Sigatxxgas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sigatxxgas

Harry Potteri RPG foorum
 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Jäätist söömas

Go down 
5 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Mathew Brandstone
Koolivanem
Koolivanem
Mathew Brandstone


Male Postituste arv : 89
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Koolivanem, Gryffindor
Klass : 7. klass
Registration date : 22/08/2007

Jäätist söömas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäätist söömas   Jäätist söömas - Page 2 Icon_minitimeLaup Aug 25, 2007 8:15 pm

Mathew noogutas rõõmsalt ning võttis viimase ampsu oma jäätisest, mis seejärel otsa sai. Ta vaatas leti poole, mille juures seisis paar inimest. Hetkeks mõtles Matt, et läheb ka järjekorda ja ostab omale veel ühe jäätise, aga ta ei viitsinud sinna hetkel minna.
Tagasi üles Go down
Hanna Mia Sunrose
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Hanna Mia Sunrose


Female Postituste arv : 123
Age : 30
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Kapten, Ravenclaw
Klass : 6. klass
Registration date : 19/08/2007

Jäätist söömas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäätist söömas   Jäätist söömas - Page 2 Icon_minitimeLaup Aug 25, 2007 8:19 pm

"Saaks ma ka..." mõtles Hanna valjult ja jäi unistava näoga mingit punkti Mathewi parema kõrva juures vaatama, kuid raputas ennast peagi sellest seisusest välja. "Aga mis siin kurvastada, landluudpalli kapten oam peaaegu sama hea," ütles tütarlaps siis mõne aja pärast ja naeratas säravalt, tabades hetkeks Mathewi pilgu.
Tagasi üles Go down
Mathew Brandstone
Koolivanem
Koolivanem
Mathew Brandstone


Male Postituste arv : 89
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Koolivanem, Gryffindor
Klass : 7. klass
Registration date : 22/08/2007

Jäätist söömas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäätist söömas   Jäätist söömas - Page 2 Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 8:41 am

Mathew noogutas Hanna teise lause peale ning jäi jäätisekohvikus ringi vaatama, samal ajal mõteldes välja mõnda küsimust mida Hannalt küsida.
Tagasi üles Go down
Hanna Mia Sunrose
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Hanna Mia Sunrose


Female Postituste arv : 123
Age : 30
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Kapten, Ravenclaw
Klass : 6. klass
Registration date : 19/08/2007

Jäätist söömas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäätist söömas   Jäätist söömas - Page 2 Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 9:18 am

Hanna naeratas Mathewile ja tundus, et neil oli jälle teema otsa saanud. Tütarlaps hamustas oma jäätis ning ka see sai suheliselt koe otsa. Uut aga neiu ei tahtnud. Niisiis jäi ta lõpuks lihtsalt noormehele otsa vaatama, sest ära ei tahtnud ta mingi hinna eest minna.
Tagasi üles Go down
Mathew Brandstone
Koolivanem
Koolivanem
Mathew Brandstone


Male Postituste arv : 89
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Koolivanem, Gryffindor
Klass : 7. klass
Registration date : 22/08/2007

Jäätist söömas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäätist söömas   Jäätist söömas - Page 2 Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 9:40 am

"Mis sa suvel tegid?" Küsis noormees, et purustada piinlikku vaikushetke mis tekkinud oli. Seejärel jäi ta igavleva pilguga jäätisekohvikus ringi vaatama.
Tagasi üles Go down
Hanna Mia Sunrose
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Hanna Mia Sunrose


Female Postituste arv : 123
Age : 30
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Kapten, Ravenclaw
Klass : 6. klass
Registration date : 19/08/2007

Jäätist söömas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäätist söömas   Jäätist söömas - Page 2 Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 9:53 am

"Oh, põhiliselt pakkisin asju lahti ja kokku. Ja siis kujundasin oma tuba. Kogu selle kolimise värgi pärast ei saanudki ma nagu midagi erilist toredat teha, aga ei ütleks ka, et see suvi on raisku läinud. Ja ma olen hästi õnnelik, et me Ottery St. Catchpole-i kolisime," lausus Hanna ja naeratas, jättes ütlemata selle, et osa sellest rõõmust oli sellepärast, et ka Mathew seal elas. "Sa ise?" küsis Mia siis.
Tagasi üles Go down
Mathew Brandstone
Koolivanem
Koolivanem
Mathew Brandstone


Male Postituste arv : 89
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Koolivanem, Gryffindor
Klass : 7. klass
Registration date : 22/08/2007

Jäätist söömas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäätist söömas   Jäätist söömas - Page 2 Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 10:34 am

Mathew kuulas mõningase huviga Hannat, ning mõtles ruttu mida ta sellel suvel teinud oli. "Ma puhkasin kaheksa päeva Saksamaal, ning ülejäänud ajast käisin niisama Inglismaal ringi ja olin koos sõpradega." Lausus ta ja naeratas.
Tagasi üles Go down
Hanna Mia Sunrose
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Hanna Mia Sunrose


Female Postituste arv : 123
Age : 30
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Kapten, Ravenclaw
Klass : 6. klass
Registration date : 19/08/2007

Jäätist söömas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäätist söömas   Jäätist söömas - Page 2 Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 10:39 am

Hanna noogutas. "Nojah, ja nüüd ootad kooli, eksole? Mina küll ootan, selles mõttes on suvevaheaeg totaalne piin minujaoks olnud," lausus tütarlaps muiates. Mia asetas küünarnuki lauale, lõua käe peale ja jäi siis Mathewi vaatama, ja tema vastust ootama.
Tagasi üles Go down
Mathew Brandstone
Koolivanem
Koolivanem
Mathew Brandstone


Male Postituste arv : 89
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Koolivanem, Gryffindor
Klass : 7. klass
Registration date : 22/08/2007

Jäätist söömas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäätist söömas   Jäätist söömas - Page 2 Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 10:45 am

Ka Mathew noogutas. "Ma ootan väga kooli, aga masendav tunne tuleb peale kui mõtlen selle peale, et varsti lõpetan ma juba seitsmenda klassi." Lausus noormees ning vaatas maha.
Tagasi üles Go down
Hanna Mia Sunrose
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Hanna Mia Sunrose


Female Postituste arv : 123
Age : 30
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Kapten, Ravenclaw
Klass : 6. klass
Registration date : 19/08/2007

Jäätist söömas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäätist söömas   Jäätist söömas - Page 2 Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 10:50 am

"Mul on täpselt sama tunne! Et vaid kaks aastat saan seal veel käia, kohutav ju!" hüüatas Hanna ehk pisut kõvemini, kui ta oleks tahtnud. Tütarlapse käsi, mis on lause ajal elavalt kaasa liikunud, oli nüüd ta süles maandunud. Mia vaatas Mathewi poole ning taipas äkitselt, et selle teema juures küll nii rõõmus ei saa olla, kui neiu oli, sest noormeest tundus see tõeliselt kurvastavat. Muidugi, ravenclawlast ka, aga tema oli juba selline, kes varjas oma tundeid ehk pisut rohkem, kui kõik teised.
Tagasi üles Go down
Mathew Brandstone
Koolivanem
Koolivanem
Mathew Brandstone


Male Postituste arv : 89
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Koolivanem, Gryffindor
Klass : 7. klass
Registration date : 22/08/2007

Jäätist söömas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäätist söömas   Jäätist söömas - Page 2 Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 10:54 am

Mathew tõstis pilgu ja vaatas Hannale naeratades otsa, samal ajal noogutades. "Aga elu läheb ju siiski edasi pärast Sigatüügas." Lausus ta, manades näole rõõmsama ilme. "Kelleks sa tulevikus saada tahad?" Jätkas Matt.
Tagasi üles Go down
Hanna Mia Sunrose
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Hanna Mia Sunrose


Female Postituste arv : 123
Age : 30
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Kapten, Ravenclaw
Klass : 6. klass
Registration date : 19/08/2007

Jäätist söömas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäätist söömas   Jäätist söömas - Page 2 Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 10:59 am

"Läheb, ja kes teab, ehk isegi paremini," lausus Hanna samuti naeratades. Kuid siis ei osanud ta enam midagi öelda. "Ma ei tea..." suutis tütarlaps vaid välja öelda. "Üldiselt, on mul suhteliselt ükskõik, kõik ametid on ju head. Väiksena tahtsin ma lauljaks saada," ütles Mia kõhklevalt naeratades. "Ja sa ise? Oota, las ma pakun, mmm, auror?" küsis ravenclawlane, sest ta oli endiselt eendunud, et kõik poisid tahavad saada auroriteks, kuigi, suurem osa neist selleks ei saa.
Tagasi üles Go down
Mathew Brandstone
Koolivanem
Koolivanem
Mathew Brandstone


Male Postituste arv : 89
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Koolivanem, Gryffindor
Klass : 7. klass
Registration date : 22/08/2007

Jäätist söömas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäätist söömas   Jäätist söömas - Page 2 Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 11:12 am

Noormees noogutas, andes sellega märku et on Hannaga nõus. Ta muigas õrnalt, kui kuulis et Hanna arvab, et Mathew tahab saada auroriks. "Auroriks ma saada ei taha, nagu enamus minuvanused poisid. Pärast kooli tahaksin ma saada Chudley Kahurite lendluudpalli võistkonda." Lausus ta muiates.
Tagasi üles Go down
Hanna Mia Sunrose
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Hanna Mia Sunrose


Female Postituste arv : 123
Age : 30
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Kapten, Ravenclaw
Klass : 6. klass
Registration date : 19/08/2007

Jäätist söömas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäätist söömas   Jäätist söömas - Page 2 Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 11:20 am

"Avv, lendluudpall. See on ka üks minu võimalus, tegelikult. Lendluudpalli kapten ma juba olen, miks siis mitte kuhugi kandideerida..." jäi Hanna hetkeks mõtlema. "Eks seda kahe aasta pärast näeb," tuli tütarlaps siis äkitselt mõtisklustest välja ja naeratas. "Ajah, muidugi, lendluudpall on teine valik peale aurorit," lisas Mia kihistades, justkui näidates, et tema teab ikka kõike, ainult ta ei näita oma tarkust alati välja ja ütleb meelega vale vastuse.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Jäätist söömas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jäätist söömas   Jäätist söömas - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Jäätist söömas
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sigatxxgas :: Väljaspool Sigatüügast :: London :: Lekkiv Katel :: Diagooni põiktänav :: Florean Fortescue jäätisekohvik-
Hüppa: