Sigatxxgas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sigatxxgas

Harry Potteri RPG foorum
 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Järve ääres

Go down 
4 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Alexandra Moon

Alexandra Moon


Female Postituste arv : 109
Age : 32
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Slytherin
Klass : 1. klass
Registration date : 20/08/2007

Järve ääres Empty
PostitaminePealkiri: Järve ääres   Järve ääres Icon_minitimeNelj Sept 06, 2007 5:12 pm

Alexandra sammus mingit viisikest ümisedes järve äärde. Slytherinlane istus ühe väga suure ning jämeda tamme alla ning silmitses Järve. Praegusel hommikupoolikul oli see väga kaunis. Slytherinlane vaatas korraks ringi, kuid arvas, et kõik magavad alles. Lexi irvitas ning suunas pilgu jälle järvele.
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Järve ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres Icon_minitimeReede Sept 07, 2007 9:34 pm

Joseph ja Brita sammusid käsikäes järve poole. Lõpuks lasi Slytherinlane Brita käest lahti ning seisatas, jäädes järve ning taevast õrna huviga vaatama, vaadates samal ajal ka silmanurgast Brita poole.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Järve ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres Icon_minitimeReede Sept 07, 2007 10:35 pm

Brita naeratas õnnelikult ning kõndis nägu naerul, nagu mõni väike laps. Lõpuks, kui nad järve äärde jõudsid ja Joseph Ly käest lahti lasi, saatis ravenclawlane poisile särava naeratuse. Hetkeks viis ta pilgu neiule, kes seal samas oli, kuid ei teinud tast enam rohkem välja. Särava naeratusega jälgis ta Josephit.
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Järve ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres Icon_minitimeLaup Sept 08, 2007 7:52 am

Joseph tundis Brita pilku endal, ning vaatas samuti Brita poole. Ta vaatas tüdrukule otse silma, tedmata et ta põsed veidi roosakateks muutuvad. Poiss manas näole õrna naeratuse, vaadates endiselt Brita poole.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Järve ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres Icon_minitimeLaup Sept 08, 2007 8:26 am

Brita naeratas ikka veel säravalt ning pööras siis pilgu järvele. Mõne hetke pärast võttis ta maas istet, ega tõstnud järve pealt pilku. See oli niivõrd ilus. Tumesinine suur järv, väikeste lainetega, mis tuul tekitas.

Õnnelikult vaatas ta veekogu, kuigi paistis olevat hoopis teistes mõtetes.
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Järve ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres Icon_minitimeLaup Sept 08, 2007 7:59 pm

Joseph vajus Brita kõrvale istuma, ning vaatas õnneliku pilguga ravenclawlast. Paari minuti pärast võttis slytherinlane Brita käest õrnalt kinni, ning lausus vaikselt, kuid siiski nii kõvasti et Brita seda kuulis:

"Ee... Brita? Tead sa oled mulle viimasel ajal väga palju meeldima hakanud ja..." Seejärel jäi prefekt kergelt punastades Brita poole vaatama.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Järve ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres Icon_minitimeLaup Sept 08, 2007 8:07 pm

Brita naeratas rõõmsalt, kuid ei pööranud pilku poisile. Kuuldes aga slytherinlase järgmist lauset, hakkas ta kõva häälega köhima. Ta pööras kiirelt pilgu Josephi poole ning vaatas teda uskumatusega. "Mida sa ütlesid ?" küsis ta kiirelt ning värvus näost roosaks.
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Järve ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres Icon_minitimeLaup Sept 08, 2007 8:11 pm

Joseph kirus ennast mõttes, kui Brita köhima hakkas, ning mõtles et oleks parem kui ta poleks seda öelnud. "Ei midagi," Vastas ta vaikselt ning ohkas vaevukuuldavalt. Seejärel tõusis ta püsti. "Ma lähen ära." Lausus ta ning hakkas kooli poole kõndima.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Järve ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres Icon_minitimeLaup Sept 08, 2007 8:39 pm

Brita kergitas kulme, kui nägi Josephit lahkumas. "Hei ! Eiei, sa ei pea minema. Seetähendab, ära mine !" hõikas ta, tõusis ning jooksis poisile järgi. "Kas sa mõtlesid seda tõsiselt ?" päris ta vaikselt ning vaatas kulmukergitusega poissi. Tütarlaps tundis, kuidas ta jälle näost roosakaks tõmbus.
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Järve ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres Icon_minitimePüh Sept 09, 2007 11:05 am

Joseph seisatas kui kuulis Brita häält. Ta vaatas korraks ravenclawlase poole, kui too Josephi juurde jooksis. "Arvad sa tõesti, et ma valetaksin sulle sellist asja?" Päris noormees kulmukergitusega.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Järve ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres Icon_minitimePüh Sept 09, 2007 1:06 pm

Brita naeratas ning raputas pead. "Arvatavasti mitte," pomises ta ning tõmbus kergelt roosaks. Tõstes pilgu vaatas ta paar sekundit tummalt slytherinlast ning ohkas siis. "Olgu. Sa olid minuga aus. Mina olen sinuga ka. Emm .. Seda et, nooh. Jah, sa meeldid mulle ka. Kohe ee .. väga." Brita oli nüüd näost tumepunane ning vältis iga hinna eest poisis pilku. Polnud ta ju tavaliselt kunagi nii avameelne.
Tagasi üles Go down
Alexandra Moon

Alexandra Moon


Female Postituste arv : 109
Age : 32
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Slytherin
Klass : 1. klass
Registration date : 20/08/2007

Järve ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres Icon_minitimePüh Sept 09, 2007 5:10 pm

Lexi võpatas järsult, sest kuulis mingeid hääli. Silmi kissitades nägi ta, et need on Joseph ning Brita. Tüdruk naeratas, sest tal oli Josephi üle hea meel. Muidugi ei läinud Alex neid segama, vaid pööras pilgu taas järvele.
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Järve ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres Icon_minitimePüh Sept 09, 2007 5:17 pm

Joseph naeratas tõsiselt, kuid peagi poisi naeratus leebus. Ta võttis õrnalt enda käega Brita lõuast kinni, ning sundis ravenclawlast endale otsa vaatama. Kas ma võiksin/peaksin? Küsis noormees endalt mõttes ja lasi Brita lõuast lahti.

Ta võttis jällegi tüdruku pihast kinni, tõmmates teda õrnalt enda poole, ning kallistades teda.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Järve ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres Icon_minitimePüh Sept 09, 2007 5:22 pm

Brita naeratas ning kallistas samuti poissi. "Tore, et me asjad selgeks saime räägitud," sõnas ta muiates ning vaatas ümbrust. Alles nüüd tuli talle meelde slytherinist tüdruk, kes arvatavasti kõike pealt oli näinud. Uuesti näost roosakaks tõmbudes pööras ta tüdrukult pilgu ära.
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Järve ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres Icon_minitimePüh Sept 09, 2007 7:54 pm

Joseph noogutas ning naeratas. Seejärel vaatas ka tema ringi ja märkas eemal Alexandrat. "Ära pane teda tähele. Ta ei sega meid." Lausus noormees vaikselt, hoides endiselt Britast kinni. "Brita..." Alustas slytherinlane veidi häbelikult.

"Kas ma võin...?" Prefekt jäi poole pealt vait ja surus õrnalt oma huuled Brita omadele, arvates et nüüd tõrjus ravenclawlane ta kohe.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Järve ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres Icon_minitimePüh Sept 09, 2007 8:02 pm

Brita noogutas Josephi lause peale ning ei teinud enam Alexandrast välja. Kuuldes aga, et slytherinlane ta nime lausub, vaatas tütarlaps kulme kergitades poissi ning ootas, et too jätkaks. "Jaah ?" sõnas ta küsivalt, kui nägi, et poiss ei lõpeta oma lauset.

Äkitselt pidi ta üllatuma. Joseph suudles teda. Lihtsalt niisama. Kuid see oli .. kuidagi eriline. Brita ei lõpetanud seda, see oli tema esimene suudlus. Silmi sulgedes mõtles ta veel ainult sellele, kuidas tal vedanud on.
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Järve ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres Icon_minitimePüh Sept 09, 2007 8:15 pm

Peagi tõmbus Joseph Britast eemale. "Anna andeks." Pomises ta vaikselt, arvates et tütarlaps on nüüd tema peale vihane. Ta võttis Brita käest kinni ning hakkas kooli poole jalutama.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Järve ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres Icon_minitimePüh Sept 09, 2007 8:50 pm

Brita vaatas üllatunult poissi ning kergitas kulme. "Mille eest ?" küsis ta imestunult ning üritas leida põhjust, mille pärast slytherinlane vabandama peaks.

"Aga ikkagist ei ole sa nagu õige slytherinlane," sõnas Brita naerdes ning pilgutas silma. Kavalalt ühte kulmu kergitades vaatas ta järve. "Mul on ükskõik, kas sina tuled või ei, aga mina lähen ujuma," teatas ta siis, nagu see oleks mingi maailma tähtsaim sündmus.

Hetkeks veel kavalalt naeratades pistis ta veekogu poole jooksu. Peatumata jooksis ta otse järve - isegi jalanõud olid ravenclawlasel veel jalas. Rõõmsalt huilates hakkas ta vees hüppama ning vaatas kaldale, et näha, kas ka Joseph tuleb.
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Järve ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres Icon_minitimePüh Sept 09, 2007 8:54 pm

Joseph kehitas õlgu ning kortsutas pahaselt kulmu. "Kuna sa meeldid mulle, ei käitu ma sinuga nii ülbelt, nagu näiteks mõndade dorklastega." Sisistas ta ja vaatas kerge naeratusega kuidas Brita järve jooksis.

Noormees jooksis tüdrukule järele ning võttis kaldal istet. "Tead et varsti on kell juba üheksa ja kui sa ikka veel järves ujud, siis on mul õigus Ravenclawilt punkte maha võtta." Lausus noormees irvitades ning jooksis samuti vette.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Järve ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres Icon_minitimePüh Sept 09, 2007 9:00 pm

Brita ei teinud poisi viimast märkust kuulmagi. Neiu ümises vaikselt mingit viisi ning keksles naerdes edasi. Alles paari minuti pärast ta seisatas ning sõnas mõtlikult: "Jah. Siis on sul õigus Slytherinilt ka punkte maha võtta. Sest see sinu majakaaslane on ju samuti õues. Ja ma ei usu, et ta veel lossi läheb." Ta pilgutas silma ning naeratas anuvalt. "Ja mismõttes nagu mõne 'dorgiga' ? Ma ju ei ole dork. Ma olen puhas rave. Kuigi .. mitte nii väga puhas." Ravenclawlane turtsatas valjult ning jooksis edasi, nii kaugele, et vesi talle kaelani oli.
Tagasi üles Go down
Alexandra Moon

Alexandra Moon


Female Postituste arv : 109
Age : 32
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Slytherin
Klass : 1. klass
Registration date : 20/08/2007

Järve ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres Icon_minitimeEsm Sept 10, 2007 6:53 am

Alexandra vaatas korraks poisi ja tüdruku poole, kui nad suudlesid. Slytherinlane naeratas õrnalt ning tõusis vaikselt püsti. Ma parem ei sega neid, mõtles neiu endamisi ning pistis käed taskusse.

Vaadanud korraks taevasse, ohkas Lexi ning viis enda sammud kooli poole.
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Järve ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres Icon_minitimeEsm Sept 10, 2007 3:37 pm

Maria jooksis koolis välja ning koperdas kellelegi otsa. "Vabandust" Ta võttis oma koti ja õpikud mis selle sees olid olnud üles ning pani need kotti tagasi. Siis vaatas ta oma ette ning avastas et oli otsa koperdanud Aleexandrale kellega ta oli kuskil juba enne kohtunud. "Oii... See oled sina, ma tõesti väga vabandan" Ütles ta ning vaatas Alexi poole.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Alexandra Moon

Alexandra Moon


Female Postituste arv : 109
Age : 32
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Slytherin
Klass : 1. klass
Registration date : 20/08/2007

Järve ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres Icon_minitimeEsm Sept 10, 2007 8:24 pm

Alex vaatas võpatades Mariale otsa. "Eee .. " lausus tüdruk mõistmatult. "Keda sa siis ootasid ?" küsis tütarlaps ning kergitas üllatunult kulme. Vaikselt ajas ta käed sügavamale taskusse ning vaatas Gryffindorlasele otsa.
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Järve ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 8:33 pm

Joseph muigas ja kõndis Britani. "Enda majakaaslastelt ei võtaks ma mitte mingi hinna eest punkte maha. Okei, võtaksin ikka, kui vaja oleks, kuna see on prefekti kohus." Lausus ta magusalt naeratades. Ta vaatas ringi ja märkas eemal Mariat.

"Aga Ravenclawilt ja Gryffindorilt võtaksin ma kohe mõnuga punkte maha, olgugi et sina ja Maria olete mu sõbrad." Irvitas noormees. Brita teise väite peale, pilgutas Josh ripsmeid kuid ei lausunud sõnagi.

Varsti meenus talle üks asi. "Mäletad kui sa minu peale seal jões solvusid?" Küsis ta ja turtsatas.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Järve ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 8:37 pm

Brita noogutas, asetas käed rinnale risti ning vaatas tõrksa näoga Josephi poole. "Ja solvun veel, kui sa Ravenclaw'lt punkte maha võtad. Tegelikult. Muidugi, ma võin minna, kui sa seda tõesti soovid, sest homme peab vara ärkama," sõnas ta, vangutas pead ning läks vette, ujudes kalda poole. Kuid seda väga aeglaselt ning vahepeal pilke tahapoole saates, et näha, kas slytherinlane kavatseb ravenclawlast takistada või ei.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Järve ääres Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Järve ääres
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sigatxxgas :: Sigatüüka territoorium :: Järv-
Hüppa: