Sigatxxgas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sigatxxgas

Harry Potteri RPG foorum
 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kõhtu täitmas

Go down 
2 posters
AutorTeade
Alexandra Moon

Alexandra Moon


Female Postituste arv : 109
Age : 32
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Slytherin
Klass : 1. klass
Registration date : 20/08/2007

Kõhtu täitmas Empty
PostitaminePealkiri: Kõhtu täitmas   Kõhtu täitmas Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 10:08 am

Alexandra suundus mingit viisikest ümises lekkivasse katlasse. Ta kõndis leti juurde ing lausus Tomi nimelisele hambutule mehele: "Üks Võiõlu, palun." Ta naeratas korraks ning jäi siis enda jooki ootama.

Peagi saigi neiu selle kätte ning ta suundus sellega ühe tühja laua juurde. Ta avas pudeli ning võttis esimese lonksu, ise aknast välja vaadates ning seltskonda oodates.
Tagasi üles Go down
Michelle Richter
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Michelle Richter


Female Postituste arv : 50
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten/ Slytherin
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Kõhtu täitmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõhtu täitmas   Kõhtu täitmas Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 5:44 pm

Michelle astus Lekkivasse katlasse. Ta tellis endale tassi teed ning meekoogi. Kuna tüdrukul polnud just palju sõpru, siis otsustas ta teha ka paari uue inimesega tutvust. Tüdruk läks laua juurde, kus istus üks tüdruk ning istus sinna lauda öeldes:" Tere, olen Michelle Richter. Ja sina oled?" küsis ta ja jäi vastust ootama.
Tagasi üles Go down
Alexandra Moon

Alexandra Moon


Female Postituste arv : 109
Age : 32
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Slytherin
Klass : 1. klass
Registration date : 20/08/2007

Kõhtu täitmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõhtu täitmas   Kõhtu täitmas Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 6:15 pm

Alexandra vaatas tüdruku poole ning sõnas naeratades: "Tere. Mina olen Alexandra." Ta ei näinud mitte mingit vajadust öelda peaaegu võõrale enda perekonnanime. Ta võttis hoopis lonksu enda joogist ning vaatas tüdrukule otsa.
Tagasi üles Go down
Michelle Richter
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Michelle Richter


Female Postituste arv : 50
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten/ Slytherin
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Kõhtu täitmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõhtu täitmas   Kõhtu täitmas Icon_minitimeNelj Aug 30, 2007 8:56 pm

"Kas mulle tundub lihtsalt nii või sa lähed esimesse klassi alles?" küsis Michelle. Oodates vastust hammustas ta väikese tükikese oma koogist ning jõi teed peale. Kuna ka tüdrukul oli igav, siis võttis ta oma kotist välja taskuformaadis raamatu nõiajookidest ning luges seda ise iga natukese aja tagant vastust oodates.
Tagasi üles Go down
Alexandra Moon

Alexandra Moon


Female Postituste arv : 109
Age : 32
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Slytherin
Klass : 1. klass
Registration date : 20/08/2007

Kõhtu täitmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõhtu täitmas   Kõhtu täitmas Icon_minitimeReede Aug 31, 2007 8:53 pm

Kuuldes tüdruku küsimust, noogutas Lexi vaiskelt ning jõi enda joogi lõpuni. Igavledes jäi ta ringi vaatama.
Tagasi üles Go down
Michelle Richter
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Michelle Richter


Female Postituste arv : 50
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten/ Slytherin
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Kõhtu täitmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõhtu täitmas   Kõhtu täitmas Icon_minitimeReede Aug 31, 2007 10:18 pm

Nähes, et tema kahtlused osutusid tõeks ütles Michelle:" Mina lähen kuuendasse alles." Seejärel ta küsis:" Ja mis sa arvad kuhu majja sa satud?" ning jäi ootama tüdruku vastust samal ajal pöörates raamatus järgmise lehe.
Tagasi üles Go down
Alexandra Moon

Alexandra Moon


Female Postituste arv : 109
Age : 32
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Slytherin
Klass : 1. klass
Registration date : 20/08/2007

Kõhtu täitmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõhtu täitmas   Kõhtu täitmas Icon_minitimeTeis Sept 04, 2007 6:37 am

Alexandra muigas vaiskelt ning vaatas uuestli Sltherinlasele otsa. "Ma olen kindel, et saan Slytherini," sõnas tütarlaps naeratades. Ta ohkas järsult ning pööras enda akna poole. Kas minna minema ? Igav on ju, mõtles ta endamisi.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kõhtu täitmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõhtu täitmas   Kõhtu täitmas Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kõhtu täitmas
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sigatxxgas :: Väljaspool Sigatüügast :: London :: Lekkiv Katel-
Hüppa: