Sigatxxgas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sigatxxgas

Harry Potteri RPG foorum
 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Pargis

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Pargis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis   Pargis - Page 3 Icon_minitimeLaup Aug 25, 2007 9:18 pm

Maria vaatas kerge muigega kuidas Joseph ja Brita hoo lõpuks üle võlli said. Ta lihtsalt pidi muigama, ta vaatas teiste poole ning mõtles kas Brita oli enne üle võlli hoogu teinud.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Pargis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis   Pargis - Page 3 Icon_minitimeLaup Aug 25, 2007 9:19 pm

Joseph lasi kiigest lõpuks lahti, kui nad üle võlli olid ära käinud. "Oli väga jube?" Küsis ta õnnelikult Brita käest ja jäi muiates neiu vastust ootama.
Tagasi üles Go down
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Pargis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis   Pargis - Page 3 Icon_minitimeLaup Aug 25, 2007 9:22 pm

Brit avas silmad, mõtles hetkeks ning vastas: "Mitte kartma panevalt, aga muidu küll." Ta kehitas kergelt õlgu ning naeratas vaikselt. Haaret aina lõdvemaks lastes vaatas ta Maria muigel olevat nägu ning naeratas.
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Pargis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis   Pargis - Page 3 Icon_minitimeLaup Aug 25, 2007 9:44 pm

Joseph noogutas ning hüppas kiigelt maha. Kuigi ta ei kartnud kõrgust ja üle võlli minemist, läks noormehel süda pahaks. Aeglaselt tuikus ta kiigest eemale ühe puu poole ning toetas end vastu puud. Seejärel libistas ta end istuli ning surus käed suu ette.
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Pargis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis   Pargis - Page 3 Icon_minitimeLaup Aug 25, 2007 9:49 pm

Maria vaatas teiste poole ning hüüdis siis Britale "Kõik korras?" Siis hüppas Josh kiigelt maha ning tundus nagu tal oleks paha. Maria läks tema juurde ning küsis "On sinuga kõik korras?" Ta tundis et see oli suhteliselt loll küsimus. Nagu keegi ei saaks aru et Josephil oli paha olla.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Pargis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis   Pargis - Page 3 Icon_minitimeLaup Aug 25, 2007 9:51 pm

Brita tegi kuidagi kummalise grimassi pähe ning sõnas mõtlikult: "Tead ... Mul on tunne, et mul on vääga paha. Ma ikka ei talu neid karuselle ja muud pöörlemist." Ta muigas kiirelt, kuid sulges siis silmad. Ikka veel kiigel istudes hoidis ta tugevasti postist kinni. Nooruki silme-ees keerles kõik ning tal oli tunne, et hakkab kohe ropsima. Siiski suutis ta veel seda tungi tagasi hoida.
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Pargis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis   Pargis - Page 3 Icon_minitimeLaup Aug 25, 2007 10:00 pm

Maria vaatas Brita poole ning mõtles et tore et ta kiige peale ei läinud. Kui Josephil halb on siis oleks temal ka ilmselt halb hakanud. Ta mõtles mida teha aga paremat moodust tal ei olnud kui et nad lähvad koju aga Brita ja Joseph otsustasid ise kuna nad lähvad niiet ta jäi hetkel lihtsalt Josephit silmitsema."Tahad sa midagi?" Küsis ta ning vaatas Joshi poole, ta ütles seda küllalt kõva häälega niiet Brita võis seda samuti kuulda ja sellele vastata.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Pargis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis   Pargis - Page 3 Icon_minitimeLaup Aug 25, 2007 10:11 pm

Brita raputas tänulikult pead. "Mina küll ei taha. Mul läheb see varsti üle," sõnas ta rõõmsalt ning avas silmad. Kõik ei ikka veel natukene ringi, kuid mitte enam eriti.
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Pargis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis   Pargis - Page 3 Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 8:29 am

Kui Maria Josephi juurde tuli, tõstis Josh pilgu tüdrukule. Ta võttis käed suu eest ära ning üritas naeratada. "Kõik on kõige paremas korras." Ütles ta, kuigi teadis et see on vale ja arvatavasti teadis seda ka Maria. "See läheb kohe üle." Kinnitas noormees ning tõusis püsti.

Maria järgmise küsimuse peale raputas Joseph eitavalt pead ja kõndis aeglaselt ühe pingi juurde millele ta istuma potsatas.
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Pargis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis   Pargis - Page 3 Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 1:34 pm

Maria noogutas tummalt kuid ei öeldnud midagi. Ta teadis isegi et Joseph ei rääkinud tõtt. Ta läks kiige juurde ning istus niipidi et ta näeks Josephit ja Britat.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Pargis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis   Pargis - Page 3 Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 3:44 pm

Brita istus natuke aega rahulikult ning avas lõpuks silmad. "Mul on juba palju parem," sõnas ta ning naeratas rõõmsalt. Ta vaatas korraks pargis ringi ning küsis siis: "Mis me siis nüüd teeme ?" Ta vaatas säravalt naeratades Josephi poole ning siis jälle Maria poole.
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Pargis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis   Pargis - Page 3 Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 3:52 pm

"Ma ei oska öelda, teil tundub suhteliselt halb olla, ma võiks praegu ükskõik mida teha, kasvõi katuselt alla hüpata aga teie seda ilmselt ei teeks" Ta vaatas muiates Brita poole tegi endale kiigel veidike hoogu. Siis hakkas ta mõtlema kas ta tõesti hüpaks praegu katuselt alla. Ja jõudis otsusele et kui ta seda juba öeldnu oli siis hüppaks kah.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Pargis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis   Pargis - Page 3 Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 4:02 pm

Brita muutus kohe erksamaks ning vaatas sõbrannat. "Ei hüppaks ?! Muidugi hüppaks. Ma jumaldan selliseid ekstreemseid asju," sõnas ta naerdes. "Võikas ju hüpata. Aga kelle maja katuselt, huvitav ?! Või kuulge .. me võiksime ju batuudile minna. Meil kodus on." Ta vaatas rõõmsalt kahte sõpra ning ootas nende vastust.
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Pargis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis   Pargis - Page 3 Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 4:05 pm

Maria turtsatas Brita erksuse peale ja ütles "Minupoolest võime minna kui sa tahad, ja ma võin enda maja katuselt ka alla hüpata" Ta muigas ja lisas "ja ma ei soovitaks sul eriti alla hüpata" Ta muigas ja mõtles mis teeks tema vanemad kui ta teada saaks et ta oli hüpanud ise alla enda maja katuselt ja sellega ka Brita, kes oli 11 aastane hüppama meelitanud. Siis vaatas ta Josephile otsa ja ootas et ta midagi ütleks.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Pargis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis   Pargis - Page 3 Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 4:09 pm

Brita naerdis enne vastamist tükk-aega. "Kuule. Ma olen ekstreemne üheteistkümnene. Ma olen varem mitu korda katusel roninud ning sealt alla hüpanud. Ja ma armastan puu otsas ronimist jne .." sõnas ta ning pilgutas rõõmsalt silma. "Nii et .. Mis me siis teeme ?"
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Pargis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis   Pargis - Page 3 Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 4:12 pm

Maria muigas ja küsis "Ja mitmekorruselise maja katuselt sa alla oled hüpanud? Ja ma ei tea, minupoolest teeme kõike mis tahate" Ta vaatas Brita poole ning mõtles kas Joseph hüppaks katuselt alla. Maria ise oli hüpanud ühekorra 5 korruselise maja katuselt alla aga see oli juhtunud mugumaailmas seega jäi ta koomasse mis ei oleks võlumaailmas juhtunud... ilmselt.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Pargis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis   Pargis - Page 3 Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 4:16 pm

Brita mõtles natuke ja lausus siis: "Ee .. See oli vist ... ee .. Teine korrus. Aga ma ei ole kindel." Ta kehitas õlgu ning vaatas Josephi poole. "Ja sina. Mis sa magad seal ?" küsis ta naerdes.
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Pargis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis   Pargis - Page 3 Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 4:18 pm

Maria turtsatas sellepeale kui Brita Josephiga rääkis. "Noh, murdisd mõne luu ka?" Ta mõtles veidi ja lisas "Ei siis ei sa ma eitada et sa ei ole eksreemne" Ta muigas ja mõtles mitu korda oli ta majade katustelt alla hüpanud ja kas meelega või kellegi eest põgenedes.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Pargis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis   Pargis - Page 3 Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 4:25 pm

Brita raputas rõõmsalt pead. "Eiei, mul on tugevad luud," sõnas ta kiirelt ning noogutas peaga. Ta mõtles natuke ning küsis siis Marialt: "Aga sina ? Mitmendalt korruselt sa hõpanud oled ?"
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Pargis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis   Pargis - Page 3 Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 4:28 pm

"No, kõige madalam on muidugi esimene korrus ja kõige kõrgem... on vist , jah 5 korrus, aga kahjuks hüppasin ma mugumaailmas ja seega jäin ma koomasse, mida ilmselt võlumaailmas ei oleks juhtunud. Ma vist maandusin veidike valesti." Ta muigas ja mõtles armi peale mis tema käe peal oli ja millest enamus inimesi ei teadnud.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Pargis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis   Pargis - Page 3 Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 4:32 pm

Brita vaatas üllatunult Mariat. "KOOMAS ?!" karjatas ta lõpuks ning raputas pead. "Ei ole võimalik. Millal see juhtus ? Kaua sa koomas olid ?" hakkas ta küsimustega peale.
Tagasi üles Go down
Joseph G. Zabini
Prefekt
Prefekt
Joseph G. Zabini


Male Postituste arv : 203
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Prefekt, Slytherin
Klass : 5. klass
Registration date : 21/08/2007

Pargis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis   Pargis - Page 3 Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 5:52 pm

Josephil oli juba üpris normaalne tunne. Ta vaatas igavlevalt Maria ja Brita poole, ning kuulas huvitult tüdrukute juttu. Brita küsimuse peale kehitas noormees ükskõikselt õlgu, ning kuulas neiusi edasi.

"Mul on ka batuut." Lisas ta kui Brita mainis, et tal on kodus batuut. Josh haigutas ning jäi muru jõllitama. Ta kehitas Brita järgmise küsimuse peale õlgu, ning lootis et tütarlaps nüüd ei solvu, et Joseph tema poole ei vaadanud ja midagi ei rääkinud.

Kui Brita karjatas, viis noormees enda pilgu siiski Britale ning muigas, kuid mitte selle peale et Maria koomas oli olnud.
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Pargis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis   Pargis - Page 3 Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 6:54 pm

Ka Maria muigas "Noh, sellised need mugu arstid on... Ja ma olin koomas umbes nädal ja peale seda mingi kuu aega haiglas" Ütles ta suhteliselt kahetseva tooniga kuna ta jäi paljustki ilma selle aja jooksul. Siis vaatas ta teiste poole ja küsis "Teeme siis midagi?"
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Brita - Ly Soule

Brita - Ly Soule


Female Postituste arv : 215
Age : 30
Asukoht : Godric Hallow, Sigatüügas
Töökoht / Maja : Ravenclaw
Klass : 1. klass
Registration date : 18/08/2007

Pargis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis   Pargis - Page 3 Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 6:59 pm

"Mida ?" küsis Brita ning vaatas küsivalt Josephit ja Mariat. Tema ei osanud ise küll otsustada, mida teha. Seega jäi ta ootama kahe endast vanema arvamust.
Tagasi üles Go down
Maria Rofix
Lendluudpalli Kapten
Lendluudpalli Kapten
Maria Rofix


Female Postituste arv : 173
Age : 33
Asukoht : Codric Hollow
Töökoht / Maja : Lendluudpalli Kapten Gryffindor
Klass : 6. klass
Registration date : 18/08/2007

Pargis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis   Pargis - Page 3 Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 7:07 pm

"Ma ei tea, sellepärast küsisingi" Ütles ta muiates ning vaatas siis Josephi poole et kuulda tema arvamust.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatxxgas.forum.co.ee
Sponsored content





Pargis - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pargis   Pargis - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Pargis
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Pargis...
» Pargis.
» Pargis

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sigatxxgas :: Väljaspool Sigatüügast :: Godric Hollow-
Hüppa: