Sigatxxgas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sigatxxgas

Harry Potteri RPG foorum
 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kohvikus.

Go down 
3 posters
AutorTeade
Alexandra Moon

Alexandra Moon


Female Postituste arv : 109
Age : 32
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Slytherin
Klass : 1. klass
Registration date : 20/08/2007

Kohvikus. Empty
PostitaminePealkiri: Kohvikus.   Kohvikus. Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 8:18 am

Kell hakkas näitama kümme, kui varajane Alex kõndis juba Londonite tänaval. Tal polnud targemat teha ning nüüd oli ta just avastanud, et ta täfi elab Londonis. Seega polnud tal vaja mõda aega koju minna.

Vaikselt kõndis neiu kohviku juurde, mis talle ette jäi. Ta tundis magusat saiakeste lõhna. Alex kõndis menüü poole, mis seinal rippus ning luges, mis seal kirjas on. Kui ta oli otsustas, mida tellida, rääkis ta midagi leti ääres olevale naisele. Tal paluti oodata.

Samal ajal suundus Lexi ühe tühja laua juurde. Peagi toodi talle pizzapirukat ning õunamahla. Vaikides hakkas Alexandra sööma.
Tagasi üles Go down
Birgith Styll
Koolivanem
Koolivanem
Birgith Styll


Female Postituste arv : 115
Age : 30
Töökoht / Maja : Koolivanem
Klass : 7. klass
Registration date : 18/08/2007

Kohvikus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kohvikus.   Kohvikus. Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 8:34 am

Täna oli Birgithil koolieelne reis Londonisse, suvevaheajal juba neljas seesugune. Kuna ta oli kunagi Londonis elanud, tundis ta seda linnaosa kui oma viit sõrme.

Tundes väikest näljanäpistust, teadis tüdruk kohe, kuhu suunduda. Tema maja lähedal olev söögikoht oli üks tema lemmikutest. Sammud sinna poole seadnud, mõtles tdruk juba järgnevat kohta, kus peatuda. Tema arvestuse järgi pidi see kaubamaja olema.

Jõudnud palavasse kohvikusse, tundis Birgith ära soojade saiakeste lõhna ning naeratas. Ta astus leti juurde, tellis ühe kohvi ning kaks saiaksest ning vaatas siis kohvikus ringi. 'Kuna see nii kuulsaks saanud on,' ohkas ta, kui nägi et kõik kohad on kinni. Iga laua taga vestlesid inimesed ning ei pannud tähelegi, et veel on inimesi, kes istuda sooviksid.

Seepärast võttis tüdruk sunna ühe noore tüdruku poole, kes istus lauas üksinda. "Oh, tervist," alustas tüdruk. " mina olen Birgith. Kõik kohad on täis, kas ma siia võin istuda?"
Tagasi üles Go down
Alexandra Moon

Alexandra Moon


Female Postituste arv : 109
Age : 32
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Slytherin
Klass : 1. klass
Registration date : 20/08/2007

Kohvikus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kohvikus.   Kohvikus. Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 9:52 am

Alexandra oli enda pirukast pool ära söönud, kui tema juurde tuli temast veidike vanem tüdruk. "Tere," lausus Alex naeratades ning võttis enda koti tühjalt kohalt ära, kui too küsis istumiskohta.

"Istuge aga julgesti," sõnas Alex ning naeratas korraks. Võtnud enda klaasist lonksu mahla tutvustas Lexi end tüdrukule: "Mina olen Alexandra. Võid kutsuda Alexiks." Ta muigas korraks ning vaatas aknast välja. Väljas oli hakanud sadama ..
Tagasi üles Go down
Birgith Styll
Koolivanem
Koolivanem
Birgith Styll


Female Postituste arv : 115
Age : 30
Töökoht / Maja : Koolivanem
Klass : 7. klass
Registration date : 18/08/2007

Kohvikus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kohvikus.   Kohvikus. Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 10:02 am

Birgith naeratas Alexandrale ning kotti õlalt võttes, istus ta ise polsteeritud toolile. Enda musta õlakoti siis seljatoele asetades, vaatas ta hetkeks tüdrukut ning noogutas siis. Märgates, et vihma hakkas sadama, kortsutas tüdruk kulmu. "Kurat," podises ta endamisi ning mõtles, kuidas ta vihmase ilmaga kaubamaja juurde jõuab. Bussiliiklus ei olnud talle kunagi meeldinud.

Ta kohendas enda tukka, ise mõeldes, kuidas
võhivõõraga juttu teha. Vaikides süüa oleks olnud imelik. "Hmm, kas te elate Londonis? Ja mis koolis te käite üldse?" küsis Birgith lõpuks, ise lootes, et see väga tobedasti küsitud ei olnud. Ta tahtis lihtsalt teada, ega ta Londoni selle linnaosa koolis ei käi. Siis saaks tüdruk ka võib-olla uudiseid teada. Olid ju Birgithi sõbrannad siin käinud. Siis, kui slytherinlane veel Londonis elas.
Tagasi üles Go down
Alexandra Moon

Alexandra Moon


Female Postituste arv : 109
Age : 32
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Slytherin
Klass : 1. klass
Registration date : 20/08/2007

Kohvikus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kohvikus.   Kohvikus. Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 10:33 am

Alexandra naeratas vaid vaiskelt ning jõi enda klassist mahla õra. Võttes paar ampsu enda koogist, sõnas ta: "Lähen ühte kooli, mida võib internaadiks kutsuda, kuid ma ei ela Londonis. Mul elab siin tädi." Ta naeratas korraks ning vaatas siis tüdrukule otsa.


Viimati muutis seda (Teis Aug 28, 2007 10:57 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Hanna Mia Sunrose
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Hanna Mia Sunrose


Female Postituste arv : 123
Age : 30
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Kapten, Ravenclaw
Klass : 6. klass
Registration date : 19/08/2007

Kohvikus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kohvikus.   Kohvikus. Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 10:40 am

OT: Sorri, et jälle segan, aga Alex, su juurde tuleb võhivõõras, MUGUKAUBAMAJAS, sa ei tea, kas ta on nõid või mugu ja sa ÜTLED talle, et lähed Sigatüükasse?!
Tagasi üles Go down
Birgith Styll
Koolivanem
Koolivanem
Birgith Styll


Female Postituste arv : 115
Age : 30
Töökoht / Maja : Koolivanem
Klass : 7. klass
Registration date : 18/08/2007

Kohvikus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kohvikus.   Kohvikus. Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 10:45 am

OT: Teeme nii, et me ütleme et me käime kuskil internaatkoolis vms ja siis pärast kui me Sigatüükas kohtume ( okei, ärme palun seda rongis olemist arvesta, sest ma olen sealt juba ära läinud. (: ), siis on ülisuur supraaaaaaaaais. ; D ??
Tagasi üles Go down
Alexandra Moon

Alexandra Moon


Female Postituste arv : 109
Age : 32
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Slytherin
Klass : 1. klass
Registration date : 20/08/2007

Kohvikus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kohvikus.   Kohvikus. Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 10:58 am

OT: Mnjaa .. Õigus .. muutsin Very Happy
Tagasi üles Go down
Birgith Styll
Koolivanem
Koolivanem
Birgith Styll


Female Postituste arv : 115
Age : 30
Töökoht / Maja : Koolivanem
Klass : 7. klass
Registration date : 18/08/2007

Kohvikus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kohvikus.   Kohvikus. Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 11:07 am

Birgith kegitas kulme. Ta kahtles hetke enne vastamist, kuid lausus siis küllaltki ebakindla häälega:"Hmm, huvitav. Mina käin ka internaadis. Ning ma ei ela Londonis. kunagi elasin. Üpriski kohviku lähedal." Ta vaatas hetkeks enda kohvikruusi ning võttis siis sealt sõõmu.
Tagasi üles Go down
Alexandra Moon

Alexandra Moon


Female Postituste arv : 109
Age : 32
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Slytherin
Klass : 1. klass
Registration date : 20/08/2007

Kohvikus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kohvikus.   Kohvikus. Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 11:16 am

Alex kergitas ülaltunult kulme. Ta ei teadnud just paljusid inimesi, kes internaadis käisid. Seega ta küsiski: "Hmm .. ning mis on selle kooli nimi, kus sa käid ?" päris Alexandra. Ta kahtles sügavalt, et Birgith Sigatüükas käib.
Tagasi üles Go down
Birgith Styll
Koolivanem
Koolivanem
Birgith Styll


Female Postituste arv : 115
Age : 30
Töökoht / Maja : Koolivanem
Klass : 7. klass
Registration date : 18/08/2007

Kohvikus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kohvikus.   Kohvikus. Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 11:54 am

Birgith kohkus, kui Alexandra ta internaadi nime küsis. "Ee, seesamunegi tütarlaste inetrnaat, ömm, Walesis. Jah, nii jah. " Tema käest olid küll paljud internaadi nime küsinud, kuid siis oli ta kindel, et keegi temaga ühes koolis ei käi. Mis siis, kui Alex käibki seal inetrnaadis. Päriselt? Ja siis tahab mind näiteks seal näha? Siis tuleks ju kõik välja?

Näppudega paaniliselt vastu lauda prõmmides, ootas Birgith meeleheitlikult tüdruku vastust.
Tagasi üles Go down
Alexandra Moon

Alexandra Moon


Female Postituste arv : 109
Age : 32
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Slytherin
Klass : 1. klass
Registration date : 20/08/2007

Kohvikus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kohvikus.   Kohvikus. Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 11:59 am

Alexandra kergitas silmanähtavalt kulme, kui kuulis tüdruku vastust. "Hmm.. Ah, et Walesis," sõnas ta meenutades. "Nojah. Aga miks sa siis seal käid ? Nii kaugel ma mõtlen. Siin on ju ka hulganisti internaatkoole," sõnas Lexi ning vaatas tähelepanelikult Birgithi poole.
Tagasi üles Go down
Birgith Styll
Koolivanem
Koolivanem
Birgith Styll


Female Postituste arv : 115
Age : 30
Töökoht / Maja : Koolivanem
Klass : 7. klass
Registration date : 18/08/2007

Kohvikus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kohvikus.   Kohvikus. Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 12:10 pm

Birgith ohkas kergendunult. Õnneks ei käinud Alexander seal koolis. Vähemalt ta ei maininud seeda.

"Ma ütlesin ju, et ma ei ela Londonis. Ma elan Spinner End'il. Ning noh, see valik tundus kõige toredam. Mu sugulased on ka seal käinud ja noh, nad rääksiid sellest head," valetas Birgith niisamuti nagu ka kõigile enda väga headele sõbrannadele. See oli kõige jubedam. Kuigi tema eluapaik ei olnud praegu valesti öeldud. Ta naeratas süütult. "Aga teie? Kus teie käite?"
Tagasi üles Go down
Alexandra Moon

Alexandra Moon


Female Postituste arv : 109
Age : 32
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Slytherin
Klass : 1. klass
Registration date : 20/08/2007

Kohvikus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kohvikus.   Kohvikus. Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 12:18 pm

Alexandra ohkas vaiskelt ning noogutas. "Noo siis on sul kooliga vedanud," lausus ta tähendusrikkalt ning vaatas Birgithile naeratades otsa. Kui tüdruk midagi küsis siis võpatas neiu. "Ee .. ma hmm .. Noh, kool kuhu ma lähen on üks internaadi taoline kool, kuid seal käivad nii poisid kui ka tüdrukud," sõnas ta vaiskelt ning suhteliselt rahulikult.
Tagasi üles Go down
Birgith Styll
Koolivanem
Koolivanem
Birgith Styll


Female Postituste arv : 115
Age : 30
Töökoht / Maja : Koolivanem
Klass : 7. klass
Registration date : 18/08/2007

Kohvikus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kohvikus.   Kohvikus. Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 12:32 pm

Birgith noogutas kergelt ning naeratas siis süütult. Ta teitis enda näo siis hetkeks kohvikruusi taha, ise sealt sõõmu võttes. Viimanegi kahtlus, et tüdruk võis Walesi tütarlastekoolis käia, oli haihtunud, kuid nüüd tuli katlus, kas too ei võiks olla nõid. 11-aastane, läheb internaatkooli, kuid nagu minagi, võis ta selle kokku valetada.

Ta pühiks selle mõtte koheselt peast ning selle asemel tõusis ta lauast püsti. "Vabandust, aga ma lähen nüüd," sõnas ta, tegemata välja sellest, et üks saiake oli jäetud puutumata ning ka teine oli poolik. "Ah, te võite selle endale võtta, kui soovite," lisas ta naerdes, osutades puutumata saiakese poolt ning lisas:"Nägemist siis."

Ta asetas koti enda õlale ning sammus kohvikust välja.
Tagasi üles Go down
Alexandra Moon

Alexandra Moon


Female Postituste arv : 109
Age : 32
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Slytherin
Klass : 1. klass
Registration date : 20/08/2007

Kohvikus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kohvikus.   Kohvikus. Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 12:37 pm

Alexandra vaatas veidike imestunult, kuidas Birgith minema läheb. Ta vaatas korraks saiakest ning pöröas siis enda silmad tüdruku poole. "Ei, aitähh," lausus Alexandra vaiskelt.

Peagi läkski tüdruk ära. Nooruk ohkas pikalt ning jäi siis aknast välja vaatama, ise vaiskelt mõttesse laskudes.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kohvikus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kohvikus.   Kohvikus. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kohvikus.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sigatxxgas :: Väljaspool Sigatüügast :: London-
Hüppa: