Sigatxxgas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sigatxxgas

Harry Potteri RPG foorum
 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kurva tujuga.

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Kurva tujuga. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurva tujuga.   Kurva tujuga. - Page 2 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 5:19 pm

Josephi näole ilmus samuti irve, kuid mitte õel. "Kõigepealt sooviksin ma vastust enda küsimusele." Lausus ta perfektse hääletooniga, milles oli veidi aeglust kuid ka veidi sarkasmi.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Kurva tujuga. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurva tujuga.   Kurva tujuga. - Page 2 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 5:40 pm

Brita pööritas silmi ning vaatas Josephit. "Ma oskan veel paljugi teha, lihtsalt hetkel ei ole midagi muud teha, sest Teie jõllitamine oleks ikkagist ju jõllitamine .." vastas ta, kehitas õlgu, kuid ei pööranudki pilku taevasse. "Aga kui minu taevajõllitamine ei sobi, siis ma ei pea seda tegema," sõnas ta, muigas ning noogutas aeglaselt.
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Kurva tujuga. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurva tujuga.   Kurva tujuga. - Page 2 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 5:58 pm

Joseph viskas pea kuklasse ning lasi kuuldavale naerupahvaku. Lõpuks rahunenud, vaatas ta uuesti Brita poole ning naeratas tüdrukule.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Kurva tujuga. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurva tujuga.   Kurva tujuga. - Page 2 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 6:05 pm

"Mis siin nii naljakas oli ?" küsis Brita, kergitas kulmu ning vaatas Josephi rõõmsasse näkku. Ta jäi küsivalt poissi vaatama ning ootas, et ta vastaks. "Ja nüüd sooviksin mina enda küsimusele vastust," lisas ta lõpuks irvitades.
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Kurva tujuga. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurva tujuga.   Kurva tujuga. - Page 2 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 6:15 pm

Joseph vaatas Britale silma, ning ei püüdnudki tütarlapse pilku vältida. "Otseloomulikult sina!" Lausus ta lõbusa hääletooniga, milles oli ka pehmust ning surus nimetissõrme õrnalt neiu kõhu vastu.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Kurva tujuga. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurva tujuga.   Kurva tujuga. - Page 2 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 6:24 pm

Brita ohkas teatraalselt ning vaatas poissi. "Mina ja naljakas ?" küsis ta mõlemat kulmu kergitades ning raputas pead, nagu Joseph ei taipaks midagi. "Kust otsast ma siis naljakas olen ? Ja sa ei vastanud ikka mu küsimusele," lausus ta ning vaatas küsivalt poissi. Siiski ajas teda poisi tegevus muigele.
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Kurva tujuga. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurva tujuga.   Kurva tujuga. - Page 2 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 6:31 pm

Joseph ristas muigega käed enda ees ning jäi Britat tähtsalt vaatama. "Mina ei pea sinu küsimusele vastama." Lausus ta lõbustatult ning tõusis püsti, ulatades Britale käe. "Lähme jalutame, või tahadki sa siia istuma jääda?" Küsis noormees naeratusega.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Kurva tujuga. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurva tujuga.   Kurva tujuga. - Page 2 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 6:35 pm

Brita pööritas järjekordselt silmi, kuid haaras siiski poisi käest ning tõusis. "Ja miks siis sina ei pea minu küsimustele vastama ? Sest mina olen noorem ? Häh, see ei ole mingi vastus," sõnas ta aeglaselt edasi jalutades ning Josephit vaadates.
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Kurva tujuga. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurva tujuga.   Kurva tujuga. - Page 2 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 7:48 pm

Joseph hakkas vaikides jalutama, tegemata välja Britast. Lõpuks lausus noormees: "Sest ma ei taha." Lausus ta lühidalt ning naeratas neiule.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Kurva tujuga. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurva tujuga.   Kurva tujuga. - Page 2 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 8:16 pm

Brita kergitas kulme, kuid vaid raputas pead. Ta kõndis vaikides edasi, vaadates enda ette maha ning mõeldes, kuidas Josephile vastata.

"Ah et ei taha ?" küsis ta lõpuks, kui vaikus muutus kannatamatuks. Muud ta ei öelnud. Lihtsalt ei osanud.
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Kurva tujuga. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurva tujuga.   Kurva tujuga. - Page 2 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 8:27 pm

Joseph jalutas vaikides edasi, mõeldes samal ajal millest Britale rääkida meeldiks. Kuulnud lõpuks neiu häält, Josh naeratas. "Ei taha jah." Vastas ta ja muigas.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Kurva tujuga. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurva tujuga.   Kurva tujuga. - Page 2 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 8:29 pm

Brita pööritas silmi. Ta tajus, et jutujärg oli kuidagi otsa saanud, kuid ise ei suutnud tüdruk midagi välja mõelda. Seega jalutas ta vaikides edasi, oodates, et Joseph midagi ütleks. Ümber nende olid suured puud ja taevas paistis särav täiskuu, mille ümber sätendasid tuhanded ja tuhanded tähed.
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Kurva tujuga. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurva tujuga.   Kurva tujuga. - Page 2 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 8:36 pm

Joseph ja Brita jalutasid paar minutit vaikides. Varsti tuli Josephile üks küsimus pähe. "Mis kell sa kodus pead olema?" Küsis noormees Britalt ning jäi pargis ringi vaatama.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Kurva tujuga. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurva tujuga.   Kurva tujuga. - Page 2 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 8:41 pm

Brita kehitas õlgu. "Ema ei sea mulle piire, kui ma olen Godric Hollow's ja ta teab seda. Ta võib iga kell tulla ja otsida mind, sest ta teab, kus ma tavaliselt olen. Nii et, sellest ei teki probleemi," sõnas ta naeratades ning vaatas jälle taevast. "Aga sina ?" küsis ta siis, vaadates küsivalt slytherinlase poole.
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Kurva tujuga. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurva tujuga.   Kurva tujuga. - Page 2 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 8:50 pm

Josh naeratas Britale kergelt ja vastas: "Mu vanemad usaldavad mind, ning neil ei ole põhjust muretsemiseks. Ma terve öö ei või ilma vanemate loata ära olla, ning tavaliselt ütlen neile kui kodunt ära lähen, et tulen näiteks kell kaksteist koju. "

Ta kahtles kas Brita sellest küll midagi aru sai, kuid Josephit see eriti ei huvitanud. "Ma lähen koju. Kas tuled ka?" Ütles noormees ning hakkas aeglaselt Brita kodu poole jalutama.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Kurva tujuga. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurva tujuga.   Kurva tujuga. - Page 2 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 8:59 pm

Brita noogutas. "Mis mul muud üle jääb. Üksinda ma siia ei jäe," sõnas ta kergelt naeratades ning võttis samuti suuna enda kodu poole. Mõeldes igasugustele keerulistele asjadele.
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Kurva tujuga. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurva tujuga.   Kurva tujuga. - Page 2 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 9:06 pm

Varsti olid noorukid Brita maja juurde jõudnud. Joseph seisatas ning jäi tütarlapse vastu seisma, kuid ta ei olnud Britale liiga lähedal, et tekiks imelik mulje ja ta ei olnud Britast ka väga kaugel. Ta naeratas õrnalt ning jäi ootama, kas Brita tahab veel midagi öelda.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Kurva tujuga. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurva tujuga.   Kurva tujuga. - Page 2 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 9:19 pm

Kui nad Brita maja juurde jõudsid, tüdruk naeratas ning peatus. Ta seisis natuke mõtlikult paigal, astus siis Josephi juurde ning kallistas teda rõõmsalt. Siis tõmbus ta jälle naerdes poisist eemale, sõnas: "Tsau," ja läks enda majja.
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Kurva tujuga. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurva tujuga.   Kurva tujuga. - Page 2 Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 11:54 am

Joseph vaatas muigega kuidas Brita tema poole tuli ning noormeest kallistas. Josh kallistas Britat õrnalt vastu ning naeratas talle, kui tüdruk temast eemale tõmbus. Seejärel läks ta juba enda majja.

Poiss vaatas Britat, kuni too majja astus. Seejärel hakkas Joseph aeglaselt enda kodu poole jalutama.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kurva tujuga. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurva tujuga.   Kurva tujuga. - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kurva tujuga.
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sigatxxgas :: Väljaspool Sigatüügast :: Godric Hollow-
Hüppa: