Sigatxxgas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sigatxxgas

Harry Potteri RPG foorum
 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Lekkivas Katlas.

Go down 
5 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Lekkivas Katlas. Empty
PostitaminePealkiri: Lekkivas Katlas.   Lekkivas Katlas. Icon_minitimeTeis Aug 21, 2007 8:00 pm

Brita sisenes kõrtsi ning vaatas kergelt imestunult ringi. Seekord oli Katel kuidagi tühi ning vaikne. Otsustades sellest mitte välja teha, kõndis tütarlaps ühe lauani, mis kaugemas nurgas asus.

Sügava hingetõmbe saatel vajus Brita toolile istuma. Ta toetas oma käe lauale ning pea jällegist käe najale. Uuesti sügavalt hinge tõmmates viis ta pilgu lauale. Laud oli tumepruun ning veidike kulunud. Laua keskel asetses tumesinine vaas lilledega.

Brita tõmbas mõtlikult sõrmedega üle laua ning jälgis neid siis teraselt. Mitte ühtegi nähtavat tolmukübet polnud. Kiirelt naeratades lasi ta käel sülle vajuda ning sulges silmad. Imeliku tuju ajel hakkas ta oma elu üle järele mõtlema.
Tagasi üles Go down
Nicolette Carter
Koolivanem
Koolivanem
Nicolette Carter


Female Postituste arv : 39
Age : 31
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Koolivanem / Ravenclaw
Klass : 7. klass
Registration date : 18/08/2007

Lekkivas Katlas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lekkivas Katlas.   Lekkivas Katlas. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 9:40 am

Uks prantsatas lahti ning Nic tuli lekkivasse katlasse. Tüdruk vaatas ringi. See oli päris tühi. Ta läks leti äärde ning tellis vahtramorssi. Joogiga läks ta laua äärde, kus istus üks noorem tüdruk, sest Nic otsis seltsi. Ta teretas tüdrukut ning tutvustas end: "Nicolette Carter. Kas ma v6in ühineda?" küsis Nic seejärel.
Tagasi üles Go down
http://whoompaloompa.blogspot.com
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Lekkivas Katlas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lekkivas Katlas.   Lekkivas Katlas. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 10:59 am

Brita oli nii omadesse mõtetesse vajunud, et ei pannud uksepauku tähelegi. Harjumuspäraselt tagus ta sõrmenukkidega vastu lauda ning mõtles.

Kui Koolivanem tema juurde tuli ning rääkima hakkas, võpatas Ly ning tõstis kiirelt pilgu.
"Ee .. vabanda. Ma ei kuulnud, mida sa ütlesid," sõnas ta arglikult ning vaatas kiirelt tüdrukule silma. "Aga kui sa juhuslikult siia istuda tahtsid, siis palun väga," sõnas ta kiirelt, märgates, et Nicolette seisis.
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Lekkivas Katlas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lekkivas Katlas.   Lekkivas Katlas. Icon_minitimeNelj Aug 23, 2007 12:05 pm

Joseph astus Lekkivasse Katlasse. Ta vaatas seal ringi ning naeratas Brita - Lyle tervituseks. Seejärel sammus poiss letini, ning sõnas: "Palun mulle üks mineraalvesi." Seejärel andis ta müüjale soovitud raha ja võttis kätte vee klaasi.

Noormees suundus ühe laua poole mis vaba oli ning võttis istet. Josh võttis ühe lonksu vett ja jäi seejärel aknast välja vaatama, samal ajal oma mõtteid mõeldes.
Tagasi üles Go down
Birgith Styll
Koolivanem
Koolivanem
Birgith Styll


Female Postituste arv : 115
Age : 30
Töökoht / Maja : Koolivanem
Klass : 7. klass
Registration date : 18/08/2007

Lekkivas Katlas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lekkivas Katlas.   Lekkivas Katlas. Icon_minitimeNelj Aug 23, 2007 1:44 pm

Birgith astus taskaalukal sammul lekkivasse Katlasse. Ta tõmbas käega läbi juuste ning sammus siis leti juurde. "Üks apelsinimahl, palun," lausus ta ning ootas, kuni müüja talle klaasi ulatas. Seejärel vajaliku summa maksnud, libistas ta pilgul üle ruumi joosta ning märkas nii mõndagi tuttavat.

Brita-Lyle tervituseks noogutanud, võttis slytherinlane suuna aga hoopis teise kohta - nimelt poisi juurde, keda ta oli mitmeid kordi puhketoas näinud, kui mitte kunagi lähemalt tutvust teinud.

"Tervist," lausus Birgith kergelt ning pani enda klaasi toetuseks lauale. "Võin istuda?" küsis ta siis ning naeratas kergelt.
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Lekkivas Katlas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lekkivas Katlas.   Lekkivas Katlas. Icon_minitimeNelj Aug 23, 2007 1:54 pm

Joseph vaatas tüdruku poole kes teda kõnetanud oli. Noormees tundis ära kohe koolivanema, Birgithi. "Võite küll," Sõnas noormees ja tõstis veeklaasi huultele, lonksates järjekordse lonksu. Seejärel asetas ta klaasi uuesti lauale ning naeratas Birgithile.

"Ma olen Joseph, kui teil juhuslikult see meelest ära on läinud." Lisas ta ja jätkas: "Kuidas teie suvi möödus?"
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Lekkivas Katlas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lekkivas Katlas.   Lekkivas Katlas. Icon_minitimeNelj Aug 23, 2007 2:01 pm

Brita märkas Lekkivasse Katlasse sisenenud Josephit ning viipas talle tervituseks. Tütarlaps ohkas kuuldamatult ning vaatas treppi, mis teisele korrusele pidi viima.
Kuuldes järjekordset ukseavanemist vaatas ta automaatselt sinnapoole ning märkas Birgithit. Ka temale viibates viis ta pilgu järjekordselt trepile ning alustas sõrmedega trummeldamist.
Tagasi üles Go down
Birgith Styll
Koolivanem
Koolivanem
Birgith Styll


Female Postituste arv : 115
Age : 30
Töökoht / Maja : Koolivanem
Klass : 7. klass
Registration date : 18/08/2007

Lekkivas Katlas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lekkivas Katlas.   Lekkivas Katlas. Icon_minitimeNelj Aug 23, 2007 2:13 pm

Birgith noogutas, kui Joseph tal istuda lubas. Ta toetas selja toele ning vaatas siis hetkekes poissi. "Birgith," lausus ta muiates, kuigi ta arvas, et poiss võis seda juba teada. "Hmm, tavaliselt. Kuigi seekord oli mul rohme liikumisvabadust. Mu vanemad olid peaaegu terve suve ära ning ma sain teha, mida tahtsin. " Ta kehitas lustlikult õlgu.

"Endal? Kuidas teil siis see kohutavalt kiiresti mööduv suvi läks?" lausus tüdruk. 'Jälle', mõtles ta siis endamisi naerdes. 'Jälle keegi, kes mind teietab.' Kuid seekord ei lausunud koolivanem sõnagi selle kohta, et poiss seda ei teeks. Mitte seepärast, et tüdrukule poleks see meeldinud. Lihtsalt parema mulje jätmiseks, kui nii võis öelda. Ning slytherinlased ei olnud ka veel head sõbrad.
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Lekkivas Katlas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lekkivas Katlas.   Lekkivas Katlas. Icon_minitimeNelj Aug 23, 2007 2:33 pm

Joseph kuulas Birgithi ära ning muigas. "Teil vedas siis sellel suvel." Sõnas noormees majakaaslasele. "Üpris hästi, kuid vastupidiselt teile olid mu vanemad peaaegu koguaeg kodus, kui välja arvata see et mu isa käis tööl ja nad sõitsid vahepeal üheks nädalaks Türgisse puhkama."

Ütles Josh ning võttis ta ühe sõõmu mineraalvett ning jäi Birgithit silmitsema, vaadates ka aegajalt Lekkivas Katlas ringi.
Tagasi üles Go down
Birgith Styll
Koolivanem
Koolivanem
Birgith Styll


Female Postituste arv : 115
Age : 30
Töökoht / Maja : Koolivanem
Klass : 7. klass
Registration date : 18/08/2007

Lekkivas Katlas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lekkivas Katlas.   Lekkivas Katlas. Icon_minitimeNelj Aug 23, 2007 8:10 pm

Birgith nõkstatas poisi jutu peale pea korraks küljele ning muigas. "Jah, vedas mul küll. Ega ma olekski suutnud nende seltsis tervet suve veeta. See oleks olnud kohutav. Noh, tead, ma olen küllaltki iseseisev ning iga minut, kus ma saan midagi üksi teha on mulle vaid kasuks. Kuid noh, täiesti ükskuks ka ei tohi jääda. " Viimane lause oli mõedud selle pihta, et kõik vestlemised - ka praegune - ei ole tema arust mõttetud ning ei meeldi talle.

Birgith ohkas, kuuldes Josephi juttu enda vanemate tööl käimisest. " Mul pole siiamaani aimu, kus mu vanemad töötavad. See on imelik. Nad kaovad vahepeal terveks kuuks ajaks ära ning ei ütle mulle sõnagi. Lihtsalt, et me läheme tööle, me ei tea, kuna me tagasi jõuame. Ole siis tubli. Ma tean, et sa oled. Noh, see on tavaline. nad hoiavad enda tuba rangelt luku all ning ma ei tohiks isegi mõelda nende tuppa sisse murdmisele. Ah, tegelikult olen ma juba ära harjunud. Seitse aastat juba seda kammajaad. Kui ma kooli läksin, siis algas see kõik. " Ta kehitas õlgu, vaatas poissi ning hakkas juba vaikselt kahtetsema, et oli talle seda rääkinud. tegelikult oli Birgith pigem kuulaja, kui rääkija.
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Lekkivas Katlas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lekkivas Katlas.   Lekkivas Katlas. Icon_minitimeNelj Aug 23, 2007 8:42 pm

Joseph kuulas huviga Birgithit ning naeratas neiule kui too rääkimisega lõpetanud oli. Seejärel jõi ta oma mineraalvee klaasi tühjaks ning hakkas mõtlikult põrandat vaatama, nagu näeks seal midagi põnevat.
Tagasi üles Go down
Nicolette Carter
Koolivanem
Koolivanem
Nicolette Carter


Female Postituste arv : 39
Age : 31
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Koolivanem / Ravenclaw
Klass : 7. klass
Registration date : 18/08/2007

Lekkivas Katlas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lekkivas Katlas.   Lekkivas Katlas. Icon_minitimeReede Aug 24, 2007 1:22 pm

Nic oli istunud vaikides ning oma jooki rüübates. Ta vaatas, kuidas inimesed sisse-välja sagisid, kuid ei pannud seda eriti tähele. Tüdruk vaatas vaiksest s6rmedega lauale trummeldavat Britat ning katkestas vaikuse. "Kuidas siis läheb ka? Kas kooliasjad k6ik juba ostetud?"
Tagasi üles Go down
http://whoompaloompa.blogspot.com
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Lekkivas Katlas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lekkivas Katlas.   Lekkivas Katlas. Icon_minitimeReede Aug 24, 2007 4:00 pm

Seekord suutis Ly võpatuse alla suruda ning ta vaatas kergelt imestunult Nicolettet. "Ee .. Jah. Kooliasjad on ostetud. Ja muidu .. normaalselt," sõnas ta kiirelt noogutades ning silmitses tüdrukut. "Ja sul endal ?" küsis ta ning naeratas - tõsiküll veidike sunnitult.
Tagasi üles Go down
Birgith Styll
Koolivanem
Koolivanem
Birgith Styll


Female Postituste arv : 115
Age : 30
Töökoht / Maja : Koolivanem
Klass : 7. klass
Registration date : 18/08/2007

Lekkivas Katlas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lekkivas Katlas.   Lekkivas Katlas. Icon_minitimeReede Aug 24, 2007 5:54 pm

Birgith vaatas kulmukortsutusega Josephith, kes tema pika teksti peale midagi ei lausunud. Ta kehitas õlgu ning võttis lonksu enda mahlast.

"Kuidas muidu? Ootate kooli?" küsis tüdruk seejärel, kui vaikus oli juba pisut piinlikuks muutunud. Tüdruk asetas mahlaklaasi, mida ta nne käes oli hoidnud, lauale ning jäi mõtlikult poissi vaatama.


Viimati muutis seda (Reede Aug 24, 2007 7:01 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Lekkivas Katlas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lekkivas Katlas.   Lekkivas Katlas. Icon_minitimeReede Aug 24, 2007 6:54 pm

Joseph vaatas Birgithi kulmukortsutuse peale maha. Kui ta Koolivanema küsimust kuulis, tõstis poiss pilgu ja suunas selle uuesti Birgithile. "Kooli ootan väga." Vastas Josh ja saatis Birgithile midagi naeratuse sarnast.

"Ja teie? Kas teie ootate juba kooli?" Kordas noormees Birgithi küsimust ning jäi tüdrukut küsiva pilguga vaatama.
Tagasi üles Go down
Hanna Mia Sunrose
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Hanna Mia Sunrose


Female Postituste arv : 123
Age : 30
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Kapten, Ravenclaw
Klass : 6. klass
Registration date : 19/08/2007

Lekkivas Katlas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lekkivas Katlas.   Lekkivas Katlas. Icon_minitimeReede Aug 24, 2007 7:01 pm

Hanna kiirustas lekkivasse katlasse, naeratas Tomile ja läks leti juurde, et endale üks õunamahl osta. Selle kätte saanud, vaatas neiu ringi ning märkas kaht seltskonda, kellest ta osasid teadis, kuid üht nooremat tüdrukut polnud ta kunagi varem näinud. Otsustades uusi tutvusi saada, suundus ravenclawlane just sinna. "Hei," ütles Mia enda tavalise tervituse. "Hanna Mia," tutvustas ta ennast nooremale, "tohib teiega ühineda?"
Tagasi üles Go down
Birgith Styll
Koolivanem
Koolivanem
Birgith Styll


Female Postituste arv : 115
Age : 30
Töökoht / Maja : Koolivanem
Klass : 7. klass
Registration date : 18/08/2007

Lekkivas Katlas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lekkivas Katlas.   Lekkivas Katlas. Icon_minitimeReede Aug 24, 2007 7:05 pm

Birgith naeratas Josephile kergelt, kui too tall vastas. Kuuldes küsimust, kehitas tüdruk õlgu. "Tegelikult ootan. Jah, koolis - vähemalt Sigatüükas - on tore käia. Arvatavasti mugudekooli ma ei ootaks. Kui ma olen enda mugudest sõprade käest kuulnud, mida nemad seal õpivad, siis jah... Siis hakkan ma Sigatüügast armastama. Kuid nende õppeained on ka omamoodi huvitavad. Kuid kui ma nüüd mugude kooli Sigatüükaga võrdlen, annab viimane sellele iga kell silmad ette. Niisiis, olgu ma ükskõik kui tüdinenud juba sellest kuuest pikast õppimisaastast, Sigatüügast ootan ma ikkagi.´"

Birgith turtstas endamisi selle jutu peale. See tundus rohkem kui mingi Sigatüüka ülistamiskõne või midagi sellist. Kuid nii see oli.
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Lekkivas Katlas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lekkivas Katlas.   Lekkivas Katlas. Icon_minitimeReede Aug 24, 2007 7:13 pm

Joseph noogutas mõistvalt Birgithi jutu peale. "Kui ma kaheksa aastane olin, siis läksin ma ükskord ühe mugusõbraga mugude kooli üheks päevaks kaasa. Õpetaja palus mul kaasa teha muusika tunde ja matemaatikat ja nii edasi. Aga juba esimese tunni ajal, milleks osutus loodusõpetus, viskas mul üle ja ma läksin sellest mugukoolist minema."

Rääkis noormees, ning kahtles kas Birgith üldse midagi aru sai. Ta turtsatas lõbustatult, jäädes seejärel Lekkivas katlas ringi vaatama.
Tagasi üles Go down
Birgith Styll
Koolivanem
Koolivanem
Birgith Styll


Female Postituste arv : 115
Age : 30
Töökoht / Maja : Koolivanem
Klass : 7. klass
Registration date : 18/08/2007

Lekkivas Katlas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lekkivas Katlas.   Lekkivas Katlas. Icon_minitimeReede Aug 24, 2007 7:48 pm

Birgith naeratas Josephi jutu peale ning noogutas. "Kui ma seitsmeseks sain tahtsin ma kohutavalt mugude kooli minna. Tead, ma elasin siis Londonis ja ma kadestasin enda sõpru, kes said koolis käia. Ema ja isa ikka rääkisid, et kui ma suuremaks saan,. lähen sellisesse kohta nagu Sigatüügas ja mugudekool ei ole minu jaoks ja nii edasi. Kui ma juba suuremaks sain, nii 10-aastaseks siis olin ma juba õnnelik, et ma koolis ei pidanud käima ja sin selle asemel vabadust nautida," meenutas tüdruk vanu aegu, mille peale ta siis naerma hakkas ning poissi silmitses. Ta võttis lonksu enda joogist ning vaatas siis peaaegu tühja klaasi.
Tagasi üles Go down
Nicolette Carter
Koolivanem
Koolivanem
Nicolette Carter


Female Postituste arv : 39
Age : 31
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Koolivanem / Ravenclaw
Klass : 7. klass
Registration date : 18/08/2007

Lekkivas Katlas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lekkivas Katlas.   Lekkivas Katlas. Icon_minitimeReede Aug 24, 2007 8:21 pm

Nic vastas: "Jap k6ik on olemas. Ostsin just uue luua kah ära. Nimbus 2001, hästi armas on. " Nis tervitas uut saabuvat tüdrukut: "loomulikult v6id meiega ühineda" s6nas ta s6bralikult.
Tagasi üles Go down
http://whoompaloompa.blogspot.com
Hanna Mia Sunrose
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Hanna Mia Sunrose


Female Postituste arv : 123
Age : 30
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Kapten, Ravenclaw
Klass : 6. klass
Registration date : 19/08/2007

Lekkivas Katlas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lekkivas Katlas.   Lekkivas Katlas. Icon_minitimeReede Aug 24, 2007 8:38 pm

Hanna naeratas samuti sõbralikult ning istus ühele vabale toolile. "Millest jutt käib?" küsis tütarlaps ja kuigi oli kuulnud, et nad rääkisid kooliasjadest, ei hakanud ta niisama sellele teemale vahele segama. Ravenclawlane silmitses mõlemaid oma kaaslasi tühelepanelikult, lükkas oma blonde juukseid seljataha ning lonksas õunamahla.
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Lekkivas Katlas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lekkivas Katlas.   Lekkivas Katlas. Icon_minitimeReede Aug 24, 2007 10:11 pm

Joseph kuulas õrna muigega Birgithi juttu. Kui tüdruk lõpetas, ei osanud Josh midagi öelda. Seepärast hakkas ta ka ise naerma.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Lekkivas Katlas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lekkivas Katlas.   Lekkivas Katlas. Icon_minitimeReede Aug 24, 2007 10:34 pm

Brita noogutas Nicolette jutu peale ning vaatas siis mõõtva pilguga uut tüdrukut. "Muidugi võid meiega liituda," ütles ta tasakaalukalt. "Brita - Ly Soule," tutvustas tüdruk ennast ning noogutas veel tervtuseks. "Hetkeliseks teemaks on Sigatüüka asjadeolemasolu .. või kuidas seda öeldagi."
Tagasi üles Go down
Hanna Mia Sunrose
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Hanna Mia Sunrose


Female Postituste arv : 123
Age : 30
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Kapten, Ravenclaw
Klass : 6. klass
Registration date : 19/08/2007

Lekkivas Katlas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lekkivas Katlas.   Lekkivas Katlas. Icon_minitimeReede Aug 24, 2007 11:09 pm

"Meeldiv," lausus Hanna viisakalt, kuigi ta tavaliselt noorematega eriti ei suhelnud. "Aa, okei siis. Tundub, et see teema saab kiiresti ammendatud. Mulle tundub vähemalt. Ja kõigil on see mingiks esikteemaks, nagu inglastel on pidevaks teemaks ilm," ütles tütarlaps naerdes, kuigi nagunii poeks ta suutnud mingit paremat teemat välja pakkuda.
Tagasi üles Go down
Birgith Styll
Koolivanem
Koolivanem
Birgith Styll


Female Postituste arv : 115
Age : 30
Töökoht / Maja : Koolivanem
Klass : 7. klass
Registration date : 18/08/2007

Lekkivas Katlas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lekkivas Katlas.   Lekkivas Katlas. Icon_minitimeLaup Aug 25, 2007 11:17 am

Birgith muigas, kui Joseph samuti naerma hakkas. Seejärel ta ohkas endamisi ning vaatas siis lauda. Üritades uut jututeemat välja mõelda, hakkas ta igavusest näppudega vastu lauda prõmmima, tekitades seejuures tasase heli.

"Kuulsin, et te saite prefektiks ?! On mul õigus?" küsis slytherinlane siis lõpuks. Ta silmitses poissi ning võttis viimase lonksu enda apelsinimahlast.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Lekkivas Katlas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lekkivas Katlas.   Lekkivas Katlas. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Lekkivas Katlas.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sigatxxgas :: Väljaspool Sigatüügast :: London :: Lekkiv Katel-
Hüppa: