkas äkitselt ühte poissi, keda ta teadis olevat Slytherini prefekt. Tütarlaps suundus poisi poole. "Tervist. Olen Gwendolyn." Lausus ta naeratades ja lisas siis: "Kui ma ei eksi, siis olete te samuti Slytherini prefekt, nagu minagi?"
Tagasi üles Go down
http://sigatyygas02.proboards104.com/
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Jalutamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas.   Jalutamas. Icon_minitimeLaup Aug 25, 2007 9:49 am

Joseph tõstis pilgu ja vaatas Gwendolyni poole. "Joseph," Tutvustas ta end kerge naeratusega. "Olen tõesti." Lisas ta ja jäi Gwendolyni huviga uurima, mõeldes samal ajal kuidas neiu teadis et Josh prefekt on.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Jalutamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas.   Jalutamas. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Jalutamas.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Jalutamas.
» Keelatud metsa serval jalutamas

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sigatxxgas :: Väljaspool Sigatüügast :: Godric Hollow-
Hüppa: