Sigatxxgas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sigatxxgas

Harry Potteri RPG foorum
 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Niisama

Go down 
5 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorTeade
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Niisama - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama - Page 5 Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 7:31 pm

Joseph astus ka rüütlibussi ning kõndis Maria poole, kes juba istet oli võtnud. Noormees istus Maria kõrvale, ning jäi bussis ringi vaatama, lootes et see jube sõit varsti lõppeb.
Tagasi üles Go down
Michelle Richter
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Michelle Richter


Female Postituste arv : 50
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten/ Slytherin
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Niisama - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama - Page 5 Icon_minitimeReede Aug 31, 2007 1:39 pm

Mõne aja möödudes lahkusid kõik kolm inimest jõe äärest, kuid Michelle jäi ikka oma raamatut edasi lugema. Õige pea tüdines ta sellest ning otsustas ka ise sealt minema minna. Niisiis pani Michelle oma raamatu tagasi kotti, kus ta oli selle algusest võtnud ning hakkas kodu poole astuma.
Tagasi üles Go down
Angelica Caelum




Female Postituste arv : 57
Age : 29
Töökoht / Maja : Gryffindor
Klass : 1.Klass
Registration date : 22/08/2007

Niisama - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama - Page 5 Icon_minitimePüh Sept 02, 2007 10:56 am

Angelica jooksis Brita maja poole.Siis jäi ta hingeldades seisma.Kogudes julgust,koputas ta uksele.Ta ootas,et Brita ukse avaks.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Niisama - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama - Page 5 Icon_minitimeTeis Sept 04, 2007 7:57 pm

Brita avas ukse ning vaatas üllatunult tütarlast, kes ukseavas seisis. "Saan ma kuidagi aidata ?" küsis ta võõralt kerge kulmukergituse saatel. Jäädes tüdruku vastust ootama, vaatas ta kerge uudishimu saatel väljas ringi.
Tagasi üles Go down
Angelica Caelum




Female Postituste arv : 57
Age : 29
Töökoht / Maja : Gryffindor
Klass : 1.Klass
Registration date : 22/08/2007

Niisama - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama - Page 5 Icon_minitimeKolm Sept 05, 2007 6:57 pm

"Ma ei taha nüüd tobedat muljet jätta,aga ma nägin,et sa olid kuidagi murdunud kui sisse läksid.Ma ei suuda seda taluda ja tahtsin kuidagi aidata.Muidugi saan ma aru kui pead mind hulluks." vuristas Angelica.Ta ootas Brita vastust.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Niisama - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama - Page 5 Icon_minitimeKolm Sept 05, 2007 7:11 pm

Brita maigutas üllatunult suud ning vaatas suurte silmadega omavanust tütarlast. "Ee .. Sul oli õigus .. Tahad sisse tulla ?" Ta vaatas kõhklevalt uut tuttavat ning ootas tema vastust.
Tagasi üles Go down
Angelica Caelum




Female Postituste arv : 57
Age : 29
Töökoht / Maja : Gryffindor
Klass : 1.Klass
Registration date : 22/08/2007

Niisama - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama - Page 5 Icon_minitimeLaup Sept 08, 2007 5:23 pm

"Kui see sind ei sega siis jah," vastas Angelica.Ta ootas tüdruku vastust.Angelica sai aru,et tüdruk kõhkleb.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Niisama - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama - Page 5 Icon_minitimeLaup Sept 08, 2007 5:44 pm

Brita mõtles hetke, kuid noogutas siis. "Ma arvan, et mul oleks isegi hea meel, kui sa sisse tuleksid," sõnas ta naeratades. Tütarlaps astus ukse eest ära ning lasi uue tuttava sisse. "Ema, me läheme Angelicaka üles, minu tuppa !" hõikas ta üle maja ning läks tüdruku ees trepi juurde, sellest üles ning väiksemat sorti tuppa. Rõõmsalt võttis ta voodil istet. "Istu, palun," sõnas Ly Angelicale.

Brita toa seinad olid kõik hallid, roosade lilledega. Ühes toa nurgas oli roosa voodi ning selle kõrval musta värvi öökapp. Kohe ukse kõrval asus kirjutuslaud, mis oli samuti musta värvi. Laual oli paar vihikut, mis kõik olid helesinised. Samuti oli seal roosa pinal ja kolm-neli raamatut. Kõrgel laes oli helehall laelamp. Voodi vastas asus jällegist musta värvi riidekapp. Ja maas oli mitu roosat vaipa. Seintel olid plakatid. Teiste seast võis plakatitel näha Ninakate Nõidade bändi ja Appleby Nooli. Kirjutuslaua kohal oli raamaturiiul, kus oli oma kolmkümend raamatut vähemalt.
Tagasi üles Go down
Angelica Caelum




Female Postituste arv : 57
Age : 29
Töökoht / Maja : Gryffindor
Klass : 1.Klass
Registration date : 22/08/2007

Niisama - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama - Page 5 Icon_minitimePüh Sept 09, 2007 7:10 pm

Angelica istus ja silmitses Brita tuba. "Sul ilus tuba,"lausus Angelica. "Nojah,nüüd võiks natuke rääkida.Ma silmitsesin teid katuselt ja nägin,et pärast olid kurva võitu.Mis juhtus?"
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Niisama - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama - Page 5 Icon_minitimePüh Sept 09, 2007 7:39 pm

Brita naeratas, kuid pööras siis pilgu ära. "Ee jaah. Me läksime natukene tülli, aaga ma lepin nendega kohe homme ära," sõnas ta kiirelt ning naeratas kurvalt. Ohates vaatas ta oma toas ringi.
Tagasi üles Go down
Angelica Caelum




Female Postituste arv : 57
Age : 29
Töökoht / Maja : Gryffindor
Klass : 1.Klass
Registration date : 22/08/2007

Niisama - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama - Page 5 Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 8:07 pm

"Okei,tegelikult poleks ma siia tulnudki sind lohutama,kui sa poleks sealt puu juurest karjunud."lausus Angelica.Siis mõtles ta oma toale ja maailma parimale kohale.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Niisama - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama - Page 5 Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 8:24 pm

Brita noogutas, mõeldes sellele karjumisele, mida ta isegi ei mäletanud. Siis kehitas ta ükskõikselt õlgu ning vaatas tüdrukut. "Kas sul on kõik kooli asjad olemas ?" küsis ta huvitunult ning vaatas Angelicat kergitatud kulmudega.
Tagasi üles Go down
Angelica Caelum




Female Postituste arv : 57
Age : 29
Töökoht / Maja : Gryffindor
Klass : 1.Klass
Registration date : 22/08/2007

Niisama - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama - Page 5 Icon_minitimeKolm Sept 12, 2007 6:57 pm

"Jah,aga sul?"küsis Angelica.Siis jäi ta mõttesse ja vaatas kella.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Niisama - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama - Page 5 Icon_minitimeKolm Sept 12, 2007 10:04 pm

Brita noogutas naeratades ning osutas peaga kirjutuslaua poolde, näidates, et need kõik olid seal. Oskamata midagi muud lisada vaatas neiu toas ringi ning lasi oma pilgul siis aknal puhata. Ohates ootas ta, et Angelica midagi ütleks.
Tagasi üles Go down
Angelica Caelum




Female Postituste arv : 57
Age : 29
Töökoht / Maja : Gryffindor
Klass : 1.Klass
Registration date : 22/08/2007

Niisama - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama - Page 5 Icon_minitimeNelj Sept 13, 2007 5:11 pm

Angelica lausus: "Võiks natuke endast rääkida kui sul midagi selle vastu pole?Sest ma ikka tahaks natuke sinust teada."Siis vaatas ta aknast välja ja mõtles hoolikalt,mida teha.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Niisama - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama - Page 5 Icon_minitimeNelj Sept 13, 2007 8:25 pm

Brita naeratas ning vaatas Angeica poole. "Küsi, mida tahad teada ja ma vastan," sõnas ta rõõmsalt silma pilgutades ning jäi ootama, et tütarlaps küsimustega alustaks. Hetkeks vaatas ta veel toas ringi, kuid peatas siis pilgu tüdrukul.
Tagasi üles Go down
Angelica Caelum




Female Postituste arv : 57
Age : 29
Töökoht / Maja : Gryffindor
Klass : 1.Klass
Registration date : 22/08/2007

Niisama - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama - Page 5 Icon_minitimeLaup Sept 15, 2007 2:39 pm

"Keda sa toetad lendluudpallis?" küsis Angelica.Talle meeldis õudsalt lendluudpall.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Niisama - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama - Page 5 Icon_minitimeLaup Sept 15, 2007 8:19 pm

Brita osutas peaga plakatile, mis tütarlapse kohal rippus ning naeratas säravalt. "Mu üks sugulane mängib seal," sõnas ta kerge uhkustundega. "Ja sa ?" uuris ta siis ning vaatas tüdrukut küsivalt.
Tagasi üles Go down
Angelica Caelum




Female Postituste arv : 57
Age : 29
Töökoht / Maja : Gryffindor
Klass : 1.Klass
Registration date : 22/08/2007

Niisama - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama - Page 5 Icon_minitimePüh Sept 16, 2007 2:22 pm

"Juhslikult sama võistkonda."vastas Angelica naeratades. "Kuigi peaksin toetama teist võistkonda,sest seal mängib minu onu kaasa.Ma olen ainuke meie peres kes minu onu ei toeta."
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Niisama - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama - Page 5 Icon_minitimeEsm Sept 17, 2007 9:18 pm

Tütarlaps naeratas rõõmsalt, kuid pööras siis imestunult pilgu Angelicale. "Miks sa siis oma onu ei toeta ?" küsis ta kerge kulmukortsutuse saatel ning vaatas sõbrannat.[/i]
Tagasi üles Go down
Angelica Caelum




Female Postituste arv : 57
Age : 29
Töökoht / Maja : Gryffindor
Klass : 1.Klass
Registration date : 22/08/2007

Niisama - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama - Page 5 Icon_minitimeKolm Sept 19, 2007 7:32 pm

"Mulle meeldib mu onu ausalt.Ainus asi on selles et ma hakkasin seda võistkonda toetama juba üsna noorelt.Ja mu onu sai alles sisse."ütles Angelica naeratades."Mis sul muidu lemmikvärv on?"
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Niisama - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama - Page 5 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Niisama
Tagasi üles 
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sigatxxgas :: Väljaspool Sigatüügast :: Godric Hollow-
Hüppa: