Sigatxxgas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sigatxxgas

Harry Potteri RPG foorum
 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Niisama

Go down 
5 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Niisama Empty
PostitaminePealkiri: Niisama   Niisama Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 12:20 pm

Maria viis viimased asjad oma uude majja ja ütles siis vanematele suhteliselt külmalt "Ma lähen vaatan ümbrust" Ta oli just siia kolinud ja enne oli ta elanud Walesi lähedal. Maria jooksis trepist alla ja läks siis õue maja ette, maja oli 2 korruseline. Ta jalutas mööda tänavat ja mõtles mida ta siin seni teeb kuni sigatüügas alanud pole. Ta ju ei tea siit kedagi ja seega ei sa ka midaig erilist teha, isegi rääkida pole kellegagi peale venna.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Niisama Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 12:24 pm

Oli järjekordne päev, mil Josephil igav oli. Ta otsustas elukohas kus ta umbes kuu aega elanud oli ringi vaadata. Noormees astus majast välja ja hakkas mööda teed kõndima. Äkki märkas ta Mariat tänaval kõndimas. Mariaga said nad Walesis tuttavad, kuna nad elasid seal üpris lähestikku.

Poiss tormas Maria poole ja jäi naeratades tüdruku ette seisma. "Maria?" Küsis ta igaksjuhuks üle ja jäi tütarlast silmitsema.
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Niisama Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 12:29 pm

Maria kuulis tuttavat häält ja vaatas poisi poole kes oli tema juurde tulnud "Joseph!" Hüüdis Maria ja ütles veidike imestunud kuid rõõmsa hääelga" Tsau, mida sa siin teed?" Ta vaatas rõõmsalt poisi poole ning oleks tahtnud rõõmust talle kaela hüpata aga viisakusreeglid jäid siiski alles. Joseph oli Maria väga hea sõber ja nad olid Walesis peaaegu naabrid olnud.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Niisama Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 12:34 pm

Joseph noogutas rõõmsalt. "Ma elan siin. Ja mida sina siin teed?" Küsis Josh kulme kergitades. Ta taganes paar sammu Mariast ja jäi huviga tüdruku vastust ootama, vaadates samal ajal tänaval ringi.
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Niisama Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 12:42 pm

Maria mõtles et lõpuks ometi sai ta oma tuttavaga kokku ja nüüd tuleb välja et nad on isegi peaaegu naabrid nagu Walesis. Ta ütles "Sa elad siin?? Ma kolisin just siia, sellesse majja seal tänavalõpus" Ta osutas kahekorruselisele puust majale natuke kaugemal ning ei uskunud siiamaani et Joseph siia oli kolinud.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Niisama Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 12:46 pm

Josephi kulmud kerkisid paar millimeetrit kui ta kuulis, et nad elavad Mariaga jälle nii lähestikku. "Tore," Lausus ta õnnelikult.
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Niisama Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 12:55 pm

"Mis siis teinud oled siin? Kas siin inimesi ka elab? Sa oled esimene keda ma siin nägin" Ütles ta veidike muiates ning küsis siis ühe selgema küsimuse"Kas sa oled siin kellegagi tuttavaks ka saanud? Ma hiljuti käisin siin kui ma kooliasju ostsin eksisin siia ära ja läskin rüütlibussiga Diagooni tänavale. Siis ma nägin siin kahte tüdrukut."
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Niisama Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 1:01 pm

Joseph muigas Maria küsimuste peale ning hakkas seejärel vastama: "Oh, mitte midagi erilist. Elab muidugi, aga ma ise pole veel mitte kedagi peale sinu ja enda perekonna siin kohanud." Ta jäi hetkeks vait ja turtsatas rõõmsalt.

"Ma loodan, et ma leian siin veel sõpru. Ma pean ka varsti kooli asju ostma minema." Lisas ta ruttu tüdrukule. "Tead, ma sain prefektiks." Lausus lõpuks Josh uhkelt, kuid üirtas siiski normaalselt käituda.
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Niisama Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 1:08 pm

Maria muigas kui Josh tema esimestele küsimustele vastas. Siis aga ütles ta "Vauuu, sina! Cool! " Ta muigas." Ja kas sa kavatsed nüüd korralikusk hakata??" Küsis Maria tehtud ehmunud häälega. Joseph oli küll viisakas aga vahest sai ikka pulli ka temaga. Maria vaatas Joshi poole kes oli temaga sama pikk (kui mitte pikem), kuna Maria oli suhteliselt lühikest kasvu.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Niisama Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 1:15 pm

Joseph hakkas naerma ja vastas pärast naeruhoogu Mariale: "Kavatsen tõesti. Aga tegelikult olen ma iseloomult ikka selline, nagu ennem, lihtsalt nendega kes reegleid rikuvad pean ma natuke karmim olema." Ta muigas ja vaatas Maria poole.

"Ma mõtlesin, et äkki sa viitsid minuga mõni päev Diagoni põiktänavale kaasa tulla. Ma ei tahaks eriti üksinda kooliasju ostma minna." Küsis ta pärast lühikest pausi.
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Niisama Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 1:19 pm

Maria tegi mossis näo ja turtsatas siis "Mh... ja mida mina siis tegema hakkan? Ma ei sa siis ju reegleid rikkuda" Ta muigas ja ütles siis "Ikka tulen" Ta naeratas ja ütles siis asja mida ta unustas enne öelda "Muide, ma sain lendluudpalli kapteniks" Ta muigas ja vaatas Joshi poole.


Viimati muutis seda (Kolm Aug 22, 2007 1:33 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Niisama Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 1:28 pm

Joseph kehitas muiates õlgu ja naeratas Mariale, kui kuulis et tüdruk sai Lendluudpalli võistkonna kapteniks. "Tubli," Lausus Joseph. Noormees vaatas neiu poole hindava pilguga ning jäi siis mõtlikult jalaga maad toksima.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Niisama Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 1:31 pm

Brita astus oma majast välja ning hakkas mööda teed edasi kõndima. Tüdruk ei vaadanud üldse, kuhu ta läks, või kas keegi seal oli. Ükskõikselt kõndis ta edasi, endal tõsine nägu peas. Silmanurgast märgates kahte inimkuju ta seisatas. Tundes ära Maria kergitas ta kulme ning pilgutas paar korda kiirelt silmi. Oli ju tüdruk ometi Rüütlibussiga ära läinud ja mitte siin ei elanud. Mis ta eksis jälle siia ära või ? küsis ta endalt ning vangutas pead.
Siis heitis ta pilgu teisele kujule. Seekord täiesti võõrale poisile. Brita sai koheselt aru, et poiss on arvatavasti sama vana, kui Maria. Kergelt ohates astus ta paar sammu koolikaaslastele lähemale, kuid seisatas siiski enne nende juurde jõudmist.
Nad on ju must mõlemad tükk-maad vanemad. Miks ma nendega rääkima peaks ? küsis ta endalt, kuid teadis, et ta lihtsalt peab nendega rääkima.
Seega astus ta otsustavalt nende juurde ning sõnas, näole naratust manades, rõõmsalt:
"Hei, Maria. Mida sina siin teed ?"
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Niisama Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 1:35 pm

Joseph vaatas kuidas üks noor tütarlaps nende poole tuli. Kui ta Mariaga rääkima hakkas, vaatas Joseph pettunult tüdrukute poole. Püüdes saada võõra tüdruku pilku ka endale tutvustas ta ennast: "Joseph Zabini,"Seejärel jäi ta ootama, kas võõras üldse vaevubki ennast tutvustama.


Viimati muutis seda (Kolm Aug 22, 2007 1:36 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Niisama Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 1:36 pm

Maria ütles "Sa kah jah..." Ja nägi siis et Brita kellega ta paari päeva eest kokku oli saanud oli siin "Oi, Tsau, ma siin vaatan oma uue koduümbruses ringi aj räägin oma vana sõbraga" Ütles ta kerge muie suul ja ta vaatas Josephi poole kes oli ennast just tutvustanud
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Niisama Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 1:40 pm

Brita kuulis, kuidas poiss ennast tutvustas ning pöördus häbelikult tema poole. "Brita. See tähendab, et .. Brita - Ly Soule. Ee .. Sigatüükasse lähen esimest aastat ja .. jah," sõnas ta ning tundis ennast nagu viimane tobu. Tehes vabandava näo vaatas ta jälle Maria poole. "Ära ütle, et sa kolisid siia. Päriselt ? Imelik, et sa alles paar päeva tagasi siia juhuslikult sattusid," sõnas ta ning naeratas.
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Niisama Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 1:44 pm

Maria pöördus jälle Brita poole ja muigas"Jah, kolisin jah, sinna tänavaotsa majja" Ta muigas ning lisas "Ja ma ei tea miks ma just siia juhtusin paarpäeva tagasi" Ta vaatas Joshi ja Brita poole ja ootas et keegi midagi ütleks.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Niisama Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 1:44 pm

Joseph vaatas veidi murelikult tüdruku poole kes pidi olema Brita - Ly. Tüdruk paistis olevat kuidagi ehmunud või segaduses. Noormees saatis Brita - Lyle veel ühe pilgu ja jäi siis huvitult tüdrukute juttu kuulama, olles ise täieti vait.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Niisama Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 1:47 pm

Brita naeratasning vaatas maja, mille poole Maria osutas. "Aa .. Jaja, seal elasid enne ühed vanakesed. Aga ju neile jäi see maja liiga suureks siis. Ja kas sina, Joseph, kolisid ka alles siia ? Sest mina sind küll varem näinud ei ole," sõnas ta juba rahulikumalt ning vaatas sõbralikult poissi.
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Niisama Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 1:52 pm

Joseph naeratas Brita - Lyle ja vastas seejärel: "Ma ei ole enam väga uus siin. Olen juba peaaegu kuu aega siin elanud." Ta silmitses natuke aega Britat ja lisas siis lõbustatult: "Ma pole teid samuti siin varem näinud."
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Niisama Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 1:58 pm

Kui vaikus oli suhteliselt kaua kestnud ütles Maria"Teeks midagi? Kas siin on midagi huvitavat teha? Mõni huvitav koht?" Ta vaatas küsivalt teiste poole ja ootas et nad midagi kommenteeriksid.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Niisama Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 2:05 pm

Brita noogutas naerdes ning sõnas: "Palun, ära teieta mind. Ma tunnen ennast väga ebamugavalt kui minust vanemad inimesed mind teietavad." Ta vaatas ohates ringi ningvangutas pead. "Mõnda huvitavat kohta ? Ega vist ei ole. Siin on üks jõgi läheduses. Seal on hästi head puud, kuhu otsa ronida ... muidugi, teile see võib - olla ei meeldi," sõnas ta ning kehitas õlgu.
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Niisama Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 2:09 pm

Joseph noogutas Brita - Lyle ja lausus seejärel Brita ettepaneku peale: "Minu poolest võime me minna sinna jõe äärde." Ta muigas ja jäi siis küsivalt Mariat vaatama.
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Niisama Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 2:15 pm

"Lähme siis, oot, kus see oli?" ta vaatas Brita poole ning ootas et Brita minema hakkaks kuna ta ei teadnud kus jõgi on. Ta vaatas korra sõprade poole ja ütles "Ma käin korra ära" ta jooksis koju ja ütles vanematele "Ma tulen hiljem!" Ta jooksis aiast välja teiste poole ning ema hüüdis ta nime. Ta jäi korra seisma ja hüüdis vastu "Pärast räägime!" Ning mõtles et kui ta tagasi läheb ootavad teda pahandused. Ta jooksis teiste juurde tagasi ja küsis "Hakkame minema?"täiesti rahulikul häälel ning ootas juba et ta midagi huvitavat teha saaks.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Niisama Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 2:42 pm

Joseph osutas käega koha poole kus tema mäletamistmööda asus jõgi. Seejärel naeratas ta Mariale ja Brita - Lyle. "Hakkame jah." Sõnas ta peale Mariat ning jäi Brita vastust ootama.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Niisama Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Niisama
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sigatxxgas :: Väljaspool Sigatüügast :: Godric Hollow-
Hüppa: