Sigatxxgas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sigatxxgas

Harry Potteri RPG foorum
 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Õhtul...

Go down 
3 posters
AutorTeade
Mathew Brandstone
Koolivanem
Koolivanem
Mathew Brandstone


Male Postituste arv : 89
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Koolivanem, Gryffindor
Klass : 7. klass
Registration date : 22/08/2007

Õhtul... Empty
PostitaminePealkiri: Õhtul...   Õhtul... Icon_minitimeKolm Sept 05, 2007 12:15 pm

Oli ilus õhtupoolik kui Mathew kiiresti järve äärde jalutas, naeratus näol. Noormees kõndis ühe puuni mille alla ta potsatas. Seejärel jäi ta järve ääres ringi vaatama, lootes kohata kedagi...
Tagasi üles Go down
Nicolette Carter
Koolivanem
Koolivanem
Nicolette Carter


Female Postituste arv : 39
Age : 31
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Koolivanem / Ravenclaw
Klass : 7. klass
Registration date : 18/08/2007

Õhtul... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul...   Õhtul... Icon_minitimeKolm Sept 05, 2007 8:03 pm

Nic jalutas kooliterritooriumil ringi. Ta märks järve ääres üht klassikaaslast. Nic läks tema juurde. "Heips!" tervitas Nic poissi (teeme nii, et oleme juba tuttavad) "Kuidas siis kool on? Mul juba viskab tasapisi üle" sõnas tüdruk ning istus murule maha
Tagasi üles Go down
http://whoompaloompa.blogspot.com
Hanna Mia Sunrose
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Hanna Mia Sunrose


Female Postituste arv : 123
Age : 30
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Kapten, Ravenclaw
Klass : 6. klass
Registration date : 19/08/2007

Õhtul... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul...   Õhtul... Icon_minitimeReede Sept 07, 2007 6:48 pm

Hannal oli vaba õhtupoolik ja kuna oli alles sügis, otsustas ta järve äärde minna. Õnnelikult naeratades märkas ta seal kaht tuttavat, kellest üks oli see, keda ta juba enne oleks tahtnud leida. "Hei," tervitas tütarlaps mõlemat koolivanemat ja maandus maas, kogemata (või siis ka mitte nii kogemata...) Mathewile hästi lähedale. Ravenclawlane oli kuulnud Nicolette küsimust ja mõtles, et ei ole väga ebaviisakas sellele ka ise vastata. "Mulle jubedalt meeldib. Nõiajookide ja võlukunsti ajaloo tunnid on veidi tüütud, aga üldiselt, ma armastan seda kohta, algusest peale olen armastanud," lausus Mia rõõmsalt, naeratas rohkem noormehele, kui majakaaslasele ning vaatas siis järve poole, millel oli loojuva päikese virvendav peegeldus.
Tagasi üles Go down
Mathew Brandstone
Koolivanem
Koolivanem
Mathew Brandstone


Male Postituste arv : 89
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Koolivanem, Gryffindor
Klass : 7. klass
Registration date : 22/08/2007

Õhtul... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul...   Õhtul... Icon_minitimeReede Sept 07, 2007 7:38 pm

Mathew vaatas Ravenclawi koolivanema poole, kes tema juurde tuli ning kelle nimi oli Nicolette. Noormees naeratas tüdrukule tervituseks. "Oh, mulle meeldib Sigatüügas endiselt." Sõnas ta lõbustatult ning vaatas Hanna poole, kes nende juurde tuli.

Gryffindorlane muigas kui tüdruk Mattile hästi lähedale istus ning naeratas. "Hei," Tervitas Koolivanem Hannat, hääles veidi lõbusust, kuid ka viisakust. Seejärel jäi ta imetlust täis pilguga Hannat vaatama, olles kõik muu unustanud.
Tagasi üles Go down
Hanna Mia Sunrose
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Hanna Mia Sunrose


Female Postituste arv : 123
Age : 30
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Kapten, Ravenclaw
Klass : 6. klass
Registration date : 19/08/2007

Õhtul... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul...   Õhtul... Icon_minitimeReede Sept 07, 2007 7:44 pm

Hanna naeratas ka, ja toetas ennast nii õrnalt Mathewi vastu, et seda polnud võimalik peaaegu märgatagi, ainult gryffindorlane ise oleks seda tundnud. "Ma teadsin, et sa nii ütled," lausus tütarlaps teadja näoga, kuid vaid sellepärast, et noormees ise oli talle öelnud, et tal on jube kurb Sigatüükast lahkuda, ning sellest järeldas ravenclawlane, et talle meeldib siin käia. "Minu vastust teadsid sa ilmselt ka," ütles Mia veel, ikka naeratades.
Tagasi üles Go down
Mathew Brandstone
Koolivanem
Koolivanem
Mathew Brandstone


Male Postituste arv : 89
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Koolivanem, Gryffindor
Klass : 7. klass
Registration date : 22/08/2007

Õhtul... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul...   Õhtul... Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 4:28 pm

Mathew naeratas kergelt kui tundis Hannat enda vastas. Ta võttis ühe käega ümber ravenclawlase kinni ning noogutas, jäädes seejärel Nicolettet vaatama.
Tagasi üles Go down
Hanna Mia Sunrose
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Hanna Mia Sunrose


Female Postituste arv : 123
Age : 30
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Kapten, Ravenclaw
Klass : 6. klass
Registration date : 19/08/2007

Õhtul... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul...   Õhtul... Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 9:41 pm

Hannal oli ikka see õnnelik naeratus näol, eriti veel siis, kui tundis Mathewi tema ümbert kinni võtvat, kuid see haihtus äkitselt. "See oli NII ebaaus, et ma juba ESIMESEL nõiajookide tunnil miinuspunkte sain. PLUSS, jäin peale tunde, et jooki järgi teha. See on kohutav! Mul pole ükski õppeaasta nii kohutavalt alanud! Samas, kunagi on ikka esimene kord," lausus tütarlaps algul ägedalt, kuid vajus siis tagasi oma õnnelikku, naeratavasse seisundisse, millest oli väga hästi aru saada, et ta oleks võinud kasvõi igavesti gryffindorlase kõrvale istuma jääda.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Õhtul... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul...   Õhtul... Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Õhtul...
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sigatxxgas :: Sigatüüka territoorium :: Järv-
Hüppa: