Sigatxxgas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sigatxxgas

Harry Potteri RPG foorum
 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Michelle päevik :)

Go down 
AutorTeade
Michelle Richter
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Michelle Richter


Female Postituste arv : 50
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten/ Slytherin
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Michelle päevik :) Empty
PostitaminePealkiri: Michelle päevik :)   Michelle päevik :) Icon_minitimeLaup Sept 22, 2007 6:35 pm

22. september.

Olen juba üsna pikka aega Sigatüükas olnud ja olen selle üle üsna rõõmus, kuna kodus vanemad ainult tülitsesid. Ka meil õega polnud eriti millestki rääkida ja vahel läks ka meie vahel vaidluseks. Nüüd on ka tema Sigatüükas, kuid mitte Slytherinis vaid Ravenclawis nagu ema.
Mis ma ikka kodustest räägin. Koolis on läinud senini kõik hästi. Olen lendluudpalli võistkonna kapten. Võistkonnast on puudu ainult kaks inimest veel, kuid olen juba pannud teate ülesse.
Ka tundides pole veel midagi halba. Slytherin juhib juba majapunktidega kõiki ja arvatavasti on see tänu nõiajookide tunnile. Seal saavad kõik Slytherinlased endale plusspunkte ja gryffid kaotavad neid alatasa, mis on väga hea.
Taimeteaduse tunnid on aga ka sel aastal igavad ja veel igavamad, kui eelmisel aastal.
Nõiasõnade ja muundamise kohta ma parem ei räägi. Mis mõtet on teha midagi, kui sa ei teeni. Kui muundamise tunnis muundasin oma konna peekriks ei öelnud see McGonagall isegi ühtegi tunnustavat sõna ja nõiasõnade tunnis tunnustatakse ainult ravesid, mis on nii nõme...
Olgu, eks ma siis lõpetan nüüd!
Tagasi üles Go down
 
Michelle päevik :)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Michelle Richter
» Michelle Richter
» Michelle Richter

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sigatxxgas :: Tegelane :: Päevik-
Hüppa: