Sigatxxgas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sigatxxgas

Harry Potteri RPG foorum
 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kupees.

Go down 
5 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Mathew Brandstone
Koolivanem
Koolivanem
Mathew Brandstone


Male Postituste arv : 89
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Koolivanem, Gryffindor
Klass : 7. klass
Registration date : 22/08/2007

Kupees. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees.   Kupees. - Page 2 Icon_minitimeReede Aug 24, 2007 8:45 am

"Samuti hästi," Vastas Mathew Mirelle küsimuse peale ning viis siis pilgu Mariale. Noormees muigas tüdruku jutu peale ning raputas pead Maria küsimuse peale. "Kahjuks unustasin ka mina Päevaprohveti koju." Sõnas ta ning jäi aknast välja vaatama.
Tagasi üles Go down
Mirelle Revenge
Prefekt
Prefekt
Mirelle Revenge


Female Postituste arv : 37
Töökoht / Maja : Prefekt / Hufflepuff
Klass : 5. klass
Registration date : 19/08/2007

Kupees. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees.   Kupees. - Page 2 Icon_minitimeReede Aug 24, 2007 11:51 am

Mirelle ütles "Mul peaks kotis vist olema üks... Ma lihtsalt ei imestaks kui mul oleks. Mu isa topib neid mulle igale poole," ning Mirelle hakkas oma kotis sobrama. Veidi aja pärast võttis ta kotist päevaprohveti välja ja andis Maria le "Palun."
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Kupees. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees.   Kupees. - Page 2 Icon_minitimeReede Aug 24, 2007 4:43 pm

Maria muigas ja ütles siis kui oli saanud Mirelle käest päevaprohveti kätte "Aitäh" Ta vaatas esilehte, midagi erilist ei olnud toimunud. Ta toetas selja vastu seljatuge ning kadus lehetaha, kuid kuulas siiski mis teised rääkisid.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Mirelle Revenge
Prefekt
Prefekt
Mirelle Revenge


Female Postituste arv : 37
Töökoht / Maja : Prefekt / Hufflepuff
Klass : 5. klass
Registration date : 19/08/2007

Kupees. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees.   Kupees. - Page 2 Icon_minitimeLaup Aug 25, 2007 8:40 pm

Mirelle hakkas igavusest jälle aknast välja vaatama. Ta toetas (uuesti) pea vastu aknaklaasi.
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Kupees. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees.   Kupees. - Page 2 Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 1:43 pm

Maria sirvis lehe läbi ning mõned üksikud lood luges ka läbi. Ta murdis ajalehe kokku ja ulatas selle Mirellele. Ta vaatas samuti aknast välja ning mõtles et oleks aeg panna kooliriietus selga. Ta tõusis ning sobras oma kohvris ning varsti väljus kupeest. Ta oli natukeaega ära ja tuli tagasi kooliriietus seljas. Ta pani eelmised riided kohvrisse ja andis oma kakule natuke näksimist. Siis istus ta oma kohale ja silmitses teisi.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Mirelle Revenge
Prefekt
Prefekt
Mirelle Revenge


Female Postituste arv : 37
Töökoht / Maja : Prefekt / Hufflepuff
Klass : 5. klass
Registration date : 19/08/2007

Kupees. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees.   Kupees. - Page 2 Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 8:31 pm

Mirelle võttis ajalehe vastu . Kui Maria hakkas uksest välja minema tõsitis Mirelle korraks pea natuke ülespoole, kuid siis kohe tagasi aknale. Veidi aja pärast muutus Mirelle vaikusest päris uniseks ja ta silmad hakkasid kinni vajuma. Kui Maria tagasi oli jõudnud siis ta peaaegu juba magas. Kuid mitte päris.
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Kupees. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees.   Kupees. - Page 2 Icon_minitimeKolm Aug 29, 2007 8:58 pm

Maria muigas kui ta nägi et Mirelle tundub väga unine "Kuidas sa kavatsed terve sõõlamis tseremoonia ja õhtusöögi vastu pidada kui sa juba praegu peaaegu magad?" Küsis ta vaikselt ning tal oli muie suul. Ta vaatas Mirelle poole ning lootis et ta teda nüüd ei seganud.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Mirelle Revenge
Prefekt
Prefekt
Mirelle Revenge


Female Postituste arv : 37
Töökoht / Maja : Prefekt / Hufflepuff
Klass : 5. klass
Registration date : 19/08/2007

Kupees. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees.   Kupees. - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 01, 2007 6:46 pm

Mirelle vaatas Mariale otsa ja muigas natuke vastu. Siis ta vastas "Tead et rong sõidab veel mitu tundi. Nii et ma arvan et mind äratataks rongist väljumiseks üless juhul kui ma peaks magama jääma... Kuigi ma arvan et ma ei jää. Kui meil on midagi millest rääkida." ning vaatas teistele otsa "Noh? Kas meil on?"
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kupees. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees.   Kupees. - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kupees.
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kupees
» Rongile minemas, kupees

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sigatxxgas :: Väljaspool Sigatüügast :: London :: King's Cross'i raudteejaam :: Platvorm 9 4/3-
Hüppa: