Sigatxxgas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sigatxxgas

Harry Potteri RPG foorum
 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Istumas

Go down 
5 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Istumas Empty
PostitaminePealkiri: Istumas   Istumas Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 1:51 pm

Maria astus lekkivasse katlasse ja läks leti juurde. Ta tellis ühe võiõlu ja istus ühte lauda mis oli teistest inimestest päris kaugel. Ta tegi pudeli lahti ja lonksas sealt ühe lonksu. Ta ohkas ning lonksas veel ühe lonksu võiõlut.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Alexandra Moon

Alexandra Moon


Female Postituste arv : 109
Age : 32
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Slytherin
Klass : 1. klass
Registration date : 20/08/2007

Istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas   Istumas Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 7:07 pm

Alexandra suundus Lekkivasse katlasse, et midagi enda kehakinnituseks võtta. Ta tellis Võiõlu ning suundus siis koos joogiga ühe tüdruku juurde, kes eemal istus. "Tervist. Mina olen Alexandra. Kas võib ühineda ?" päris ta ning vaatas tüdrukule otsa.
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas   Istumas Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 7:13 pm

Maria vaatas uut tulijat ning ütles "Ikka võib" Ja muigas ning lonksas oma võiülust lonksu. "Maria Rofix, Gryffindor" Lisas ta ning mõtles et ilmselt on Alexandra esimesest või teisest klassist"Mis majas oled?" Küsis ta igaksjuhuks üle kuna polnud kindel kas tüdruk on esimesest või teisest klassist.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Alexandra Moon

Alexandra Moon


Female Postituste arv : 109
Age : 32
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Slytherin
Klass : 1. klass
Registration date : 20/08/2007

Istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas   Istumas Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 7:17 pm

Alex muigas vaiskelt ning võttis Maria kõrval istet. Kuuldes tema maja, krimpsutas neiu korraks nina. Talle eriti ei meeldinud Gryffindorlased. "Ma lähen esimesse klassi," lausus nooruk ning avas enda pudeli.
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas   Istumas Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 7:21 pm

"Okei, meeldiv tutvuda" Ütles Maria kuuldes tüdruku vastust. Ta vaatas tüdruku poole ning küsis siis teema jätkuks "Mis sind siia toob?" Ta mõtles et tavaliselt tulevad esimese klassi inimesed koos vanematega kooli asju ostma. Aga võibolla elas tüdruk siin lähedal.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Alexandra Moon

Alexandra Moon


Female Postituste arv : 109
Age : 32
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Slytherin
Klass : 1. klass
Registration date : 20/08/2007

Istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas   Istumas Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 7:26 pm

Alexandra irvitas vaiskelt ning võttis lonksu enda joogist. Ta mõtles, mida tüdrukule vastata ning lausus siis: "Tulin niisama kondama. Endale kassi ostma," lausus nooruk lõpuks.

Ta mõtles veidike ning küsis siis: "Mida sa ise siin teed ? Tulid kooliasju ostma või ?" Ta naeratas salapäraselt ning jäi tüdrukule otsa vaatama.
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas   Istumas Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 7:32 pm

Maria mõtles kas vastata. "Tulin kodust eemale" Ütles ta lõpuks ja vaatas kuidas tüdruk reageerib. Ilmselt ei sa ta aru sest ta oli ikkagi 11 aastane aga võibolla saab kah. Ta lonksas võiõlut ja mõtles et läheb koju alles kell 1 öösel.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Alexandra Moon

Alexandra Moon


Female Postituste arv : 109
Age : 32
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Slytherin
Klass : 1. klass
Registration date : 20/08/2007

Istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas   Istumas Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 7:36 pm

Alex noogutas arusaadavalt. Ilmselt oli Gryffindorlane kodust jalga lasnud, arvas neiu endamisi. Alexandra teadis, mis tunne võib olla, kui sa oled kodust lahkunud salaja. Alexandra oli samuti ühe korra kodust lahkunud, kuid keegi ei olnud seda tähelegi pannud.

"Kodused mured, jah ?" küsis Alex vaiskelt ning silmitses enda Võiõlle pudelit. Vaatamata sellele, et ta oli noor, teadis ta asju rohkem, kui mõni täiskasvanu. Ta oli tark ning tundus ka vanem. Ta ei pärinud Marialt rohkem, sest arvas, et see polnud tema asi.
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas   Istumas Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 7:42 pm

Maria vaatas Alexandra poole ja muigas tahest tahtmata kuna tüdruk tundus teadvat mis Maria tegi. "Njah, võib ka nii öelda" Ütles ta ning mõtles kas kodust jalgalaskmine on probleem. Muidugi on jõudis ta otsusele ja vaatas tüdrukut uue pilguga. Tüdruk tundus palju vanem kui ta tegelikult on. Mitte välimuselt.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Nelly Porter

Nelly Porter


Female Postituste arv : 13
Age : 30
Töökoht / Maja : Slytherin
Klass : 1. klass
Registration date : 24/08/2007

Istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas   Istumas Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 7:48 pm

Nelly kõndis julgelt ja sirge seljaga Lekkiva Katla uksest sisse. Öökull mis talle saadetud oli oli täpselt õpetanud, kuidas Diagoni põiktänavale saada. Nüüd oli ta Lekkivas Katlas. Lõpuks ometi. Elevusest õlgu väristades kõndis ta leti juurde ja küsis küürakalt mehelt, kes klaasidesse auravat lillakat jooki valas "Tere! Mina lähen sellel aastal esimest korda Sigatüükasse. Kuidas ma saaks Diaogoni tänavale?" Nüüd vaatas ta mehele, kelle nimi oli Tom, targa näoga otsa ja vaatas kuidas mees leti tagant välja lonkas ning tüdruku mingisuguse ukse juurde juhtis. Nelly vaatas samalajal põnevusest lõhkema hakates kõrtsis ringi. Ta oli esimest korda kõrtsis ja ta nägi ju esimest korda elukaid keda ta enne ettegi kujutada poleks osanud. Seal olid mingid puhmas juustega ja kongus ninadega vanaprouad, kes jõid midagi koledat, rohekat, mis haises metsikult ja nägi veel hullem välja. Nüüd astus tüdruk Tomi järel uksest välja ja vaatas kuidas mees tõmbas musta pika puust asjapulga välja nind küsis häbematult "Kas mina ka kunagi sellise saan?" Mees ei vastanud. Ilmselt olita väga tüdinud inimestele tee näitamisest. Kui mees vastu seina koputanud oli tekkis tugevasse telliskivi seina auk, mis üha kasvas ja kasvas. Nelly oiatas üllatusest. Tema ees laiutas kõige toredam ja ägedam tänav mida tüdruk elades näinud oli. Õnnelikult hüppas ta tänavale ja vaatas kuidas sein kinni vajus.
Tagasi üles Go down
Alexandra Moon

Alexandra Moon


Female Postituste arv : 109
Age : 32
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Slytherin
Klass : 1. klass
Registration date : 20/08/2007

Istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas   Istumas Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 7:51 pm

Alex muigas vaiskelt ning pani sõrmes sõrmseonusse. Ta ohkas pikalt ning lausus siis: "Ma jooksin pool aastat tagasi kodust ära. Mu vend sai siis surma ning mul ei lubatud matustele minna. Põhjuseks oli, kuna ma olen "liiga noor"". Ta pööritas vaiskelt silmi.

Ta võttis enda joogist järjekordse lonksu ning jätkas siis: "Olin kaks nädalat kaotsis. Hulkusin rentslis ning varastasin toitu. See oli jube. Siis märkas mind mu isa juhuslikult ning mind saadi kätte. Küll siis algas poputamine ja noomimime." Ta ohkas vaiskeltning silmitses lauda.

Alexil polnud õrna aimugi, miks ta seda Gryffindorlasele rääkis. Ta arvas, et polnud ka vahet, kes seda teavad ning kes mitte.
Tagasi üles Go down
Michelle Richter
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Michelle Richter


Female Postituste arv : 50
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten/ Slytherin
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas   Istumas Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 7:59 pm

Michelle astus lekkivasse katlasse. Ta istus ühe juhusliku laua taha, kuid enne seda oli ta endale tellinud ühe musta kohvi. Ta jäi vaikselt oma kohvi jooma ning silmitses ümbritsevat rahvast tundes isegi paar inimest ära.
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas   Istumas Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 8:03 pm

Maria mõtles et mis ta siis teeks kui teda tema venna matustele ei lubataks. Ta läheks kindlasti, või jookseks samuti ära. Ta vaatas tüdruku poole ning ütles "Mul on kahju" Ta ei kujutanud ette et tema vend surnud oleks. "noh, minul midagi hullu ei ole, lihtsalt vanemad käivad räigelt närvidele ja vennaga läksid kah tülli" Ta märkas et temale tuttav Slytherini meeskonna kapten Michelle oli lekkivasse katlasse tulnud.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Alexandra Moon

Alexandra Moon


Female Postituste arv : 109
Age : 32
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Slytherin
Klass : 1. klass
Registration date : 20/08/2007

Istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas   Istumas Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 8:08 pm

Alex ohkas vaiskelt ning lausus: "Mu vennal olid südame häired. Ta polnud puudega, kuid tal oli mingi rike. Ükskord lakkas see lihtsalt töötamast. Olin väga kurb, sest mu vennaraas oli mu parim sõber." Ta ohkas vaikselt. Vennast rääkimine tegi ta alati kurvaks.

Ta silmitses veidike katlas ringi ning nägi eemal üht tüdrukut, kes ringi vaatas. Alexandra pööras end uuesti Maria poole ning küsis: "Kas sa tead teda ?" Ta vaatas naeratades kord Slytherini kapteni poole ning siis jälle Maria poole.
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas   Istumas Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 8:15 pm

Maria vaatas Alexanrda poole kes oli ilmselgelt tujus langenud. Ega ta ei imestanud. Ta ei pärinud rohkem ega puudutanud seda teemat enam.

"Jah ma natukene tean teda, sest oleme koolis kohtunud ja ta on Slytherini meeskonna kapten" Ta muigas ning vaatas Michelle poole. Siis ütles ta selgituseks "Ma olen samuti kapten"
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Michelle Richter
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Michelle Richter


Female Postituste arv : 50
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten/ Slytherin
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas   Istumas Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 8:18 pm

Michelle oli aru saanud, et jutt käis temast, ning tütarlaps otsustas, et lahkub. Talle ei meeldinud eriti, et inimesed temast räägivad. Tütarlaps otsustas minna Diagoni põikitänavale ja seda ta ka tegi.
Tagasi üles Go down
Alexandra Moon

Alexandra Moon


Female Postituste arv : 109
Age : 32
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Slytherin
Klass : 1. klass
Registration date : 20/08/2007

Istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas   Istumas Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 8:20 pm

Alex kuulas Maria jutu ära ning naeratas siis. "Veab," lausus ta tähendusrikkalt ning vaatas, kuidas Slytherini kapten lahkub. "Nojah," lausus Lexi ükskõikselt ning jõi enda Võiõlle pudeli tühjaks.
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas   Istumas Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 8:24 pm

Maria muigas kuna ta ise arvas ka et tal vedas. Ja ta ei olnud arvanud et ta saab kapteniks "Sa oskad lendluudaplli mängida?" Küsis ta kuna tavaliselt esimese klassi omad ei osanud või siis väga halvasti. Kuid ta poleks imestanud kui Alexandra oskaks. Ta ei osanud ise ka öelda miks.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Mathew Brandstone
Koolivanem
Koolivanem
Mathew Brandstone


Male Postituste arv : 89
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Koolivanem, Gryffindor
Klass : 7. klass
Registration date : 22/08/2007

Istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas   Istumas Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 8:24 pm

Mathew astus Lekkivasse Katlasse. Ta kõndis kiiresti leti poole ning tellis endale ühe õunamahla. Seejärel maksis Koolivanem joogi eest ning suundus ühe laua poole, kus istus Maria keda ta juba teadis ja üks tüdruk kes läks arvatavasti esimesse klassi.

"Tere," Lausus ta kerge naeratusega ning jäi mõlemat tüdrukut küsivalt vaatama. "Võin ma teie seltskonnaga ühineda?" Küsis ta muigega.
Tagasi üles Go down
Alexandra Moon

Alexandra Moon


Female Postituste arv : 109
Age : 32
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Slytherin
Klass : 1. klass
Registration date : 20/08/2007

Istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas   Istumas Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 8:28 pm

Alex naeratas vaikselt ning vaatas süüto näoga lakke. "Noo nii ja naa," lausus ta vaiskelt. Tegelikult oli tema vend ja isa teda treeninud, kui neiu vend veel elus oli olnud. Kas tal võtted veel meeles olid, seda Lexi ei osanud öelda.

Järsku tuli nende juurde üks noormees. Alexandra naeratas vaiskelt. "Tere. Mina olen Alexandra Moon," tutvustas Alex end ning silmitses enda sügavate pruunide silmadega noormeest. "Ikka võib," lausus Alex noormehe küsimuse peale ning võttis ära enda käekoti tühjalt kohalt, et poiss sinna istuda saaks.
Tagasi üles Go down
Mathew Brandstone
Koolivanem
Koolivanem
Mathew Brandstone


Male Postituste arv : 89
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Koolivanem, Gryffindor
Klass : 7. klass
Registration date : 22/08/2007

Istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas   Istumas Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 8:30 pm

Mathew noogutas Alexandrale ning võttis istet, lonksates kohe enda klaasist natuke õunamahla. Seejärel asetas ta klaasi lauale ning jäi mõlemat tüdrukut vaatama. "Millest te parajasti siis ka rääkisite?" Küsis Koolivanem naeratades.
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas   Istumas Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 8:32 pm

"Tsau" Ütles Maria ning kui poiss oli küsimuse küsinud jäi ta korra tummaks ning siis tuli talle meelde et nad olid rääkinud ka lndluudapllist"Me rääkisime lendluudpallist" Ütles ta natuke imelikul häälel kuid parandas kohe oma olekut ja vaatas Mathewi poole. Ta märkas et õues oli sadama hakanud.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Mathew Brandstone
Koolivanem
Koolivanem
Mathew Brandstone


Male Postituste arv : 89
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Koolivanem, Gryffindor
Klass : 7. klass
Registration date : 22/08/2007

Istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas   Istumas Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 8:37 pm

Mathew jäi hetkeks Mariat vaatama. "Okei," Sõnas noormees lühidalt ning võttis järjekordse lonksu oma õunamahlast.
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas   Istumas Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 8:39 pm

Maria märkas et Mathew oli teda vaadanud ning ütles siis kähku teema edasi jätkuks " Kuidas siis läinud on?" Ta vaatas Mathewi poole ja siis Alexi poole kes polnud eriti rääkinud.


Viimati muutis seda (Püh Aug 26, 2007 8:47 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Alexandra Moon

Alexandra Moon


Female Postituste arv : 109
Age : 32
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Slytherin
Klass : 1. klass
Registration date : 20/08/2007

Istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas   Istumas Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 8:41 pm

Alex oli natuke aega vait ning jälgis, kuidas Methew enda õunamahla joob. Ta vaatas korraks Gryffindorlasi ning muigas endamisi. "Ma toon endale veel Võiõlut," lausus Alex ning suundus vaikselt leti juurde.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Istumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Istumas   Istumas Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Istumas
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sigatxxgas :: Väljaspool Sigatüügast :: London :: Lekkiv Katel-
Hüppa: