Sigatxxgas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sigatxxgas

Harry Potteri RPG foorum
 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Pargis

Go down 
3 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Pargis Empty
PostitaminePealkiri: Pargis   Pargis Icon_minitimeNelj Aug 23, 2007 9:02 pm

Joseph jalutas pargis ringi, kuna tal oli jälle igav. Noormees vaatas pargis ringi, lootes näha kedagi tuttavat, kuid ta ei märganud kedagi tuttavat. Josh suundus ühe külakiige poole ning võttis selle peal istet, jäädes maha vaatama.
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Pargis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis   Pargis Icon_minitimeNelj Aug 23, 2007 9:07 pm

Maria jalutas ning vaatas maha. Ta tuli kodu poolt aeglaselt ning tõstis siis pead. Ta nägi kaugemal Josephit ning mõtles kas minna segama teda. Siis otsustas et proovib siiski. Ta läks Joshi juurde ja ütles natuke kurva ja ükskõikse häälega "Tsau, kuidas läinud on?" Ta istus Joshi kõrval olevale kiigule ja vaatas Joshi poole.

Pargis Maria1rk4


Viimati muutis seda (Nelj Aug 23, 2007 9:48 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Pargis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis   Pargis Icon_minitimeNelj Aug 23, 2007 9:12 pm

"Tsau, suht hästi. Endal?" Küsis Joseph kui märkas Mariat. Noormees naeratas talle ja jäi Mariat silmitsema, samal ajal ka pargis ringi vaadates, lootes näha veel mõnda sõpra. Näiteks Brita - Lyd.
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Pargis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis   Pargis Icon_minitimeNelj Aug 23, 2007 9:17 pm

Maria vaatas muigega Joshi poole ja ütles "Noh, suhteliselt hästi, aint et ma läksin Marcusega(vennaga) tema ilge pruudi pärast tülli, ma ütlesin talle ära mis ma tast arvan. " Ta vaikis korra ning siis tuli ta suule muie " Ma vist unustasin mainida et pruut oli tema kõrval kui ma talle kõik selgeks tegin" Ta muigas ja lisas siis veel "Nad kolivad homme siit ära" Ta vaatas poisi poole ning ütles "Aga muidu suhteliselt hästi, läksin vanematega ka tülli, aga see pole suur asi" ta muigas ning küsis "Britast oled midagi kuulnud?"
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Pargis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis   Pargis Icon_minitimeNelj Aug 23, 2007 9:21 pm

Josephi näole ilmus lõbus muie kui ta Mariat kuulas. "Ei ole, aga ta võiks ka siia tulla." Lausus Joseph Maria küsimuse peale ning vaatas jälle ringi. "Miks sa vanematega tülli läksid?" Küsis Josh Marialt, kui oli pargis ringi vaatamise lõpetanud.
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Pargis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis   Pargis Icon_minitimeNelj Aug 23, 2007 9:26 pm

"Sest neile ei meeldinud et ma venna pruudi kuuldes nii rääkisin, ma suhteliselt karjusin või midagi sellist ja nad kavatsesid mu koduaresti panna ja ma ütlesin neile et ma ei kavatse suvevaheajal koduarestis olla. Siis ei meeldnud neile veel see et ma eelmine kord niimoodi kodust lahkusin, mäletad kui me jõeääres käisime ja siis ma lihstalt ei rääkinud nendega enam. Noh ja siis otsustasid nad et mul oleks tõesti koduaresti vaja ja ma tulin lihstalt ära. " Ütles ta ning muigas ja küsis siis"Mis sa Britast arvad? Ja kui ta võiks siia tulla siis võisk talle kirja saata?"
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Pargis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis   Pargis Icon_minitimeReede Aug 24, 2007 9:13 am

Joseph kuulas irvitades Mariat. Kuulnud Maria küsimust mõtles Josh umbes 10 sekundit ja vastas seejärel: "Ma ei tea, ta on tore. Võiks küll, aga meil pole öökulli." Poiss muigas ja jäi Mariat küsivalt vaatama.
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Pargis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis   Pargis Icon_minitimeReede Aug 24, 2007 3:55 pm

"Njamh, ega ei ole jah. Siis tuleb loota et ta aimab et me ootame teda" Maria suule tekkis kerge irve ning ta lisas "Minu meelest on ta ka tore" Ta vaatas pargis ringi nagu loodaks et puu tagant astub välja Brita.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Pargis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis   Pargis Icon_minitimeReede Aug 24, 2007 4:00 pm

Joseph noogutas kergelt Mariale ning naeratas neiule. Seejärel vaatas ta samuti pargis ringi, kuid ei näinud kuskil Brita - Lyd.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Pargis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis   Pargis Icon_minitimeReede Aug 24, 2007 4:02 pm

Justkui kutse peale keksles Brita puu tagant välja. Tüdruk ei vaevunudki üllatusest seisma jääda, vaid hüples otse sõprade juurde. "Tsau ! Te ootasite mind, eks ?!" sõnas ta, pilgutas silma ning võttis istet. "Kuidas ka läinud on ?"
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Pargis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis   Pargis Icon_minitimeReede Aug 24, 2007 4:06 pm

Joseph turtsatas lõbustatult kui Brita puu tagant välja keksis. "Tsau, ootasime küll." Lausus Josh ning naeratas tüdrukule. "Suhteliselt hästi. Endal?" Küsis noormees Brita käest, jäädes Mariat küsiva pilguga vaatama.
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Pargis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis   Pargis Icon_minitimeReede Aug 24, 2007 4:06 pm

Maria vaatas korraks Joshile otsa ning pöördus siis Brita poole kes oli tulnud välja puu tagant mida Maria silmitses."Ootasime küll jah" Ta muigas ja ütles "Suhteliselt hästi, paar tüli vanematega ja vennaga,"ütles ta kerge muigega ning tabas siis Joshi küsiva pilgu. Ta muigas korra ja ootas et Brita vastaks Joshi küsimusele.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Pargis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis   Pargis Icon_minitimeReede Aug 24, 2007 4:09 pm

"Emm .. Nii ja naa," kostis Ly õlakehituse saatel. Ta kõigutas ennast kergelt ühele ja teisele poole ning vaatas säravate silmadega teisi. "Nõme on see, et siin külas ei ela vist ühtegi minuvanust," sõnas ta. "Mitte et mul teiega lahe olla ei oleks. Vastupidi, aga kuidagi imelik on endast vanematega ringi tsillida või nii." Ta kehitas järjekordselt õlgu ning naeratas rõõmsalt.
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Pargis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis   Pargis Icon_minitimeReede Aug 24, 2007 4:12 pm

Maria muigas ning mõtles et nad polegi eriti chillinud aga küll jõuab "Kas siin siis olemegi sina , mina, Josh ja Dan ainsad lapsed terves külas?" Küsis ta lõpuks ja lisas"Kas siis vabnamuttidel lapselapsi ei ole?" Ta muigas ning vaatas siis teiste poole.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Pargis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis   Pargis Icon_minitimeReede Aug 24, 2007 4:15 pm

Brit raputas pead ning sõnas, sõrmedel inimesi loetledes, : "Eiei. Siin külas olen mina, teie, Dan, see slytherinlane, Michelle, kui ma ei eksi, ja Harold on ka laps. Ning kindlasti on mõni veel, keda ma lihtsalt ei tea." Ta noogutas rahulolevalt peaga ning märkis siis: "Aga te kõik, peale Haroldi, olete must vanemad."
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Pargis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis   Pargis Icon_minitimeReede Aug 24, 2007 4:17 pm

Maria muigas ja ütles"Siis tuleb sul lihtsalt harjuda suuremate sõpradega, sest kui vana Harold on?" Küsis ta ning mõtles et kas Brita saaks Haroldiga Chillamas käija.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Pargis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis   Pargis Icon_minitimeReede Aug 24, 2007 4:19 pm

Brita noogutas mõtlikult. "Harold ? Harold on seitsmene .. liiga noor tsillimiseks," sõnas ta ning pilgutas silma. "Aga eks ma olen juba suurematega harjunud .. enam-vähem."
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Pargis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis   Pargis Icon_minitimeReede Aug 24, 2007 4:26 pm

Joseph kuulas väikse huviga Maria ja Brita kõnelemist. Lõpuks otsustas ka tema sõna sekka öelda. "Mu õde on sinust noorem, Brita." Ta naeratas tüdrukutele ning jäi siis mõtlikult külakiike vaatama.
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Pargis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis   Pargis Icon_minitimeReede Aug 24, 2007 4:33 pm

Maria pöördus Joshi poole kes oli vahepeal vaikseks jäänud ning ütles "Nojah" Josephi õde ei olnud Britast palju noorem aga siiski."Ma arvan et su õde saaks suhteliselt hästi Haroldiga läbi" Ta muigas ja küsis siis "Kas teie vennad või õed, ma mõtlen nooremad vennad-õed ei taha teiega igapool kaasaskäija? Ma olen kuulnud et sõpradel on väiksed vennad ja õed ja kõik tahavad koos vanemate õdedega kaasa minna, või vendadega" Ta vaatas kerge irvitus suul teiste poole ja mõtles et tal ei ole vähemalt väiksemaid vendi või õdesid kes närvidele käiksid. Kuinagi ta tahtis küll aga enam eriti ei taha.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Pargis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis   Pargis Icon_minitimeReede Aug 24, 2007 5:40 pm

Brita vaatas Josephit ja küsis: "Vana su õde on ? " Ta vaatas küsivalt poissi, kuid pöördus siis Maria poole. "Eks Harold tahaks kindlasti minuga koos olla, aga ema ei luba. Ta olevat liiga väike."
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Pargis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis   Pargis Icon_minitimeReede Aug 24, 2007 7:21 pm

"Minu õde ei taha eriti minuga kaasa õue tulla. Ja isegi kui ta tahaks, siis ma ei võtaks teda mitte kunagi õue kaasa." Sõnas Joseph muigega. "Ta on üheksa aastane." Lisas Joseph ruttu Brita - Lyle. Seejärel hüppas ta kiigelt maha ja hakkas tüdrukutele hoogu lükkama.
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Pargis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis   Pargis Icon_minitimeReede Aug 24, 2007 7:38 pm

"Mida?" Maria ehmatas ja oleks äärepealt kiigupealt maha kukkunud kui Josh hoogu hakkas lükkama aga sai viimasel hetkel kätega kiige küljest kinni. Ta muigas ning vaatas kes hoogu lükkab. Muidugi Joseph. Ta naeris ning vaatas Brita poole kes ilmselt oli näinud kuidas Maria tasakaalu kaotas.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Pargis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis   Pargis Icon_minitimeReede Aug 24, 2007 9:04 pm

Ly vaatas muiates, kuidas Maria peaaegu tasakaalu kaotas ning vaatas siis Josephit. "Tead, Maria, nii tore on, kui sul on teenrid," sõnas ta, pilgutas rõõmsalt silma ning jälgis, kuidas prefekt hoogu tegi.
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Pargis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis   Pargis Icon_minitimeReede Aug 24, 2007 9:07 pm

Maria muigas Brita öeldu peale "Ega ei ole viga jah" Lisas ta ning vaatas Brita poole, kuna seljataha oli ebamugav vaadata. Ta vaatas pargis ringi ning mõtles et kui ta praegu mõtleks et Marcus võiks selle puu tagant tulla kas ta siis tuleks ka samamoodi nagu Brita. Ta muigas sellepeale ja vaatas Brita poole.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Pargis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis   Pargis Icon_minitimeReede Aug 24, 2007 10:14 pm

Brita noogutas, tegi kõrgi näoilme pähe ningvaatas Josephi poole. "Paluks veidike suuremat hoogu, Teener," sõnas ta, viimast sõna eriti rõhutades. Tüdrukul oli suuri raskuseid naeru kinni hoidmisega, kuid seda ta ka suutis. Jäädes veidike küsivalt poissi vaatama, ootas ta tema reaktsiooni.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Pargis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis   Pargis Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Pargis
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Pargis.
» Pargis
» Pargis...

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sigatxxgas :: Väljaspool Sigatüügast :: Godric Hollow-
Hüppa: