Sigatxxgas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sigatxxgas

Harry Potteri RPG foorum
 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Niisama

Go down 
5 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Niisama - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama - Page 2 Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 3:05 pm

Brita noogutas ning vaatas, kuidas Maria ära käis. Kerge naeratusega hakkas ta teejuhuks. "Siia poole," ütles ta ning hakkas majadest eemale minema
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Niisama - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama - Page 2 Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 3:39 pm

Joseph hakkas Brita - Ly järel jõe poole kõndima, vaadates aegajalt Maria poole. Lõpuks jõudsid nad soovitud kohta. Seejärel hakkas poiss väikse huviga ringi vaatama.
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Niisama - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama - Page 2 Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 3:44 pm

Maria jalutas teistega koos kuni jõeni. Ta vaatas ringi nign otsustas et siin on tõesti palju puusid mille otsas saab ronida. Ta jalutas aeglaselt ringi ning mõtles mida teha.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Niisama - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama - Page 2 Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 4:07 pm

Brita naeratas, kui nad kohale jõudsid ning kõndis, või pigem jooksis, ühe suure-suure puuni. Korraks teistele naeratades ronis ta kiiresti puu otsa. Nii et üks minut hiljem istus ta oma turvalises kohas kõrgel puu otsas. Seal oli täpselt kolm okse laiali, nii et tüdruk vabalt istuda sai. "Mis teete seal all ?" küsis ta rõõmsalt ning vaatas teisi.
Tagasi üles Go down
Michelle Richter
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Michelle Richter


Female Postituste arv : 50
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten/ Slytherin
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Niisama - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama - Page 2 Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 4:21 pm

Michelle'l oli igav. Kuna ta ei viitsinud nii ilusa ilmaga toas passida otsustas ta minna õue. Ta jalutas mööda piki tänavat edasi. Õige varsti peatus ta. Ta märkas, et pargis ei olnud eriti palju rahvast. Seejärel istus ta ühele pargipingile ning jäi jalgu kõlgutades värsket õhku hingama.
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Niisama - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama - Page 2 Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 4:22 pm

Maria muigas ja küsis "Lähed ka üles?" Samal ajal ronis ka tema kärmelt puuotsa ning seadis end nii mugavalt kui võimalik istuma. Sealt nägi päris kauguele. Ta nägi enda maja ka. "Kus sa elad?" Küsis ta Britalt kuna siit oli ilmsetl team maja näha.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Niisama - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama - Page 2 Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 4:35 pm

Brita näitas käega maja poole, mis oli kolm maja enne Maria maja. "Näed ? Meie majade vahel on kaks maja," sõnas ta naerdes. "Kuule, Jonathan, kus sina elad ?!"
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Niisama - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama - Page 2 Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 4:57 pm

Maria vaatas sinna kuhu Brita oli näidanud."Põhimõtteliselt naabrid..." Ta muigas kui Brita Joshi nime ütles ja ütels siis nii et ainult Brita seda kuulis "Muide ta nimi on Joseph" Ja turtsatas korraks siis aga vaatas ta oma maja poole ja ootaset Jsoh tuleks ja ütleks kus ta elab.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Niisama - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama - Page 2 Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 5:00 pm

"See tähendab, Joseph," hüüdis ta kiiresti ning punastas kergelt. Tänulikult noogutas ta Mariale ning sättis ennast mugavamalt istuma. Tüdrukmurdis puu küljest ühe oksa ning kraapis puutüvele: B. [lll]
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Niisama - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama - Page 2 Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 5:17 pm

Joseph vaatas muiates kuidas tüdrukud puu otsa ronisid. Ka tema ronis ruttu ühe puu otsa. Poiss turtsatas ja jäi Brita -Lyd pahuralt vaatama. "Ma pole Jonathan." Pomises ta ja turtsatas siis lõbustatult. "Mu maja on sinu maja kõrval, Brita!" Hüüdis noormes talle ja naeratas tüdrukutele.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Niisama - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama - Page 2 Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 6:16 pm

Brita vaatas üllatunult Josephit. "Oota, kas seal Maria maja pool, või teisel ?" küsis ta ning vaatas majasid. Ta lootis tõesti, et poiss oli nende hullude asemele kolinud.
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Niisama - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama - Page 2 Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 9:04 pm

Maria muigas ja ütles "Lahe, ma olen endale palju uusi naabreid saanud" Ta vaatas sõprade poole ning ootas et Josh vastaks Brita küsimusele. Ning veel mõtles ta et tal on parima naabrid.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Michelle Richter
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Michelle Richter


Female Postituste arv : 50
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten/ Slytherin
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Niisama - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama - Page 2 Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 10:49 pm

Kuna pargis hakkas tüdrukul üsna igav, siis läks ta jõe äärde arvates, et seal on palju lõbusam. Jõe äärde jõudes nägi ta, et seal on üsna palju inimesi, aga kuna tüdruk oli slytherinlane, siis ta ei otsustanudki sealt lahkuda. Tüdruk istus jõe äärde maha ja ei vaadanud kordagi ülesse puu otsa, mida tesed seal teevad. Teda lihtsalt ei huvitanud see.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Niisama - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama - Page 2 Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 11:11 pm

Brita vaatas küsivalt Josephit, kuid tundus, et poiss hetkel ei vasta. Märgates, et jõe äärde sammus üks tüdruk kergitas ta hetkeks kulme, kuid tundis siis tütarlapse ära - ta oli varemgi slytherinlast külas näinud.
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Niisama - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama - Page 2 Icon_minitimeNelj Aug 23, 2007 9:42 am

"Seal teisel pool." Sõnas Joseph ja naeratas tüdrukutele. Seejärel märkas poiss all ühte tüdurkut. Ta kehitas ükskõikselt õlgu ja jäi maad põrnitsema.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Niisama - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama - Page 2 Icon_minitimeNelj Aug 23, 2007 9:46 am

Ly ei suutnud ennast talitseda ning karjatas: "Vuhuuuu ! Hullud läksid minema, jehaa !!" Kuigi sellise kisamisega jättis ta kindlalt mulje, et on ise hull - see siiski ei huvitanud teda. Praegu oli kõige tähsamaks see, et 'hullud' 'minema läksid. Naerdes silmitses ta kordamööda Mariat ja Josephit. "Mis me jäämegi siia vaikides istuma ? Võiks ju kuidagi üksteist tundma õppida või nii ..." sõnas ta ning vaatas küsivalt teisi.
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Niisama - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama - Page 2 Icon_minitimeNelj Aug 23, 2007 12:00 pm

Joseph hakkas naerma Brita - Ly peale ning jäi tüdrukuid vaatama. "Noh, Mariat tean ma juba väga hästi... Aga räägi endast ja oma perekonnast natuke." Lausus Joseph muiates ning jäi Brita vastust ootama.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Niisama - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama - Page 2 Icon_minitimeNelj Aug 23, 2007 12:24 pm

Brita kehitas õlgu ning muigas kavalalt. "Ma teen siis pikalt. Minu ema on kolmekümne kaheksa aastane, ta töötab raamatupoes ja oli Sigatüükas Ravenclaws. Tal on vanem õde ja vanem vend. Vennal on neli last, kes on kõik täisealised. Õel on kaks last, kes on samuti täisealised. Mu isa on kolmekümne üheksa aastane ja töötab Võlukunsti Ministeeriumis Saladuste Osakonnas. Sigatüükas oli ta Gryffindoris. Tal on noorem vend, kellel on üks laps, kes käib Sigatüükas viiendas klassis ja Hufflepuffis. Mul on vanem vend, kelle nimi on Chris. Ta on kahekümnene ja kutseline Lendluudpallur, ajaja. Sigatüükas oli Gryffindoris. Tal on paari nädalane poeg. Mul on õde Annabel, kes on kaheksateist. Ta on samuti abiellus ning ootab kaksikuid. Ta oli Sigatüükas Ravenclaw' ning praegu töötab ST. Mungos. Nii. Siis olen mina - üheteistkümnene ning lähen esimest aastat Sigatüükasse. Meeldib õppida, lugeda, lendluudpalli mängida ja teisi aidata. Siis on mul väikevend Harold. Tema on seitsmene ning kodus. Ootab aega, et Sigatüükasse saada. Ühtlasi on üks mu parimaid sõpru. Nii. Ema ootab veel kaksikuid, kes kohekohe sündima peaksid. Oeh. See oli siis lühitutvustus. Ma ei viitsi neid kõiki tädi ja onutütreid lugema hakata. Ja nende abikaasasid. Kui midagi veel, siis küsi," vuristas ta kiirelt ette ning muigas jälle. Kindlalt ei oleks kellelegi kõik see meelde jäänud, kuid Brita sellest ei hoolinud. "Kui küsimusi pole, siis õid endast rääkida."
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Niisama - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama - Page 2 Icon_minitimeNelj Aug 23, 2007 12:42 pm

Joseph kuulas huviga Brita - Ly ära ning naeratas neiule. "Sul on päris ee... suur suguvõsa." Lausus ta mõtlikult ning hakkas seejärel ennast tutvustama, mõeldes läbi iga lause, et midagi segamini ei läheks.

"Mu isa töötab samuti Võlukunsti ministeeriumis Saladuste osakonnas. Ta käis lapsena Slytherinis, nagu minagi. Mu ema on hetkel kodune ja käis lapsena samuti Slytherinis. Siis on mul veel üheksa aastane õde kes tuleb kahe aasta pärast ka Sigatüükasse, aga ma kahtlen, kas ta Slytherini saab. Nüüd siis minust endast. Mul on madu Will. Mulle meeldib luuaga lennata ja ujuda. Nendel aladel olen ma üpris hea, kaasaarvatud ka rulaga sõitmine, ehk skeitimine. Vabal ajal käin ma tavaliselt võluritest ja nõidadest koosnevate sõpradega ringi. Maria oli samuti üks nendest nõidadest kellega ma õues käisin." Jutustas Joseph ja muigas siis.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Niisama - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama - Page 2 Icon_minitimeNelj Aug 23, 2007 1:56 pm

Brita noogutas rõõmsalt ning vaatas Mariat, kes kuidagi vaikne oli. "Mul on kass ja öökull. Ja ka mina olen, vähemalt enda arust, lendluudpallis päris hea. Mis koha peal sa mängid ? Mina olen ajaja," sõnas ta ning vaatas küsivalt poissi. "Ja kas su kõik sõbrad, peale Maria, jäid siis su eelmisesse elukohta ?"
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Niisama - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama - Page 2 Icon_minitimeNelj Aug 23, 2007 2:01 pm

Joseph muigas. "Mulle meeldib vaht kõige rohkem olla." Seejärel vaatas ka noormees Maria poole. Ta naeratas tüdrukule rõõmsalt ja vaatas seejärel maha. "Jäid jah," Sõnas poiss, vaadates endiselt maha, nagu näeks ta seal midagi huvitavat.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Niisama - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama - Page 2 Icon_minitimeNelj Aug 23, 2007 2:30 pm

"Kahju," pomises Brita kaastundlikult. "Aga ma arvan, et sa leiad ka siit endale sõpru." Tüdruk naeratas ning vaatas veidike igatseva pilguga jõge.
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Niisama - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama - Page 2 Icon_minitimeNelj Aug 23, 2007 2:38 pm

Joseph vaatas korraks Brita - Ly poole, ning saatis tüdrukule midagi naeratuse sarnast. Ta noogutas ning vaatas siis samuti jõe poole.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Niisama - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama - Page 2 Icon_minitimeNelj Aug 23, 2007 2:41 pm

Mitte midagi ütlemata ronis Ly puuotsast alla ning vaatas kiirelt võõra tüdruku poole. Ta noogutas nagu midagi kinnitades ning liikus siis mõtlikult jõe poole. Jõeni jõudes kükitas ta kiirelt ning lasi käel vette vajuda. Niiviisi jäi ta sinna kükitama ning mõtlema.
Tagasi üles Go down
Michelle Richter
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Michelle Richter


Female Postituste arv : 50
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten/ Slytherin
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Niisama - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama - Page 2 Icon_minitimeNelj Aug 23, 2007 3:54 pm

Michelle märkas, et võõras tüdruk oli hüpanud puu otsast alla ja tulnud samuti jõe äärde. Lõpuks ta otsustas, et tutvustab ennast, sest nii oleks ju viisakas teha:" Michelle Richter, Slytherin, 6.klass, Lendluudpalli kapten;" ütles Michelle ning jätkas oma raamatu lugemist, mille pealkiri oli "Tutvume nõiajookidega!.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Niisama - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama   Niisama - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Niisama
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sigatxxgas :: Väljaspool Sigatüügast :: Godric Hollow-
Hüppa: