Sigatxxgas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sigatxxgas

Harry Potteri RPG foorum
 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Pargis...

Go down 
2 posters
AutorTeade
Henry Marcus Smith




Male Postituste arv : 9
Age : 30
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 26/08/2007

Pargis... Empty
PostitaminePealkiri: Pargis...   Pargis... Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 5:06 pm

Henry tuli vaiksel sammul parki ning kõndis mööda rada edasi käed taskus. Ta vaata tiigi poole kus pardid ujusid ning vaatas siis uuesti maha. Ta istus ühele pingile raja kõrval ning vaatas mõlemale poole. Mitte kedagi peale täiskasvanute polnud näha. Ta ohkas ning jäi maad silmitsema.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Pargis... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis...   Pargis... Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 5:13 pm

Brita jalutas mööda teed, pilk maas ning pea mõtteid täis. Tütarlaps tõstis hetkeks pea ning vaatas ringi. Ainult täiskasvanud .. Ohates hakkas tütarlaps jälle pilku maha viima, kui märkas eemal ühte poissi. Umbes endavanust. Kulmu kergitades astus ta talle natuke lähemale, kuid peatus siis. Ta oli ju häbelik tütarlaps, mitte mingi kõigiga tutvuv. Siiski oli Brital tuju kellegi uuega tutvuda. Nii astus ta poisi juurde. "Tere," sõnas ta natuke kõhklevalt ning jäi ootama, et poiss talle üldse vastaks.
Tagasi üles Go down
Henry Marcus Smith




Male Postituste arv : 9
Age : 30
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 26/08/2007

Pargis... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis...   Pargis... Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 5:20 pm

Henry vaatas tüdruku poole ning ütles vaikselt: ,,Tervist.'' Ta nihutas ennast natukene et tüdruk saaks istuda kui ta seda ikka tahab. ,,Henry Marcus Smith,'' lisas ta vaikselt ning vaatas ikka maad. Tal polnud kunagi sõpru olnud ja vanemad olid tal samuti surnud. Ta jäi ootama mis tüdruk edasi teeb.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Pargis... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis...   Pargis... Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 5:24 pm

Brita võttis istet ning vaatas veidike murelikult poissi. Tundus too ju kuidagi üksildane ning kinnine. "Brita - Ly Soule," tutvustas ta ennast. "Miks sa siin üksi oled ?" küsis ta ning vaatas ringi, lootes näha poisi vanemaid, kes tema juurde tulevad. Selle peale Brita ei melnud, et ka tema ise on üksi.
Tagasi üles Go down
Henry Marcus Smith




Male Postituste arv : 9
Age : 30
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 26/08/2007

Pargis... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis...   Pargis... Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 5:33 pm

Henry oli hetke vaikselt ning ütles siis kurvalt: ,,Noh mu vanemad on surnud mu sünnist saati... Ma olen elanud lastekodus ning mul pole kunagi olnud ühtegi sõpra keda usaldada. Kõik teised orbud on rohkem nagu tere tutavad...'' Ta kehitas õlgu ning vaatas kuidas sipelgas maas ringi sibis. Ta vaatas kas Brita lausub midagi või mitte.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Pargis... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis...   Pargis... Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 5:37 pm

Brita vaatas kaastundlikult poissi. "Mul on kahju. Minul on suur pere ja kõik on elus ja terved," sõnas ta. "Kuhu sa praegu lähed ?" küsis ta siis. Ta vaatas murelikult Henryt ning üritas ette kujutada elu lastekodus. Kuid see oli tema jaoks raske .. tal oli ju niivõrd suur pere, kus iga liige kõigist hoolis.
Tagasi üles Go down
Henry Marcus Smith




Male Postituste arv : 9
Age : 30
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 26/08/2007

Pargis... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis...   Pargis... Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 5:46 pm

Henry kehitas õlgu ning lausus: ,,Olen natukene aega pargis ja siis käin linna peal ringi. Ega mul pole midagi muud teha ju. Kord kuus saame natukene raha...'' Ta kehitas õlgu ning vaatas pargis ringi. ,,Aga mis sa ise edasi kavatsed teha?'' küsis poiss ning vaatas tüdruku poole.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Pargis... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis...   Pargis... Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 5:49 pm

Brita kehitas õlgu. "Ma ei tea. Käin niisama ringi. Hetkel passin veidike siin .. puhkan, või nii," lausus ta naeratades ning vaatas pargis ringi. Ikka ei olnud ühtegi last, vaid ainult täiskasvanud.
Tagasi üles Go down
Henry Marcus Smith




Male Postituste arv : 9
Age : 30
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 26/08/2007

Pargis... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis...   Pargis... Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 5:57 pm

,,Olgu,'' lausus Henry ning vaatas tiigi poole. Pardid ujusid seal edasi tagasi ning üks vanem mees toitis neid. Ta vaatas siis korraks tüdruku poole ning vaatas maha. Ta ei teadnud mida rohkemat öelda ega teadnud kas üldse tahabki.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Pargis... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis...   Pargis... Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 6:03 pm

Brita vaatas hetke poissi, kuid pööras siis pilgu samuti tiigile. Kuna ta ei oskanud midagi muud öelda, jõllitas ta lihtsalt meest ja linde ning mõtles. Oodates, et Henry midagi ütleks.
Tagasi üles Go down
Henry Marcus Smith




Male Postituste arv : 9
Age : 30
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 26/08/2007

Pargis... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis...   Pargis... Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 5:59 pm

Henry vaatas kella poole ning tõusis püsti. ,,Ma pean minema hakkama,'' lausus poiss vaikselt ning vaatas tüdruku poole. ,,Oli meeldiv tutvuda Brita.'' Ta hakkas vaikselt tänava poole minema ega vaadanud tagasi.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Pargis... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis...   Pargis... Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 6:02 pm

Brita noogutas, vaatas hetkek poisi poole ning pomises: "Ka sinuga oli meeldiv kohtuda. Head aega." Ta saatis Henryt pilguga, kuni teda enam näha polnud. Siis jäi ta niisama istuma ja mõtlema.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Pargis... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis...   Pargis... Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Pargis...
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Pargis.
» Pargis
» Pargis

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sigatxxgas :: Väljaspool Sigatüügast :: London-
Hüppa: