Sigatxxgas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sigatxxgas

Harry Potteri RPG foorum
 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Lekkivas Katlas.

Go down 
5 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Lekkivas Katlas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lekkivas Katlas.   Lekkivas Katlas. - Page 2 Icon_minitimeLaup Aug 25, 2007 4:08 pm

Joseph vaatas korraks akna poole, mida ta paarkümmend sekundit jälgis. Kui noormees Birgithi küsimust kuulis libistas ta oma pilgu aeglaselt koolivanemale ning naeratas nõrgalt. "Teil on täiesti õigus." Lausus poiss ja muigas.

"Ja minu kõrva on jõudnud jutud, et teie saite koolivanemaks." Sõnas ta aeglaselt, pehme hääletooniga.
Tagasi üles Go down
Nicolette Carter
Koolivanem
Koolivanem
Nicolette Carter


Female Postituste arv : 39
Age : 31
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Koolivanem / Ravenclaw
Klass : 7. klass
Registration date : 18/08/2007

Lekkivas Katlas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lekkivas Katlas.   Lekkivas Katlas. - Page 2 Icon_minitimeLaup Aug 25, 2007 4:26 pm

"Jah, see tundub mullegi, et praegu on igal pool läbivaks küsimuseks kooliasjad. Kuid pole ka ime. Kooliaasta on kohe-kohe algamas" s6nas Nic ning rüüpas oma jooki. "Kuulsin et sa Brita said lendluudpalli kapneniks. Kuidas siis ka on? Ootad juba kooliaasta algust?" küsis Nic huvitatult tütarlapse käest
Tagasi üles Go down
http://whoompaloompa.blogspot.com
Birgith Styll
Koolivanem
Koolivanem
Birgith Styll


Female Postituste arv : 115
Age : 30
Töökoht / Maja : Koolivanem
Klass : 7. klass
Registration date : 18/08/2007

Lekkivas Katlas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lekkivas Katlas.   Lekkivas Katlas. - Page 2 Icon_minitimeLaup Aug 25, 2007 5:11 pm

Kuuldes, et tal oli õigus ning Joseph ongi prefekt, Birgith naeratas. Poisi järgmise väite peale ta noogutas ning lausus:"Oh jah, see on mu esimene tähtsam ametipost Sigatüükas. Noh, prefekt ma olnud ei ole ning Lendluupalli kapten samuti mitte. Ma loodan, et mul tuleb see ikkagi välja." Tüdruk ohkas, vaatas siis enda tühja klaasi ning mõtles, kas on mõtet juurde tellida.
Tagasi üles Go down
Hanna Mia Sunrose
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Hanna Mia Sunrose


Female Postituste arv : 123
Age : 30
Asukoht : Ottery St. Catchpole
Töökoht / Maja : Kapten, Ravenclaw
Klass : 6. klass
Registration date : 19/08/2007

Lekkivas Katlas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lekkivas Katlas.   Lekkivas Katlas. - Page 2 Icon_minitimeLaup Aug 25, 2007 6:04 pm

OT: Kusjuures, mina sain lendluudpalli kapteniks, aga ma teen nii, et sa ütlesid minu nime Wink

Hanna naeratas Nici ütluse peale.
"Jah, sain. Ootan kaa. Loodan, et võistkonna valimine pole suur mure, üldiselt oleks tore võtta neid, kes ka eelmine aasta olid, aga ma pean ikkagi katsed tegema," lausus tütarlaps, naeratus kergelt tuhmumas. "Kas sa kandideerid ka?" küsis ravenclawlane siis järgmiseks.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Lekkivas Katlas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lekkivas Katlas.   Lekkivas Katlas. - Page 2 Icon_minitimeLaup Aug 25, 2007 6:08 pm

Brita kuulas huvitatult tüdrukute vestlust, kuid ei hakanud ise vahele segama. Oli ta ju ikkagist alles esimese klassi põngerjas ega pidanud kuuendiku ja seitsmendiku jutuvestlusesse sekkuma. Ikka veel vaikselt sõrmedega vastu lauda trummeldades jälgis ta kaaslaseid korda-mööda.
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Lekkivas Katlas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lekkivas Katlas.   Lekkivas Katlas. - Page 2 Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 8:23 am

Joseph kuulas Birgithi kerge naeratusega ära ning ütles: "Ma usun et teil tuleb see väga hästi välja." Ta vaatas samuti enda tühja klaasi poole, kuid otsustas et ei telli uut jooki. "Ja millest me nüüd räägime?" Küsis noormees ja muigas kergelt.
Tagasi üles Go down
Birgith Styll
Koolivanem
Koolivanem
Birgith Styll


Female Postituste arv : 115
Age : 30
Töökoht / Maja : Koolivanem
Klass : 7. klass
Registration date : 18/08/2007

Lekkivas Katlas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lekkivas Katlas.   Lekkivas Katlas. - Page 2 Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 5:40 pm

Birgith kehitas õlgu. "Jeah, seda räägivad kõik," lausus ta kulme kergitades ning vaatas siis poissi. Kuulnud ära küsimuse, tüdruk ohkas. Ta vaatas hetkeks lauda, tõstis siis pilgu ning sõnas:" Sellest, millest rääkida tahate." Ta muigas ning hakkas taaskord näppudega kergelt vastu lauda prõmmima. See oli saanud tüdrukule tavaks, kui ta parasjagu ei rääkinud, vaid ootas kellegi vastust.
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Lekkivas Katlas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lekkivas Katlas.   Lekkivas Katlas. - Page 2 Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 6:48 pm

Josephi näol tuksles lõbus naeratus kui ta mõtles, millest Birgithiga rääkida. "Mis su lemmik tunnid Sigatüükas on ja millised tunnid sulle üldse ei meeldi?" Küsis ta lõpuks, lootes et ta väga tobedat küsimust Koolivanemale ei esitanud.
Tagasi üles Go down
Birgith Styll
Koolivanem
Koolivanem
Birgith Styll


Female Postituste arv : 115
Age : 30
Töökoht / Maja : Koolivanem
Klass : 7. klass
Registration date : 18/08/2007

Lekkivas Katlas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lekkivas Katlas.   Lekkivas Katlas. - Page 2 Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 8:38 pm

Kuuldes poisi küsimust, Birgith naeratas. "MJVK on läbi aegade mu lemmik tund olnud. Nõiasõnad ning lendamine on ka toredad. Ahjaa, nõiasõnad ! Professor Snape'iga on see muidugi loomulik. Kuigi tegelikult tunnen ma ka lihtsalt aine vastu huvi. Jah. Aga halvemad.. hmm, noh, enamus kõik ülejäänud," alustas tüdruk ning naeris lõpuks. "kuid tegelikult see asi nii hull ka ei ole. Noh, Maagliste olandite hooldamine ei ole mul teab-mis käpas. Jah, mugude loomad on toredad. Nagu näiteks mu kass. Täiesti mugude seast ostetud. Aga teemasse. Astronoomia ning Iidsed ruunid pole ka eriti head. Kuigi need elan ma üle. Aga üks asi, mida ma see aasta õppida hoolikalt tahn, on animaagia. Mul on kindel kavatsus registreeritud animaagiks saada. Mul on isegi loom valitud ning eelnevatel aastatel olen ma seda kõike üpriski hästi harjutanud. Nüüd tuleb viimane võimalus. " Ta naeratas vaid enda pika jutu peale ning küsis siis:" Endal ?"
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Lekkivas Katlas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lekkivas Katlas.   Lekkivas Katlas. - Page 2 Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 9:18 pm

Joseph kuulas suure huviga Birgithit ning naeratas tütarlapsele kui too lõpetas. "Minul on samuti lemmik aine Mustade jõudude vastane kaitse ning ka Nõiajoogid. Need on ühtlasi mu lemmikud tunnid kuid nendes tundides tulevad mul asjad hästi välja."

Josh muigas ja jätkas: "Aga halvim õppeaine on mul kindlasti Mugu-Uuringud, millest ma ühel aastal osa võtsin. Sellel aastal ei kavatse ma sellest tunnist osa võtta, kuna mind ei huvita mugud." Seejärel tekkis paarikümne sekundiline paus, mille jooksul Joseph mõtles.

"Kas te olete puhtavereline?" Küsis noormees lõpuks Birgithilt, kuid oli üpris kindel et seda ta on, kuna Slytherinlased on tavaliselt alati puhtaverelised.
Tagasi üles Go down
Birgith Styll
Koolivanem
Koolivanem
Birgith Styll


Female Postituste arv : 115
Age : 30
Töökoht / Maja : Koolivanem
Klass : 7. klass
Registration date : 18/08/2007

Lekkivas Katlas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lekkivas Katlas.   Lekkivas Katlas. - Page 2 Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 9:28 pm

Birgith noogutas pead, kui oli ära kuulnud Josephi enda lemmik- ning halvemad õppeained. "Okei," lausus ta siis ning naeratas kergelt.

Kuulnud ära siis ta järgmiseküsimuse, mõtles tüdruk hetkeks kuidas vastata, kuid lausus siis lõpuks:"Noh, kuidas öelda. Mu ema ning isa on võlurid. Isapoolne suguvõsa on täiesti puhas, kuid ema vanavanaisal, kui ma nüüd ei eksi, oli ema mugu. Ise?"

Kuid enne, kui poiss vastata jõudis, segas Birgith vahele:"Kuid oh, seda ka, et kas palun, me ei võiks ükstist sinatada. Sest noh, me oleme juba küllalti tuttavad, kui nii võib öelda. Eks?!" Tüdruk naeratas ning ootas siis maakaaslase vastust.
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Lekkivas Katlas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lekkivas Katlas.   Lekkivas Katlas. - Page 2 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 8:37 am

Joseph kuulas kerge naeratusega Birgithi ära, ning avas suu et vastata, kui tüdruk jälle rääkima hakkas. Noormees turtsatas lõbustatult ning sõnas: "Minu suguvõsa on täiesti puhtavereline."

Ta muigas ning kaalus umbes kümme sekundit mida öelda. Lõpuks vastas Josh: "Kuidas soovid, Birgith." Ta naeratas neiule ning jäi teda silmitsema.
Tagasi üles Go down
Birgith Styll
Koolivanem
Koolivanem
Birgith Styll


Female Postituste arv : 115
Age : 30
Töökoht / Maja : Koolivanem
Klass : 7. klass
Registration date : 18/08/2007

Lekkivas Katlas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lekkivas Katlas.   Lekkivas Katlas. - Page 2 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 9:30 am

Birgith noogutas Josephi vastuse peale sõbralikult ning kuuldes siis teist lauset, ta muigas. Kaalunud hetke, mda vastata, lausus ta lõpuks:" Hea küll, sina siis, Joseph." Ta muigas ning silmitses siis poissi.

Mõedes ise jututeemat, millest vestelda, tõmbas tüdruk käega läbi juuste ning küsis:"Kas sa kandideerid lendluupalli meeskonda ka?"
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Lekkivas Katlas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lekkivas Katlas.   Lekkivas Katlas. - Page 2 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 3:29 pm

Joseph muigas natuke salapäraselt, pilk samal ajal Birgithile kinnitatud. "Ma arvan et kandideerin küll." Vastas ta, pilk endiselt Birgithile suunatud."Ja sina?" Küsis noormees tütarlapse käest, ning viis lõpuks pilgu lauale, mida ta huvitult vaatama jäi.
Tagasi üles Go down
Birgith Styll
Koolivanem
Koolivanem
Birgith Styll


Female Postituste arv : 115
Age : 30
Töökoht / Maja : Koolivanem
Klass : 7. klass
Registration date : 18/08/2007

Lekkivas Katlas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lekkivas Katlas.   Lekkivas Katlas. - Page 2 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 3:43 pm

Kuuldes poisi küimust ning seejärel ka vastust, Birgith noogutas. "Noh, ma vähemalt üritan. Arvatvasti ajaja kohale. Kuid ma ei oska öelda, kas mul üldse aega jääb. Selles suhtes, et koolivanema kohustused on ka ju ikkagi. Ning aasta lõpus tulevad eksamid." Ta kehitas õrnalt õlgu ning küsis:"Aga ise? Mis kohale ise pürgid?"
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Lekkivas Katlas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lekkivas Katlas.   Lekkivas Katlas. - Page 2 Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 7:51 pm

Joseph kuulas Birgithit, kerge muie näol. Kui tütarlaps lõpetas, vastas Josh talle: "Kas tõrjuja või püüdja kohale." Ta naeratas kergelt Birgithile, jäädes ootama kas neiu lõhub ise vaikuse mis nende vahele tekkinud oli või peab seda tegema Joseph.
Tagasi üles Go down
Birgith Styll
Koolivanem
Koolivanem
Birgith Styll


Female Postituste arv : 115
Age : 30
Töökoht / Maja : Koolivanem
Klass : 7. klass
Registration date : 18/08/2007

Lekkivas Katlas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lekkivas Katlas.   Lekkivas Katlas. - Page 2 Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 8:23 pm

Kuulnud Josephi soovi püüdjaks või tõrjujaks saada, naeratas Birgith lõbustatult. "Tõrjujad on toredad," lausus ta siis ning turtsatas. "Tegelt ka," lisas ta siis ning surus alla naerupahvaku.
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Lekkivas Katlas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lekkivas Katlas.   Lekkivas Katlas. - Page 2 Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 8:32 pm

Joseph kergitas mõistmatult kulme. Talle jäi mulje, nagu Birgithile ei meeldiks tõrjujad. Sellegipoolest turtsatas noormees lõbustatult ning jäi Birgithit muigega vaatama.
Tagasi üles Go down
Birgith Styll
Koolivanem
Koolivanem
Birgith Styll


Female Postituste arv : 115
Age : 30
Töökoht / Maja : Koolivanem
Klass : 7. klass
Registration date : 18/08/2007

Lekkivas Katlas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lekkivas Katlas.   Lekkivas Katlas. - Page 2 Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 9:13 pm

Birgith vaatas, kuidas Joseph kulme kergitas ning lausu siis:"Ei, tegelt ka. Nii lahe on tegelikult klomme eemale tõrjuda. Ma oleks isegi see, aga noh, ma ei ole kurikaga löömises väga osav. Ma olen proovinud, kuid peale seda, kui ma klommiga tugevasti vastu lõuga sain, ma enam ei üritagi. Noh, vanemad ka ei ole eriti selle poolt, et ma end ära laseks tappa. Aga tõsiselt, ma kadestan neid, kes oskavad hästi tõrjuda. Vaimustav." Tüdruk turtsatas ning vaatas siis majakaaslast, lootes aru saada, kas too nüüd seda usub.
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Lekkivas Katlas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lekkivas Katlas.   Lekkivas Katlas. - Page 2 Icon_minitimeKolm Aug 29, 2007 8:08 am

Josh muigas ning jäi Birgithit kuulama. Ta noogutas kergelt ning sõnas lühidalt: "Jah-jah." Seejärel naeratas ta Birgithile. Seejärel jäi noormees enda tumedate silmadega Birgithit jälgima.
Tagasi üles Go down
Birgith Styll
Koolivanem
Koolivanem
Birgith Styll


Female Postituste arv : 115
Age : 30
Töökoht / Maja : Koolivanem
Klass : 7. klass
Registration date : 18/08/2007

Lekkivas Katlas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lekkivas Katlas.   Lekkivas Katlas. - Page 2 Icon_minitimeKolm Aug 29, 2007 8:16 am

Birgith noogutas Josephile, ise teadmatagi mille pärast ning asetas siis küünarnukid lauale. Ta ohkas vaikselt ning vaatas siis poisist mööda, tema taha. Mitte et ta teda vaadata ei oleks tahtnud, vaid tüdruk puutust võimalikult vältida silmsidet, kuna see tekitas talle omamoodi ebamugavust.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Lekkivas Katlas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lekkivas Katlas.   Lekkivas Katlas. - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Lekkivas Katlas.
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sigatxxgas :: Väljaspool Sigatüügast :: London :: Lekkiv Katel-
Hüppa: